Ünlü Sanatçı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Londra’ya Taşınıyor

Yurtdışına taşınan ünlülere şarkın Gülşen ile eşi müzisyen Ozan Çolakoğlu’da katıldı. Çiftin İngiltere’nin başkenti Londra’ya taşındıkları öğrenildi.

İngiltere - İtalya maçı canlı izle

İngiltere - İtalya maçı canlı izle: İngiltere - İtalya maçı hangi kanalda? İngiltere ile İtalya arasındaki Euro 2020 finalini canlı ve online izlemek için detaylar.

İngiltere - Danimarka maçı canlı izle

İngiltere - Danimarka maçı canlı izle: İngiltere - Danimarka maçı hangi kanalda? Euro 2020 yarı final maçını canlı ve online olarak izlemek için detaylar.

Ukrayna - İngiltere maçı canlı izle

Ukrayna - İngiltere maçı canlı izle: Ukrayna - İngiltere maçı hangi kanalda? Bu maçı online olarak izlemek için detaylar.

İngiltere - Almanya maçı canlı izle

İngiltere - Almanya maçı canlı izle: İngiltere - Almanya maçı hangi kanalda? Euro 2020 son 16 turundaki maçı canlı ve online izlemek için detaylar.

Çek Cumhuriyeti - İngiltere maçı canlı izle

Euro 2020 D Grubu'nda mücadele eden Çek Cumhuriyeti ile İngiltere'nin karşılaşmasını canlı olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

İngiltere - İskoçya maçı canlı izle

İngiltere - İskoçya maçı canlı izle: İngiltere ile İskoçya arasındaki Euro 2020 D Grubu maçını full HD ve kesintisiz olarak izleyin.

İngiltere - Hırvatistan maçı canlı izle

İngiltere - Hırvatistan maçı canlı izle: Euro 2020'nin favorilerinden İngiltere, son Dünya ikincisi Hırvatistan ile karşı karşıya geliyor. Maçı full HD ve kesintisiz izleyin.

Hollanda liginden takım satın alan Acun gözünü İngiltere’ye dikti

Hollanda liginden takım alarak büyük sükse yapan medya devi Acun, hedef büyülttü. Futbolun beşiği İngiltere'den bir takım alacağını söyleyen Ilıcalı, sporseverleri heyecanlandırdı.