İlayda Alişan Arda İle Omuz Omuza Programına Konuk Oluyor

Kanal D ekranlarında Pazar günleri ekrana gelen ve seyircinin keyifle takip ettiği Arda ile Omuz Omuza’da Genç ve Güzel Oyuncu İlayda Alişan Konuk Oluyor

İlayda Alişan Estetik Mi Yaptırdı?

Genç oyuncu İlayda Alişan’ın yıllar öncesine ait fotoğrafı ile sosyal medyada estetik iddialarıyla karşı karşıya geldi.

Kırmızı Oda’da İlayda Alişan’ın Partneri Belli Oldu

Tv 8 ekranlarının sevilen ve çarpıcı dizisi Kırmızı Oda’da genç oyuncu İlayda Alişan’ın partneri belli oldu. Genç oyuncu Erdem Şanlı İlayda Alişan’a dizide eşlik edecek.

Kırmızı Oda’nın Yeni Bölüm Oyuncuları Belli Oldu

Geçtiğimiz Sezon’un en başarılı yapımlarından biri olan Kırmızı Oda yeni sezona hazır. Dizinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular ise belli oldu.

Çukur Dizisinin 5 Ünlü Oyuncusu Yeniden Buluşuyor

Show Tv ekranlarında 4 sezon boyunca soluksuz izlenen Çukur Dizisinin 5 ünlü oyuncusu yeniden yeni bir projede bir araya geliyor

Kırmızı Oda’ya Bomba Oyuncu

Geçen sezonun başarılı ve reytingi yüksek dizilerinden Kırmızı Oda yeni sezona yine iddialı hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu İlayda Alişan katıldı.

Masumiyet Dizisi Oyuncularından Sürpriz Aşk

Masumiyet dizisinde senaryo gereği sorunlu bir aşk yaşayan oyuncular Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan Bodrum’da el ele görüntülendi.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nin Yıldızı Parlayanları belli oldu!

Bu yıl 46.sı gerçekleşecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Tören'inde oy verme işlemi sona erdi! Peki merakla beklenen Yıldızı Parlayanlar kategorisinin sahipleri kim oldu?

Şampiyon Neslihan (İlayda Alişan) kimdir?

Şampiyon dizisinde Neslihan karakterine can veren İlayda Alişan kimdir? Şampiyon Neslihan (İlayda Alişan) hakkındaki tüm bilgiler.