Alişan hangi kanalla anlaşma yaptı?

Alişan yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsılan Alişan uzun bir aradan sonra yeniden ekranda olacak. Alişan hangi kanalla anlaşma yaptı?

Alişan hakkında çıkan haberlere isyan etti

Ünlü şarkıcı Alişan hakkında yazılan haberlere isyan etti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını okuldan alan Alişan'ın özel park yeri kullandığı haberleri yapılmıştı.

Set çalışanlarından Burak Özçivit'e hakaret suçlaması

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit hakkında set çalışanları tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Burak Özçivit'e hakaret soruşturması açıldı.

İlayda Alişan Estetik Mi Yaptırdı?

Genç oyuncu İlayda Alişan’ın yıllar öncesine ait fotoğrafı ile sosyal medyada estetik iddialarıyla karşı karşıya geldi.

Kırmızı Oda’ya Sürpriz Oyuncu

Tv 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın Kırmızı Oda’da oynaması için Alişan’ın eşi Buse Varol’a teklif götürdüğü iddia edildi. Ünlü isin dizide Elif karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Kırmızı Oda’da İlayda Alişan’ın Partneri Belli Oldu

Tv 8 ekranlarının sevilen ve çarpıcı dizisi Kırmızı Oda’da genç oyuncu İlayda Alişan’ın partneri belli oldu. Genç oyuncu Erdem Şanlı İlayda Alişan’a dizide eşlik edecek.

Kırmızı Oda’nın Yeni Bölüm Oyuncuları Belli Oldu

Geçtiğimiz Sezon’un en başarılı yapımlarından biri olan Kırmızı Oda yeni sezona hazır. Dizinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular ise belli oldu.

Alişan, okulun ilk gününde yeğenlerini yalnız bırakmadı

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten kaybeden şarkıcı Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın geride emanet bıraktığı çocuklarına sahip çıkıyor.

Çukur Dizisinin 5 Ünlü Oyuncusu Yeniden Buluşuyor

Show Tv ekranlarında 4 sezon boyunca soluksuz izlenen Çukur Dizisinin 5 ünlü oyuncusu yeniden yeni bir projede bir araya geliyor

Kırmızı Oda’ya Bomba Oyuncu

Geçen sezonun başarılı ve reytingi yüksek dizilerinden Kırmızı Oda yeni sezona yine iddialı hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu İlayda Alişan katıldı.

Alişan Kardeşi İçin Mevlid Okuttu, Gözyaşlarını Tutamadı

Bundan tam 40 gün önce koronavirüs sebebiyle hayata veda eden ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarı başında mevlit okutuldu.

Koronayı atlatan Mahsun Kırmızıgül neyi tavsiye etti?

Ailesi ile birlikte ABD'ye seyahat etmeye hazırlanan ancak koronaya yakalanan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'den sevindirici haber geldi.

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik' Alişan abisinin kızları ile fotoğraf paylaştı.

Kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahneye çıkan Alişan hüngür hüngür ağladı

Ünlü şarkıcı Alişan kardeşinin vefatının ardından ilk kez sahneye çıktı. Selçuk Tektaş'ın vefatıyla yıkılan Alişan sahnede hüngür hüngür ağladı.

Alişan kardeşinin ardından ilk kez paylaşım yaptı

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüs nedeniyle vefat etmişti. Alişan kardeşinin ardından ilk kez paylaşım yaptı. İşte Alişan'dan duygulandıran o paylaşım!

Şarkıcı Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Ünlü isim şimdi de kuzeni Ozan Ebcin’i kaybetti.

Kardeşinin vefatı ile derin sarsılan Alişan'dan acılı sözler

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle 38 yaşında kardeşini kaybeden Alişan sosyal medya hesabından duygularını dile getirdi

Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!

Ünlü türkücü ve sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol, hayatlarının en acı günlerini yaşıyor. Alişan ve Buse Varol, hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’la ilgili neden paylaşım yaptı?

Alişan’a taziyeye gitmeyen Demet Akalın kendini savundu

Alişan’ın kardeşi koronadan dolayı vefat etti. Alişan ile beraber televizyonda program yapan Demet Akalın neden Alişan’a taziye gitmedi? Taziye yerine konsere mi gitti?

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.