Balkan Ninnisi Dizisine 2 Yeni Oyuncu Dahil Oluyor!

TRT1 ekranlarının Elveda Rumeli tadındaki Erdal Özyağcılar’lı sevilen dizisi Balkan Ninnisi’ne 2 yeni oyuncu dahil oldu. Diziye dahil olan isimler kim?

Balkan Ninnisi’nin Elena’sı Suzan Akbelge rolünü anlattı

Balkan Ninnisi hikayesi ve karakterleriyle gündem oldu Suzan Akbelge yapımda oynadığı Elena karakteriyle yıldızı parlayan oyunculardan biri haline geldi

Balkan Ninnisi’ne sürpriz oyuncu!

Sosyal medya fenomeni Rumelili Selviye İnci Balkan Ninnisi kadrosuna katıldı Youtube’da yaptığı canlandırmalarla fenomen olan Selviye İnci özellikle şivesiyle ilgi görüyor

Tolgahan Sayışman’dan ilginç itiraf Erdal Özyağcılar sette benimle konuşmadı

Son olarak Şampiyon dizisinde oynayan Tolgahan Sayışman, 2007 yılında Elveda Rumeli dizisinde birlikte oynadığı Erdal abi benimle sette konuşmadı

Ünlü oyuncu Erman saban Balkan Ninnisi’ne katıldı

Genç oyuncuları ve Üsküp’ün tarihi dokusuyla henüz iki bölüm yayınlanmasına rağmen ilgi odağı olan “Balkan Ninnisi” kadrosuna, Makedonyalı sevilen oyuncu Erman Saban da katıldı

Balkan Ninnisi Dizisinde Flaş Değişiklik

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve henüz iki bölüm yayınlanan Balkan Ninnisi Dizisinde flaş bir değişiklik yaşlanıyor.

Balkan Ninnisi Gülbahar (Deniz Gürkan) Kimdir?

TRT1’in sevilen dizisi Balkan Ninnisi’nde Gülbahar karakteri çok beğenildi. Balkan Ninnisi Gülbahar’ı canlandıran oyuncu kim merak ediliyor. Deniz Gürkan kimdir?

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka (Merih Öztürk) Kimdir?

TRT1’de 21 Haziran Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Balkan Ninnisi adlı dizinin başrolünde rol alan Jovanka karakteri merak ediliyor. ‘Jovanka’ Merih Öztürk kimdir?

Balkan Ninnisi'nin Köfteci Süleyman'ı Erdal Özyağcılar Diziyi Anlattı

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve 21 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak Balkan Ninnisi Dizisinin Köfteci Süleyman’ı diziyi anlattı.

Balkan Ninnisi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan ve romantik dram türünde ele alınan yeni dizi Balkan Ninnisi’nin yayın tarihi belli oldu.

Balkan Ninnisi’nin Başrol Oyuncuları Diziyi Anlattı

TRT 1 ekranlarında çok yakın bir zamanda ekrana gelecek olan balkan Ninnisi dizisinde rol alan iki başrol oyuncusu Emre Bey ve Merih Öztürk diziyi ve karakterlerini anlattı.

Balkan Ninnisi’nin Kadın Başrolü Merih Öztürk Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak dram ve aşk dizisi Balkan Ninnisi’nin kadın ana karakteri (Jovanka) Merih Öztürk kimdir?

Balkan Ninnisi Dizisinin Fragmanının Çekildiği Taş Köprü Nerededir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekilen Balkan Masalı’nın fragmanının çekildiği Taş Köprü nerededir?

TRT 1’in Yeni Dizisi Balkan Ninnisi’nin Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında haziran ayında yayına gelecek olan ve bir aşk ve dram dizisi olarak çekilen Balkan Ninnisi’nin ilk tanıtımı yayınlandı.

TRT’nin yeni Dizisi Balkan Ninnisi Sete Çıktı Çekimler Başladı

TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek ve Haziran ayı ortalarında yayına başlayacak olan Balkan Ninnisi Dizisinin çekimleri Makedonya’da başladı.

TRT'de Yayınlanacak Balkan Ninnisi Dizisinin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yeni bir balkan dizisi başlıyor: Balkan Ninnisi. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide kadın başrol karakterini kimin canlandıracağı belli oldu.

Hakan Boyav’ın Yeni Dizisi Belli Oldu: ‘Balkan Ninnisi’

Payitaht Abdülhamid dizisinde Mahmut Paşa rolü ile ve son olarak Teşkilat dizisinde Tövbekar rolü ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Hakan Boyav’ın yeni dizisi belli oldu