Eşi Tolga Akış'tan ayrılan Zeynep Bastık'tan şaşırtıcı açıklama!

Zeynep Bastık, boşandığı eşi Tolga Akış ile ilgili açıklama yaptı. Zeynep Bastık neden boşandığını açıkladı! İşte Zeynep Bastık'ın boşanma sebebi.

Zeynep Bastık ile Tolga Akış Boşandı

Bir yıl önce evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve eşi Tolga Akış bir yılın sonunda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Zeynep Bastık reklam yüzü oldu

Son günlerde yıldızı parlayan çoğu oyuncu ve müzisyenler reklam yüzü olmak için sıraya girdi Bunlardan biri de ünlü şarkıcı Zeynep Bastık oldu

Ünlülerden savaş tepkisi: Koskoca dünyaya sığamadık!

Birçok ünlü sosyal medya hesaplarından “Savaşa hayır” mesajları yayınlayarak insani görevlerini yaptı. Sağduyulu ünlüler ellerindeki tek imkân olan mesaj atarak isyan etti

Şarkıcı Zeynep Bastık’ın Acı Günü

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık’ın eşi Tolga Akış’ın babası bugün hayatını kaybetti. Tolga akış babası için duygusal bir veda mesajı yayınlandı.

Tuğba Özerk’ten Ünlü Popçulara Eleştiri

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki magazin dünyasında yakında yeni bir kavga kopacak gibi görünüyor.

Demet Özdemir’in Turuncu Bikinili Fotoğrafı Büyük Beğeni Aldı

Güzel oyuncu güneşlenirken turuncu bikinisi ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Hayranlarının büyük ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Zeynep Bastık ünlülerin akın ettiği bir nikahla evlendi

Ünlü şarkıcı ve fenomen Zeynep Bastık 3 yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile nikah masasına oturdu. Zeynep Bastık ünlülerin akın ettiği bir nikahla evlendi. İşte tüm detaylar…

Hazal Kaya ve Zeynep Bastık düeti sosyal medyayı salladı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ile şarkıcı Zeynep Bastık'ın performansı çok konuşulacak. Hazal Kaya ve Zeynep Bastık düeti sosyal medyayı salladı! İşte o anlar…

Zeynep Bastık kimdir, kaç yaşında?

Bir sanatçı çıktı ve Çeşme'de vereceği konserlerden elde edeceği tüm gelirleri kızının önünde katledilen Emine Bulut'un kızına bağışlayacağını duyurdu. Kimdi bu duyarlı insan?