Kuş Uçuşu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix bünyesinde yayınlanacak olan ve iddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kuş Uçuşu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi 3 Haziran’da yayına başlıyor.

Erşan Kuneri’nin yayın Tarihi Belli Oldu İlk Fragman Yayınlandı

Cem Yılmaz tarafından projelendirilen ve 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi 13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başlıyor.

Kanal D’nin yeni Dizisi Seversin Sete Çıktı ve İlk Kareler Geldi

Yaz dizilerinden biri daha sete çıkarak çekimlere başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Seversin dizisinden ilk kareler geldi.

Cem Yılmaz'ın Netflix’te Yayınlanacak Erşan Kuneri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak olan ve Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen ve yine başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Erşan Kuneri’nin yayın tarihi açıklandı.

Hakim’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Uzun süredir hazırlıkları süren Hakim Dizisinin yayın tarihi belli oldu. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu dizi 4 Nisan Pazartesi akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelecek.

Disney Plus’ın yayın tarihi ve ücreti açıklandı

Güçlü isimlerle anlaşma yapan Disney Plus'ın Türkiye'de yayına başlayacağı tarih açıklandı. Disney Plus’ın yayın tarihi ve aylık ücretinin ne kadar olacağı belli oldu.

Annenin Sırrıdır Çocuk hangi gün yayınlanacak? Yayın tarihi belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Annenin Sırrıdır Çocuk için geri sayım başladı. Annenin Sırrıdır Çocuk hangi gün yayınlanacak? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yayın tarihi belli oldu.

TRT 1'in Yeni Dizisi Kasaba Doktoru'nun Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacağı gün sabırsızlıkla beklenen ve uzun süredir hazırlıkları süren Kasaba Doktoru’nun yayın tarihi belli oldu.

Netflix Aboneleri İçin 31 Mart Son Tarih

İnternet yayın platformu Netflix Mart ayında son kez seyirci ile buluşacak yapımların listesini yayınladı. İşte Netflix seyirciyle son kez buluşacak yapımlar.

TRT 1’in Yeni Dizisi Kara Tahta’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır tanıtımları yayınlanan Kara Tahta dizisinin yayın tarihi belli oldu ve dizinin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baba Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Baba Dizisinin Yayın Tarihi

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan ve iddialı konusu ve kadrosuyla dikkatleri çeken Baba Dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Üç Kız Kardeş’in Yayın Günü Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş adlı dizinin yayın tarihi belli oldu.

Oğlum Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında uzun süredir tanıtımları yayınlanan ve seyircinin merak ve heyecanla beklediği yeni dizilerden Oğlum’un yayın tarihi belli oldu.

Aşk Taktikleri Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu: 11 Şubat’ta Netflix’te

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde oynadığı Netflix’te yayınlanacak Aşk Taktikleri Filminin yayın tarihi belli oldu. Film Sevgililer günü öncesinde yayında…

Survivor All Star Yayın Tarihi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında heyecanla beklenen ve artık geri sayım süreci başlayan Survivor Türkiye All Star’ın yayın tarihi belli oldu.

Disney Plus Türkiye Ne Zaman Açılacak? Platformda Hangi Dizi ve Filmler Olacak?

Geçtiğimiz günlerde RTÜK’ten 10 yıllık yayın yapma lisansı alan dijital medya platformu Disney Plus ne zaman yayına başlayacak? İçeriğinde neler olacak?

TRT 1 Yine İddialı Geliyor! 112 Acil Çağrı 22 Aralık’ta Başlıyor

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Realty türünde olan program 112 Acil çağrı Merkezi’nde yaşananları ekranlara taşıyacak.

Annemizi Saklarken Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizilerden Annemizi Saklarken'in yayın tarihi belli oldu. Dizinin ilk yayın tarihi 8 Aralık Çarşamba.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircinin uzun süredir merakla beklediği Kaderimin Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu

Haluk Levent’le Yeniden’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden Haluk Levent’le Yeniden Programının yayın tarihi belli oldu.