Kaderimin Oyunu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircinin uzun süredir merakla beklediği Kaderimin Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu

Haluk Levent’le Yeniden’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden Haluk Levent’le Yeniden Programının yayın tarihi belli oldu.

Misafir Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Fox Tv ekranlarında yeni başlayacak dizilerden biri olan ve Med Yapım tarafından yabancı bir diziden uyarlanan Misafir’in yayın tarihi ertelendi.

Üç Kuruş’un Yayınına Sayılı Günler Kaldı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan yaklaşık 6 aydır seyircinin heyecanla beklediği Üç Kuruş’un yayın tarihi sonunda belli oldu ve ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Elbet Bir Gün Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv’nin bir türlü dikiş tutturamadığı Pazar gününün yayın akışına yeni bir dizi daha kondu. Elbet Bir Gün ilk bölümüyle7 Kasım pazar akşamı Fox Tv’de.

Show Tv’nin Merakla Beklenen Dizisi Aziz 5 Kasım Cuma Ekranlara Gelecek

Show Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi Aziz’in yayın tarihi belli oldu. Heyecanla beklenen dizi 5 Kasım Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranda

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi’nin yayın tarihi sonunda belli oldu.

Yalancılar ve Mumları Erken Final Yapan Uzak Şehrin Masalı’nın Yerinde Yayınlanacak

Uzak Şehrin Masalı Fox Tv’de ekrana geldiği henüz ikinci haftada erken final kararı aldı. Bu dizinin yerine ise Yalancılar ve Mumları yayın akışına konuldu.

Şok! Kanal D’de Yayınlanan Sadakatsiz’in Yayın Tarihi Erteledi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir önceki sezon reyting rekorları kıran Sadakatsiz’in yayın tarihi kanal yönetimi tarafından bir kez daha ertelendi.

Kanunsuz Topraklar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarının iddialı projelerinden olan Kanunsuz Topraklar’ın yayın tarihi belli oldu. Dizi 29 Eylül Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Fox Tv’de yer alacak.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamı ekranlara gelmeye başlayacak olan sezonun yeni dizlerinden olan Uzak Şehrin Masalı’nda kim kimdir? İşte cevabı!

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pazartesi Başlıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni yayın dönemini açıyor. Program pazartesi günü ekrana gelecek.

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Süreç Film tarafından hazırlanan ve yeni sezonda Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan iddialı dizi Yalancı ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak.

TRT 1’nin Yeni İddialı Dizisi Barbaroslar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir heyecanla beklenilen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı yapımın yayın tarihi belli oldu.

Fenomen Dizi Arka Sokaklar’ın Yeni Sezon tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 16. sezon için gün saymaya başladı. Dizinin yayın tarihi 17 Eylül Cuma olarak belirlendi.

Yeni Dizi Uzak Şehrin Masalı’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Uzak Şehrin Masalı’nın yayın tarihi belli oldu. Dizi yeni yayın döneminde Teşkilat ile rekabet edecek.

Fenomen Dizi Yasak Elma’nın 5.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarına dört sezon boyunca damga vuran dizilerden biri olan Yasak Elma’nın beşinci sezon yayın tarihi belli oldu.

Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında sabah kuşağında yayınlanacak olan ve ünlü isim Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının yayın tarihi belli oldu.

TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır hazırlıkları süren seneye Bu Zamanlar 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Star Market’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek yeni yarışma ve eğlence programı Star Market’in yayın tarihi belli oldu.