Kanal D’nin Yeni Dizisi Çember Bomba Gibi Geliyor

Kanal D ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizilerden Çember çekimlerini sürdürüyor. Dizi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Yeni Dizi Çember’in Oyuncuları Belli Olmaya Başladı

Bir zamanların en çok sevilen dizilerinden olan ve final yapan Çember yeni sezon için yeniden hazırlanıyor. Dizinin ana oyuncu kastı iddialı isimlerden oluşuyor.

Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı

Ekranın yeni dizilerinden olan Kağıt Ev oyuncu kadrosu genişliyor. İkinci bölümü yayınlanan yeni diziye yeni bir isim. Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı.

Tuvana Türkay Kağıt Ev Dizisindeki Karakterini Anlattı

Star Tv 19 Nisan pazartesi akşamı yeni dizisi Kağıt Ev’le seyirci karşısına çıkıyor. Dizide Azra karakterini canlandıran Tuvana Türkay karakterini ve diziyi anlattı.

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev ne zaman başlıyor?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev dizisi ile ilgili detaylar belli oldu. Merakla beklenen Kağıt Ev dizisi ne zaman başlayacak? İşte tüm ayrıntılar…

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede buluştu. Ünlü oyuncuların yeni projesi belli oldu. Yeni proje hakkında bütün detaylar haberimizde…

Selçuk Yöntem ve Tuvana Türkay sevgili mi?

Tuvana Türkay'ın paylaşımı sonrasına "Selçuk Yöntem ve Tuvana Türkay sevgili mi?" gibi sorular sorulmaya başlandı. Peki gerçekten birlikteler mi?

Fox Tv'nin şarkı yarışması Benimle Söyle'nin bu haftaki konuğu kim?

Fox Tv'de yayınlanan cumartesi akşamlarının iddialı yapımı Benimle Söyle yarışmasının bu haftaki konuğu ünlü bir oyuncu olacak. Jüri üyeleriyle çok konuşulan yarışma yarın akşam!

Tuvana Türkay'dan Onur Tuna'ya büyük ayıp!

Tuvana Türkay'ın Onur Tuna'ya yaptığı büyük ayıp gündeme bomba gibi düştü. 'Ağır Romantik' filmi galasında Tuvana Türkay'ın Onur Tuna'ya yaptığı gaf "Bu kadar da olmaz!" dedirtti.

Yasak Elma’nın Ünlü Oyuncusu Domuz Gribi Oldu!

Yasak Elma'nın ünlü oyuncusu Leyla karakterini canlandıran Tuvana Türkay domuz gribi oldu. Oyuncu tedavisinin ardından istirahat için evine gönderildi. detaylar haberimizde!

Yasak Elma'nın Leyla'sı Tuvana Türkay Diziden Neden Ayrılıyor?

Yasak Elma'nın Leyla'sı Tuvana Türkay Diziden Neden Ayrılıyor? Dizinin güzel oyuncusu Tuvana Türkay Yasak ElmaYa 70. bölümde veda ediyor? Peki bunun sebebi ne? İşte cevabı!

Yasak Elma dizisi Leyla (Tuvana Türkay) kimdir?

Tuvana Türkay, FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden Yasak Elma'ya Leyla karakteriyle dahil oldu. Yasak Elma dizisi Leyla (Tuvana Türkay) kimdir?