Üç Kız Kardeş’in yazarı İclal Aydın diziden bahsetti

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünü yaptığı Hürriyet Bizimle programına konuk olan İclal Aydın hem yazdığı hem başrol oyuncusu olduğu Üç Kız Kardeş dizisini anlattı

Üç Kız Kardeş dizi konusu nedir? Hangi romandan uyarlama?

Heyecanla beklenen yeni dizi Üç Kız Kardeş yakında seyirciyle buluşuyor. Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisinin konusu nedir? Üç Kız Kardeş hangi romandan uyarlandı? İşte, detaylar…

Üç Kız Kardeş dizisinin setinden ilk kareler geldi

İclal Aydın’ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, birbirine bağlı Türkan, Dönüş ve Derya adlı kız kardeşlerin duygulandıran ve gülümseten hikayesini anlatacak

Fashion Tv’nin 2020 Türkiye 1. si Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisine bir Türkiye 1. Si dahil oldu.

Üç Kız Kardeş’in Üçüncüsü Belli Oldu

İclal Aydın’ın yazdığı ve aynı zamanda rol aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye son olarak Melisa Berberoğlu dahil oldu.

Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş kadrosuna katıldı

Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisi için hazırlıklar devam ediyor. İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Reha Özcan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Ünlü oyuncu Reha Özcan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler’den sonra yeni dizisi ile yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İclal Aydın’ın Korku Dolu Anları

Ünlü sunucu, oyuncu ve yazar İclal Aydın geçtiğimiz günlerde İzmir Urla’da yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Canan Ergüder yaşadığı zor günleri gözyaşlarıyla anlattı

Ünlü oyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalanmıştı. Tedavi gören Canan Ergüder yaşadığı zor günleri gözyaşlarıyla anlattı. Canan Ergüder o soruya nasıl cevap verdi?

Kanal D’nin Yeni Dizisi Üç Kız Kardeş’e Sürpriz Oyuncu

Ünlü isim İclal Aydın’ın eserinden televizyona uyarlanan Üç Kız Kardeş adlı dizinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir şekilde İclal Aydın’da katıldı.

Ünlü Oyuncu İclal Aydın'ın Kitabı Kanal D Ekranlarının Yeni Dizisi Olacak

Sesi, oyunculuk ve kaleminin gücü ile tanınan ünlü sanatçı İclal Aydın'ın eseri Kanal D ekranlara dizi olarak gelecek.

İclal Aydın değişimiyle şaşırttı

Kullandığı ilaçlar nedeniyle fazla kilolarıyla başı derde giren ünlü oyuncu ve sunucu İclal Aydın'ı görenler son hailen inanamadı.

Üç Kız Kardeş Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kanal D yeni yayın döneminde İclal Aydın'ın Üç Kız kardeş Romanını diziye uyarlıyor. hazırlıklarına başlanılan dizi ne zaman ekrana gelecek? İşte detaylar!