Özür Dilerim Filminde Kim Kimdir?

İbrahim Büyükak tarafından senaryosu yazılan ve rejisi yapılacak olan Özür Dilerim adlı filmin çalışmaları tamamlandı ve film sete çıkmak için hazırlıklara başladı.

İbrahim Büyükak Dizisi ‘Necati Başkadır’ın Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yapımcılığını 25 Filmin üstlendiği, BKM oyuncularından İbrahim Büyükak’ın yeni projesi ‘Necati Başkadır’ dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Merak edilenler...

İbrahim Büyükak’ın ‘İlginç Bazı Olaylar’ Dizisinin 2. Sezonu - 4 Mart’ta Başlıyor!

İbrahim Büyükak’ın yazıp, yönettiği, Exxen’in ilk projelerinden biri olan İlginç Bazı Olaylar dizisi geçtiğimiz 1.Sezon final yapmıştı. Beğenilen yapım bu defa 2.Sezonu ile geliyor

İlginç Bazı Olaylar dizisinin tanıtımı merak uyandırdı

BKM oyuncularından İbrahim Büyükak'ın senaryo, yönetmen ve başrolünü üstlendiği yeni dizi ilginç Bazı Olaylar çok yakında izleyicisiyle buluşuyor. İlginç Bazı Olaylar haberimizde.

İbrahim Büyükak Baba Oluyor!

Ünlü komedyen ve oyuncu İbrahim Büyükak’ın baba olacağı haberleri sosyal medya ve magazin basınında geniş yer buldu. İşte haberin detayları!

Koronaya yakalanan oyuncu İbrahim Büyükak’tan güzel haber geldi

Geçtiğimiz haftalarda bir paylaşım yaparak küresel salgın Coronavirus'e yakalandığını duyuran oyuncu İbrahim Büyükak, hayranlarını endişelendirmişti.

İbrahim Büyükak Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü komedyen ve oyuncu aynı zamanda senaryo yazarı İbrahim Büyükak’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Ünlü isim evinde karantinaya girdi.

Beyazıt Öztürk'ten çok konuşulacak O Ses Türkiye açıklaması!

Ünlü sunucu ve komedyen Beyazıt Öztürk'ten yeni projeleri hakkında konuştu. İşte Beyazıt Öztürk'ten çok konuşulacak O Ses Türkiye açıklaması!

Güldür Güldür Show'un kadrosuna bomba bir isim katılıyor!

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen İbrahim Büyükak, Show Tv ekranlarının kahkaha dolu programı Güldür Güldür'e katıldı..

3 Adam ile ilgili akılları karıştıran iddia

Tv 8 ekranlarının komedi üçlüsü 3 Adam ile ilgili akılları karıştıran iddialar ortaya atıldı. 3 Adam'ın ayrıldığını düşündüren sözler Eser Yenenler'den geldi. Peki 3 Adam ayrıldı mı? Eser Yenenler videosu izle.