Ünlü sunucunun mutlu günü!

Televizyon ekranlarının sevilen sunucusu evlilik yolunda ilk adımı attı. Eski basketbolcuyla evlenen sunucu nişanlandı. Nişan töreninde ünlü çiftin mutluluğu gözlerinden okundu.

TV8 Doya Doya Moda programı jürisinde ilginç isimler!

TV8'in yeni yarışma programı başlıyor. Yarışmanın jürisi ise oldukça konuşulacak. Doya Doya Moda programı jürisinde ilginç isimler!

Evim dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek çekilen Evim dizisiyle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Evim dizisi hangi kanalda yayınlanacak? sorusu en çok merak edilenlerden.

Enis Arıkan 10 liralık dürüm reklamından bakın ne kadar kazandı!

Jet Sosyete'nin Tony'si Enis Arıkan'ın Dürüm Pizza reklamından kazandığı ücret dudak uçuklattı. Peki, Enis Arıkan reklam ücreti olarak ne kadar kazandı?

Burak Özçivit'in Diriliş Osman'dan bölüm başı alacağı ücret belli oldu!

Atv izleyicilerinin sabırsızlık bekledikleri Diriliş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit bölüm başı ne kadar ücret alacak? Rakamlar dudak uçuklatıyor.

Ailecek Şanslıyız neden yok? Yayından mı kaldırıldı?

Ailecek Şanslıyız 3 hafta önce TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Programa Ara verildiğini sunucu Alişan duyurdu. Peki Ailecek Şanslıyız ne zaman başlayacak?

Güldür Güldür Show yeni sezon kadrosuna bomba transferler!

Güldür Güldür Show ekranların en uzun oluklu eğlence programlarından... Yeni sezonda bomba gibi yeni oyuncular katılıyor.

Şef Hazar Amani FOX TV The Taste yarışması ile ekrana dönüyor!

Fox Tv yarışması The Taste bu sezon ünlü şef Hazer Armani'yi transfer ederek bomba gibi bir sezona hazırlanıyor. İşte program ile ilgili ayrıntılar...

Masterchef Türkiye 2. sezon tarihi belli oldu!

TV 8'in en başarılı yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye 2. sezon ne zaman başlayacak? Masterchef Türkiye'nin yeni jürisinde kimler var?

Tv8'in yayından kaldırılan dizisi 'Kızım'ın satışları 20 ülkeyi geçti!

Geçtiğimiz sezon TV8 kanalında yayınlanan Kızım dizisinin 20'den fazla ülkeye satışı yapıldı. Kızım dizisi hangi ülkelerde yayınlanacak?

Jet Sosyete'nin akıbeti belli oldu! Yeni sezonda devam edecek mi? Gürse Birsel duyurdu!

3. sezonunda devam edip etmeyeceği yılan hikayesine dönen Jet Sosyete için senaristi Gürse Birsel'den çok önemli bir açıklama geldi.

İmamoğlu'nun kampanyasına 100 bin TL bağış yapan ünlü kim?

YSK tarafından iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri yenilenecek. Peki Ekrem İmamoğlu'nun kampayasına 100 Bin TL bağışlayan ünlü kim?