Taner Ölmez'den Çarpıcı Bir Film Daha

Sinema seyircisi 2023 yılında yeni bir biyografi türü filmle daha buluşacak. Barış Telli’nin hayatını anlatacak Hayatla Barış adlı filmin çalışmaları başladı.

Yeni Baba Olan Taner Ölmez'den Çarpıcı Açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde baba olan ve eşi Ece Çeşmioğlu ile ilk bebekleri Zeynep’i kucaklarına alan genç oyuncu Taner Ölmez babalığını ve oyunculuğunu anlattı.

Taner Ölmez ve Ece Çesmioğlu Bebeklerine Kavuştu

Ünlü oyuncu çift Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu bugün bekledikleri bebeklerini kucaklarına aldı. Çift bebeklerine Zeynep adını verdi.

Blutv'nin Polisiye Dizisi ALEF'in İkinci Sezonu ALEF: Mâl-i Hülya'nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Dijital medya platformu BluTv’nin orijinal yerli içeriği Alef’in 2. Sezonu olan ALEF: Mâl-i Hülya'nın İlk Fragman Yayınlandı. Dizi 7 Nisan’da yayınlanıyor.

Alef dizisinin ilk tanıtım tarihi belli oldu

13. yüzyılda şifahanede işlenen bir cinayetin izlerini takip eden Alef dizisi Mal-i Hülya adıyla yayınlanacak. İlk tanıtım 28 Şubat Pazartesi günü saat 10.00'da.

Usta Oyuncu Burak Çimen Yaratılan Dizisinde

Netflix için hazırlanan ve başrolünde Taner Ölmez'in yer aldığı Yaratılan Dizisi çekimlerine başladı. Diziye usta oyuncu Burak Çimen katıldı.

Yaratılan Dizisinde Taner Ölmez’in Partneri Kim Oldu?

Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği ve Netflix’te yayınlanacak Yaratılan adlı dizide Taner Ölmez’in partneri belli oldu. İşte o isim!

Yaratılan Dizi Çekimleri Başladı

Ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın imzasını taşıyan yeni proje Yaratılan Netflix platformun da yerini almak için sete çıktığını sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Çağan Irmak’ın Yeni Dizisi Yaratılan’a Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Netflix’te yayınlanacak olan ve başrolünde Taner Ölmez ile Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı Yaratılan’a yeni bir oyuncu daha katıldı.

Taner Ölmez’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Son olarak Mucize Doktor’da rol alan ve seyirci tarafından çok sevilen başarılı ve genç oyuncu Taner Ölmez’in yeni projesi belli oldu.

Mucize Doktor İzlenme Rekorları Kırdı

Fox TV'nin başarılı yapımlarından biri olan Mucize Doktor şimdi de Yurtdışında izlenme rekorları kırmaya ve izleyenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi

Ünlü oyuncu çift Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun bebekleri olacak. Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu.

Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Başrolünde yer aldığı 'Mucize Doktor' dizisinde 'Ali Vefa' karakteriyle gönüllerde taht kuran Taner Ölmez, aradığı mutluluğu bulduğu oyuncu Ece Çeşmioğlu ile dünyaevine girdi.

Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni projesi belli oldu! O dizide başrol oynayacak

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu yeni bir proje ile seyirci karşısına çıkacak. Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni projesi belli oldu! Kaygılaroğlu hangi dizide başrol oynayacak?

Çukur yerine başlayacak yeni dizide Taner Ölmez sürprizi

Yeni sezonda Çukur dizisi olmayacak. Fenomen dizi Çukur'un final yapması dizinin hayranlarını üzmüştü. Çukur yerine başlayacak yeni dizide Taner Ölmez sürprizi var…

Taner Ölmez'den Mucize Doktor'a duygusal veda mesajı

Mucize Doktor dizisi 27 Mayıs akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Mutlu son ile biten finalden sonra dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez bugün bir veda mesajı yayınladı.

Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu

Bir final haberi de Mucize Doktor dizisinden geldi. Sevilen dizi Mucize Doktor'un final tarihi belli oldu. Mucize Doktor için beklenmedik bir şekilde final kararı alındı.

Mucize Doktor 62. Bölüm izle

Mucize Doktor 62. Bölüm izle; Mucize Doktor 62. Bölüm 13 Mayıs Perşembe akşamı ekranda olacak. Sevilen dizi Mucize Doktor 62. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Mucize Doktor 51. Bölüm izle

Adil Hocanın ölümüyle sarsılan Ali, Nazlı ile teselli arıyor. Ezo, Ali’ye açılabilecek mi? Tanju ile yakınlaşan Beliz’i gören Ferman ne yapacak? Hepsi Mucize Doktor 51. Bölümde.

Mucize Doktor 50. Bölüm izle

Doktor Adil’in ölmesiyle şoka giren Ali, ulaşılamaz bir yerde sıkışıp kaldı. Ali hayata dönebilecek mi? Hastane normale dönebilecek mi? Mucize Doktor 50. bölümde gerilim var