Tabii yayın hayatına başladı

Türkiye’nin yeni internet yayın platformu Tabii yayın hayatına başladı. Platform ilk başlarda ücretsiz olarak seyirciyle buluşacak.

Merve Kült Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

İnternet Yayın platformu Netflix’te yayınlanacak olan ve Ahsen Eroğlu’nun başrolünde Merve olarak yer aldığı Merve Kült Filminin yayın tarihi belli oldu.

Terzi 2 Mayıs’ta Netflix’te

OGM Yapım tarafından hazırlanan ve uzun süredir üzerinde çalışılan Çağatay Ulusoy'lu Terzi dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi Netflix'te 2 Mayıs'ta yayınlanmaya başlayacak.

TRT Dijital’in Dizileri Belli Oldu

Yayın hayatına başlayacağı gün merakla beklenen yeni internet yayın platformu TRT Dijital çalışmalarını hızlandırdı. Platform bünyesinde yayınlanacak içerikler belli oldu.

Terzi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Terzi dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Tetikçinin Oğlu yayın günü değişti

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve MF Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Tetikçinin Oğlu hangi gün yayınlanacak?

Kanal 7'nin Yeni Dizisi Fedakar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Bir süredir Kanal 7 ekranlarında fragmanları yayınlanan ve seyircinin heyecanla beklediği yeni günlük dizi Fedakar’ın ilk bölüm yayın tarihi belli oldu.

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni dizilerden Gülcemal’in yayın tarihi merak konusu oldu. Yeni dizi Gülcemal ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı!

Kraliçe'nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Kraliçe için geri sayım başladı. Uzun süredir çalışmaları devam eden Burcu Özberk’li Kraliçe dizisinin yayın tarihi 22 Mart Çarşamba oldu.

Neslihan Atagül’lü Ah Belinda’nın yayın Tarihi Belli Oldu

Gecenin Ucunda dizisinin güzel oyuncusu Neslihan Atagül Ah Belinda filmi ile 7 Nisan Cuma günü Netflix'te ilk kez yayınlanacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Daha önce yayınlanacağı duyurulan ancak yaşanan depremler dolayısıyla yayın tarihi ertelenen Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’nin yeni yayın tarihi belli oldu.

İyi Adamın On Günü Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak ve Mehmet Eroğlu’nun kitabından uyarlanan üçlü seri olarak hazırlanan İyi Adamın On Günü’nün yayın günü belli oldu.

Veda Mektubu’nun Yayın Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun süredir tanıtımları kanal ekranlarında yayınlanan Veda Mektubu’nun yayın tarihi belli oldu.

Adım Farah Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı yeni uyarlama dizi Adım Farah 1 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Aile ve Adım Farah Dizilerinin Yayın Tarihleri Belli Oldu

İki dev yapım yayına girmek için gün saymaya başladı. Show Tv’nin Aile dizisi ve Fox Tv’nin Adım Farah dizisi peş peşe yayına girecek.

Ego dizisinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve tanıtımlarıyla büyük dikkat çeken yeni dizi EGO’nun yayın tarihi belli oldu. Dizi 5 Şubat Pazar günü yayınlanacak.

Al Sancak dizisinin yayın tarihi belli oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Bozdağ Film tarafından çekimleri devam eden Al sancak dizisinin ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu.

Dokuz Oğuz Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yeni yayınlanacak dizilerden olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Dokuz Oğuz’un yayın tarihi belli oldu. Dizi 21 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Bursa Bülbülü Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

Disney Plus’ta yayınlanacak ve senaryosunu Ata Demirer’in kaleme aldığı ve yine Ata Demirer’in başrolünde oynadığı Bursa Bülbülü’nün yayın tarihi açıklandı.

Sipahi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv için hazırlanan ve fragmanları yayınlanmaya başlayan yeni dizi Sipahi’nin yayın tarihi belli oldu. Dizi pazartesi akşamları ekrana gelecek.