Beren Saat’ten İngilizce Albüm Sürprizi

Ünlü oyuncu Beren Saat’ten hayranlarını şaşırtan ama bir o kadar da sevindiren bir sürpriz geldi. Ünlü oyuncunun İngilizce albüm çıkaracağı öğrenildi!

Beren Saat uzun süren ilişkisinin sırrını açıkladı!

Canlandırdığı karakterlerle başarıyı yakalayan ünlü oyuncu Beren Saat Kenan Doğulu ile evliliğinin sırrını açıkladı. Beren Saat'ten evliliği ile ilgili çok özel açıklamalar…

Dizi tarihinde bir ilk Beren Saat istedi Atiye'nin günü değişti

Yer aldığı dizileri hatır sayılır oranda izlenirliğini artıran başarılı oyuncu Beren Saat’in bu talebi oyuncu kaprisi değil. Netflix de bu gerçeği gördü ve yayın günü değişti.

Şok! Atiye Dizisi Mahkemelik Oldu!

Seyircinin beğenerek takip ettiği ve internet yayın platformu Netflix’te yayınlanan başarılı dizi Atiye hakkında orijinal eserin yazarı tarafından mahkemeye başvuruldu.

Atiye’ye Yeni Oyuncular Katıldı!

İnternet yayın Platformu Netflix’te yayınlanan ve 3. Sezon çekimleri başlayan gizemli ve heyecanlı dizi Atiye’ye yeni oyuncular dahil oldu. İşte detaylar!

Beren Saat'ten Atiye müjdesi geldi, diziseverler heyecanlandı

Başrol oyuncusu Beren Saat, Netflix dizisi Atiye'nin yeni sezonu için açıklama yaptı. Atiye önümüzdeki sezona ne zaman başlıyor?

Netflix Türk Yapımlarını Durdurdu!

Bugün gelen bir karar dizi ve film yapımcıları arasında adeta şok etkisi yarattı. İnternet yayın platformu Netflix Türk yapımlarını durdurduğunu açıkladı. İşte detaylar!

Hizmetçiler dizisi Atiye (Algı Eke) kimdir?

Hizmetçiler dizisi Atiye (Algı Eke) kimdir? Hizmetçiler dizisinin başrolleri arasında yer alan Algı Eke'yi yakından tanıyalım.

Beren Saat’in Atiye’den sonraki projesi belli oldu!

Güzel ve başarılı oyuncu Beren Saat'in yeni projesi belli oldu. Atiye dizisinde büyük bir başarı sağlayan Beren Saat bakın hangi projede yer aldı!

Atiye 2. sezon tarihi belli oldu mu?

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan ve çok konuşulan Atiye dizisinde gözler 2. sezona çevrildi. Peki, merakla beklenen dizi Atiye'nin 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Beren Saat 2 Milyon Liralık Teklifi Neden Reddetti?

Ünlü oyuncu Beren Saat Netflix'te yayınlanan Atiye'nin ilk iki sezonu için 2 Milyon Tl kazandı. Oyuncu, 3 ve 4. sezonu istemedi ve 2 milyon lirayı reddetti. İşte detaylar!

Beren Saat'in Atiye dizisinden bölüm başına alacağı ücret belli oldu

Ünlü oyuncu Beren Saat'in yeni dizisi Atiye'den bölüm başına alacağı ücret belli oldu. İşte Beren Saat'in yeni dizisi ile ilgili tüm detaylar

Netflix dizisi Atiye konusu ve oyuncu kadrosu

Netflix yeni orijinal dizisi Atiye'nin çekimlerine başlandı. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsur'un yer aldığı dizinin hikayesi nedir? Yayın hayatına ne zaman başlayacaktır?