Koronavirüs Kırmızı Oda'da: 14 kişi korona oldu

Ekranların en çok izlenen yapımlarından Kırmızı Oda setinde koronavirüs şoku yaşanıyor. Kırmızı Oda dizisi ekibinden 14 kişi koronavirüse yakalandı.

Haluk Levent Koronavirüse Yakalandı

Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve aynı zamanda yaptığı yardımlarla pek çok insanın sevgilisi haline gelen Haluk Levent koronavirüse yakalandı.

Gonca Vuslateri’nden Güzel Haber

Son olarak koronavirüse yakalanan ve ardından evinde yanlışlıkla kaynar suyu üzerine döken güzel oyuncu Gonca Vuslateri’nden iyi haber geldi.

Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş Amerika'da aşı oldu

Ünlü manken Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş'un aşı görüntüleri tepkilere neden olmuştu. Ünlü çiftten açıklama geldi. Şallı kendisine yönelik tepkilere sosyal medyadan cevap verdi.

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki!

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki! Demet Akalın'dan tatile gidenlere karşı tepki. Demet Akalın kimdir?

Farah Zeynep Abdullah’tan set çalışanlarına aşı talebi

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, set çalışanları için de aşı önceliği olmasını talep etti. Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'tan aşı talebi…

Merve Boluğur neden AVM'ye alınmadı?

Merve Boluğur'a AVM'de şok! Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlere uymayan Merve Boluğur, yeni bir sorunla karşı karşıya kaldı. Merve Boluğur AVM'ye alınmadı.

Hazal Kaya koronavirüse yakalandı sete ara verildi

Koronavirüs salgınına yakalanan ünlüler arasına oyuncu Hazal Kaya da dahil oldu. Hazal Kaya koronavirüse yakalandı ve yer aldığı projenin setine ara verildi.

Nuri Alço taburcu oluyor

Koronavirüse yakalanan Nuri Alço'dan sevindiren haber geldi. Covid- 19 testi pozitif çıkan Nuri Alço hastaneye kaldırılmıştı. Durumu iyi olan Nuri Alço taburcu oluyor.

Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Koronavirüse yakalanan Tolgahan Sayışman hastaneye kaldırıldı.

Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza!

Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza! İrem Derici, maske ve mesafe kuralına uymadı, kaymakamlıktan ceza yedi.

Ünlü Oyuncu Tuvana Türkay Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü ve güzel oyuncu Tuana Türkay yakalandığı koronavirüsü atlatmayı başardı. Güzel oyuncunun testlerinin negatif olduğu açıklandı. İşte detaylar!