Survivor Barış Murat Yağcı Diskalifiye Mi Oldu? Barış Survivor’dan Ayrılıyor Mu?

Survivor AllStar devam ederken yayınlanan 60. Fragmanda Acun Ilıcalı’nın konseydeki konuşması 26 Mart Cumartesi gününe damgasını vurdu! Barış Murat Yağcı Survivor’a veda mı ediyor?

Survivor All Star 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Survivor All Star 2022’nin 46. Bölüm fragmanı yayınlandı. Tv8 ekranlarında 12 Mart akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler oluyor?

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Hangi Yarışmacılar Gitti

Survivor All Star 2022'de haftanın 3. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti. Sürgün adasına hangi yarışmacılar gitti?

Survivor All Star Sürgün Adasına Giden 2. İsim Kim Oldu?

Survivor All Star 2022'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı. Sürgün adasına en çok oyu alarak giden ikinci yarışmacı kim oldu?

Survivor Nisa’dan Eski Sevgilisi Hakkında Bomba Gibi İtiraf: ‘’Hayatımın En Kötü Yılını Geçirdim’’

Survivor Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şaşırtacak itirafta bulundu. Ağlayarak ‘’Hayatmın en kötü bir yılını geçirdim onun yüzünden’’diyerek anlattı.

Survivor Hikmet Neden Oyundan Çekildi?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından Survivor bu yıl da All Star yarışmacılarıyla ekranlarda yerini aldı. All Star Hikmet oyunu neden bıraktı?

Nisa Bölükbaşı’dan Barış Murat Yağcıya cevap

Survivor yarışmasında tanışıp sonrasında ayrılan Barış Murat Yağcı 'Nisa'ya açık kapım yok' diyerek ayrıldıklarını itiraf edince Nisa Bölükbaşı’dan manidar bir cevap geldi.

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia

Barış Murat Yağcı geri adım attı! Nisa Bölükbaşı ile ilgili şok iddia. Barış Murat Yağcı kimdir? Nisa Bölükbaşı kimdir?

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Ayrıldı

Magazin basını ve sosyal medyada Survivor aşıkları olarak bilinen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı ayrılma kararı aldı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!

Survivor Barış ve Survivor Nisa Bölükbaşı arasında var olduğu iddia edilen aşk sonunda taraflarca da kabule dildi. İlk itiraf ise Barış Murat Yağcı’dan geldi!

Acun Ilıcalı açıkladı! Barış Murat Yağcı Survivor'da neden ikinci oldu?

Survivor 2020 bitti ama tartışmalar bitmedi. Her geçen gün yeni bir anı, yeni bir tartışması yapılan Survivor 2020’yi düzenleyen Acun Ilıcalı açıkladı!

Survivor Barış Murat Yağcı kimlere teşekkür etti?

“Yarışma boyunca nedenini bilmediğim” diyerek sözlerine başlayan ünlü survivorcu kimlere teşekkür etti? Barış Murat Yağcı neden teşekkür etme ihtiyacı hissetti?

Acun Ilıcalı’dan Survivordaki sahteliğe jet cevap!

Survivor 2020 bitti ancak tartışması bitmedi. Programın koordinatörü ve sunucusu Acun Ilıcalı’dan Survivordaki sahteliğe jet cevap geldi.

Survivor Barış Murat Yağcı'dan dünya rekoru!

Survivor 2020’de son 7’ye kalan Barış Murat Yağcı bir dünya rekoruna imza attı. Oyunculuk kariyerine Survivor Yarışmacı sıfatını da ekleyen Barış Murat Yağcı ne rekoru kırdı?

Barış Murat Yağcı Kimdir? Survivor Barış kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Barış Murat Yağcı Kimdir? Survivor Barış kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Barış Murat Yağcı ile ilgili tüm bilinmeyenler.