Sipahi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv için hazırlanan ve fragmanları yayınlanmaya başlayan yeni dizi Sipahi’nin yayın tarihi belli oldu. Dizi pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Çöp Adam Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Star Tv’de ekranlara gelecek olan iddialı dizi Çöp Adam’ın yayın tarihi belli oldu.

Netflix’in Yeni Dizisi Sıcak Kafa’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

İnternet yayın platformu Netflix için hazırlanan orijinal dizi Sıcak Kafa'nın resmi fragmanı yayınlandı ve dizinin yayın tarihi belli oldu.

Güzel Günler Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Güzel Günler Dizisinin yayın günü pazar olarak belirlendi. Dizinin ilk bölümü 6 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek.

Ben Gri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Timuçin Esen ile Ebru Özkan’ı başrolünde buluşturan Ben Gri dizisinin ilk yayın tarihi belli oldu.

Güldür Güldür Show’un Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin keyifle takip ettiği komedi programı Güldür Güldür Show’un yeni sezon tarihi belli oldu.

Show TV’nin Yeni Dizisi Kızılcık Şerbeti'nin Yayın Günü Belli Oldu

Show Tv'nin yeni dizilerinden olan ve çekimleri devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi iddialı dizilerin yayın günü olan cuma akşamı yayınlanacak.

Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve sezonun en büyük yapımların arasında gösterilen Gecenin Ucunda’nın yayın tarihi belli oldu.

Teşkilat Dizisi 3. Sezonuyla 2 Ekim’de başlıyor

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamlarına damgasını vuran ve seyirciyi ekran başına kilitleyen Teşkilat 3. Sezonuyla ve yeni bölümleriyle 2 Ekim’de yeniden başlıyor.

Tv 8'in Yeni Dizisi Yazgı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Televizyon ekranlarında sayısı her geçen sezon artan günlük dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Yazgı 3 Ekim’de Tv 8’de başlıyor.

Andropoz Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Çarpıcı konusuyla dikkatleri çeken ve 7 Ekim tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Andropoz dizisinin resmi fragmanı yayınlandı.

Aldatmak Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Atv’nin merakla beklenen yeni dizilerinden biri olan Aldatmak dizisinin yayın tarihi belli oldu. Dizi Perşembe akşamları ekrana gelecek.

O Kız Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Erkan Petekkaya'nın başrolünde yer aldığı ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak O Kız dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Atv ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan ve Atv ekranlarında yayınlanacak ben Bu Cihana Sığmazam’ın yayın tarihi belli oldu.

Cezailer Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! İşte Dizinin Tanıtım Fragmanı

Yiğit Özşener ve Rıza Kocaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Cezailer dizisinin beklenen yayın tarihi açıklandı. Cezailer ne zaman? İşte Cezailer dizisinin tanıtım fragmanı

Bir Küçük Günışığı Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Atv ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak yeni diziler arasında yer alan Bir Küçük Gün Işığı’nın yayın tarihi belli oldu.

Kusursuz Kiracı Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Kusursuz Kiracı Hangi Gün?

Fox TV’nin yeni sezon dizisi ‘Kusursuz Kiracı’nın merakla beklenen yayın tarihi belli oldu! Dizinin Afişi ve tanıtımı yayınlandı. Kusursuz Kiracının konusu ve Oyuncu kadrosu

Gönül Dağı Dizisinin 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 2 sezon ekranlara geldi ve şimdi 3. Sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gönül Dağı 3. Sezon yayın tarihi belli oldu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Atv’nin en başarılı yapımlarından biri olan ve uzun yıllardır ekranda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

‘Dünya İle Benim Aramda’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Demet Özdemir ve Buğra Gürsoy’un başrollerinde oynadığı Disney Plus dizisi ‘Dünya ile Benim Aramda’nın yayın tarihi belli oldu. Dünya ile Benim Aramda dizisi ne zaman başlayacak?