Blutv’de görev değişimi

Aydın Doğan yalçındağ kurucusu olduğu ve bugüne kadar yöneticiliğini yaptığı blutv’deki görevinden ayrılmaya karar verdi.

Bozkır dizisinin ikinci sezon ilk tanıtımı yayınlandı

Blu Tv’de ilk sezonuyla büyük ses getiren ve beğenilen polisiye dizi Bozkır’ın ikinci sezonunun ilk fragmanı yayınlandı.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

BluTv’de yayınlanacak olan ve şimdiden heyecanla beklenmeye başlayan Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Bozkır’ın Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

BluTv'de yayınlanan ve polisiye türünde ele alınan Bozkır Dizisinin kadın başrol oyuncusu son dönemin güzel oyuncusu Cemre Baysel oldu.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin Yayın Tarihi Belli Oldu

BluTv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircisi tarafından heyecanla beklenen fenomen yapım Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayın tarihi belli oldu.

Doğu dizisinin çekimleri başladı

BKM Mutfak’ın yapımcılığını Doğu dizisi oyuncuları ilk bölüm çekimleri için sete çıktı Kendine özgü mizahıyla Doğu dizisi yeni sezonda da izleyicileri ekran başına toplayacak

Ercan Kesal Magarsus kadrosunda!

Narenciye ticareti yapan Kurak ailesinin bölgede hakimiyet kurmak isteyen dış güçlerle mücadelesini anlatan Magarsus dizisine usta oyuncu Ercan Kesal dahil oldu.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Zamlara Gönderme Yaptı

Yakında BluTv'de yayınlanacak olan ve seyircinin heyecanla beklediği efsane dizi Behzat Ç. yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Dizinin fragmanları seyirciyi heyecanlandırıyor.

Furkan Andıç ve Gizem Karaca Bozkır kadrosuna katıldı

ARC Film imzalı BluTV’nin iddialı dizisi Bozkır 2. Sezonu için gün sayıyor. Önümüzdeki ay çekimlere başlayacak olan diziye Furkan Andıç ve Gizem Karaca da eklendi

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Televizyon dizleri arasında ayrı bir yere sahip olan ve efsane diziler arasında gösterilen Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümlerinin ilk fragmanı yayınlandı.

BluTv yapımı 'Sokağın Çocukları' dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu

Hareketli sokakları ve kültürüyle dikkat çeken Adana’da Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisiyle başlayan Sokağın Çocukları diğer suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip

Mehmet Ali Nuroğlu Behzat Ç.’nin Kadrosuna Dahil Oldu

Sabırsızlıkla beklenen ve yeni bölümleri BluTv’de yayınlanacak olan Çekiç ve Gül Behzat Ç. Adlı dizinin oyuncu kadrosuna bomba isim.

Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

Yeni adı  “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ şekliyle yeniden başlayacak olan fenomen dizinin kadrosuna Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Burak Dakak da dahil oldu

Mesut Süre İle ‘Yalnızım Mesut Bey’ Yeni Sezonu Başladı!

İlk sezonu ile çok ilgi gören Mesut Süre ile ‘Yalnızım Mesut Bey’in 2. Sezonu başladı. Stand-up gösterileri ile tanınan Mesut Süre talk show formatındaki programı ile Blu TV’de…

Blutv'nin Polisiye Dizisi ALEF'in İkinci Sezonu ALEF: Mâl-i Hülya'nın İlk Fragmanı Yayınlandı

Dijital medya platformu BluTv’nin orijinal yerli içeriği Alef’in 2. Sezonu olan ALEF: Mâl-i Hülya'nın İlk Fragman Yayınlandı. Dizi 7 Nisan’da yayınlanıyor.

Serdar Ortaç’tan Tarkan'ı kızdıracak Geççek açıklaması!

Bu şarkı dinlenecek bir şarkı değil, diyerek Geççek şarkısıyla alay eden Serdar Ortaç BluTV programı 40'ta bazılarını kızdıracak açıklamalr yaptı

Sokağın Çocukları dizisinden etkileyici fragman!

Sosyal medyada kısa sürede yayılan Sokağın Çocukları dizisinin afişinde yer alan yeni karakterler merak konusu olurken, afiş sosyal medyada etkileşim rekoru kırdı

BluTV'den yeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için kötü haber!

Daha önce dijital platform BluTV'de yayınlanacağı açıklanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili yeni bir gelişme.

Mesut Süre’den Yepyeni Talk Show: ‘Yalnızım Mesut Bey’ BluTv’de Başlıyor

Hem mizah dünyasında hem de talk show alanında kendine özgü ve öncü bir yol çizen Mesut Süre ile yeni bir format! Yalnızım Mesut Bey, Türkiye’nin yerli platformu BluTv’de başlıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni adı belli oldu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni adı belli oldu. Atv'nin uzun soluklu dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni adı