Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı Açıkladı! Turabi Survivor’a Geri Dönüyor

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor All Star 2022’de flaş bir gelişme yaşanıyor. Yarışmanın en başarılı isimlerinden Turabi adaya dönüyor.

Turabi’den Survivor Ekstra Yorumcularına Zehir Zemberek Sözler! ‘’Emek Hırsızısınız! Taraflısınız!’’

İki kez şampiyonluk yaşamış eski survivor yarışmacısı Turabi Çamkıran, Survivor Ekstra yorumcularını hedef alan sözleriyle zehir zemberek konuştu. ‘’Hırsızsınız, Taraflısınız!’’

Survivor Turabi Çamkıran Yeni Projesini Açıkladı!

Survivor’la adını duyuran Turabi Çamkıran, 'Survivor'a üç kez katılıp iki kez şampiyon olmayı başarmıştı. Şimdi yeni projesiyle gündemde, Survivor Turabi’nin yeni projesi ne?

Turabi’den Survivor açıklaması!

Survivor All Star’ın kadrosunu açıklayan Acun Ilıcalı Survivor hayranlarını tam anlamıyla ters köşeye yatırdı. Survıvor'da iki kez şampiyonluk elde eden Turabi neden kadroda yok?

Turabi’den "Artık Survivor'a katılmaz" diyenlere tokat gibi cevap

Amerika'da yeni kariyer yapıyor, bir daha dönmez, iyerek güya Turabi’yi Survıvor yarışmasından koparmak isteyenlere Turabi çok sert yanıt verdi

Fenomen Ata Benli, Survivor 2022 All Star'ın kadrosunu ifşa etti

TV8 kanalında yayınlanan MasterChef ve Survivor programlarıyla ilgili tüm kehanetleri tutan fenomen Ata Benli bu sefer de Survivor All Star 2022 yarışmacılarının isimleri ifşa etti

Survivor Fenomeni Turabi de koronaya yakalandı

Katıldığı Survivor yarışmalarında şampiyon olan ünlü fenomen Turabi çamkıran da küresel salgın coronaya yakalandı. şampiyonun sağlık duru nasıl? Yarışmaya katılacak mı?

Survivor Turabi’den bomba açıklama Tekrar Survivor’a mı katılıyor?

Survivorda bugüne kadar en çok şampiyon olan Survivor Turabi’den bomba açıklama geldi. Acaba tekrar Survivor’a mı katılıyor?

Turabi Survivor’a Katılacak mı? Acun Ilıcalı Açıkladı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2020'nin hazırlıkları devam ediyor. Yarışmacılar bir bir belirlenirken Acun Ilıcalı'dan bomba bir itiraf geldi! İşte detaylar!

Survivor Turabi, ABD'deki yarışmada birinci oldu! Kazandığı ödül dudak uçuklattı!

ABD'de Turabi rüzgarı esiyor! Survivor'da kazandığı iki şampiyonluğun ardından ABD'de dünya birinciliğini kazandı! Turabi'nin birincilikten aldığı para dudak uçuklattı!

Turabi, ABD'de 'The Challenge' Programında Büyük Finale Kaldı!

Turabi Çamkıran... Dansçı, dövüş ustası, kafasına koyduğunu yapan biri. İki Survivor şampiyonluğu ve dizi oyunculuğu... Şimdi de ABD'nin ünlü yarışmasının finalisti... Haberimizde!

Survivor Turabi Çamkıran geri dönüyor!

Efsane yarışma Survivor'da iki kez şampiyon olmayı başaran isim Turabi Çamkıran geri dönüyor. En son olarak Kertenkele dizi ile karşımıza çıkan başarılı isim Turabi'nin bu haberi hayranlarını çok sevindirecek...