Tuba Büyüküstün canlı yayın yaptı bütün dünya izledi!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün kanalından canlı yayın yaparak çok önemli bir iş yaptı. Tuba Büyüküstün'ün yaptığı canlı yayın, Türkiye ve dünyadan binlerce kişi tarafından izlendi.

Ünlü YouTuber Enes Batur’a büyük şok!

Videoları ve takipçi sayısıyla haber olan Enes Batur bu sefer cezalandırılmasıyla haber oldu. Neydi Batur’un ceza almasına sebep olan olay ve Enes Batur nasıl tepki verdi?

Hülya Avşar'dan hayranlarına yeni program müjdesi!

Oyunculuğu, şarkıcılığı ve talk show programları yıldız olan Hülya Avşar’dan hayranlarına yeni program müjdesi! Dijital platformda hayranlarıyla buluşacak Avşar'ın programı nedir?

Bensu Soral'ın açıklamaları herkesi kırıp geçirdi

Bensu Soral, Youtuber İbrahim Selim’in kanalına konuk oldu. İçerde dizisinin Melek'i Bensu Soral'ın açıklamaları herkesi kırıp geçirdi. Herkes merak ediyor, Bensu Soral kimdir?

Şok Şok! YouTuber Arif Gökçe arkadaşını mı öldürdü?

Ünlü youtuber Arif Gökçe, arkadaşını öldürdüğü iddialarını doğruladı. Arif Gökçe kimi öldürdü? Arif Gökçe arkadaşını neden öldürdü?

Exatlon YouTuber'in ilk yarışmacısı belli oldu!

İddialı yarışma Exatlon YouTuber'in ilk yarışmacısı belli oldu. Exatlon YouTuber'da ilk isimler belli olmaya başladı. Bakın, Exatlon YouTuber'in ilk yarışmacısı kim oldu?

Reynmen’in Ela Adlı Şarkısından Kazandığı Para Belli Oldu!

Ünlü Youtuber Reynmen'in Derdim Yok şarkısından sonra çıkan Ela şarkısı ortalığı kasıp kavuruyor. 24 saatte 15 milyon tık alan şarkıdan Reynmen ne kadar kazandı? İşte cevabı!