Deniz Akkaya neden instagram hesabını kapattı?

Eski manken yeni magazin programı sunucusu Deniz Akkaya ‘da gazeteci Nedim Şener’den sonra eski defterler üzerinden Haluk Levent’e salvolara başladı

Deniz Akkaya'dan Seren Serengil'e çok ağır sözler! 

Hafta içi gündüz kuşağında Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'a veda eden Deniz Akkaya açtı ağzını yumdu gözünü.

Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü

Magazin programı sunmaya başlayan Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü. Yayına katılmayan Akkaya programdan neden ayrıldı?

Deniz Akkaya'dan Eser Yenenler'e tokat gibi cevap!

İki ünlü isim Eser Yenenler ve Deniz Akkaya arasında "Şişmanlık avantaj mı dezavantaj mı?" sorusuyla başlayan polemik devam ediyor. Deniz Akkaya'nın tepkisi sert oldu.

Eser Yenenler'den Deniz Akkaya'ya "Şişman" cevabı!

Çok Güzel Hareketler kadrosuyla popüler olan oyuncu Eser Yenenler, bir tv programında "Şişmanlarla görüşmek istemiyorum" diyen Deniz Akkaya'ya verdiği tepkiyi anlattı

Deniz Akkaya Savcılığa Şikayette Bulundu

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, şarkıcı Sevda Giray tarafından ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle savcılığa şikayette bulundu.

Şeyma Subaşı’nın Türk Bayraklı Fotoğrafına Tepki Deniz Akkaya’dan Geldi

Bodrum’da tatil yapan Şeyma Subaşı teknede Türk Bayrağının önünde çekilmiş bir fotoğraf yayınladı. Deniz Akkaya ‘’ Senin için Üzülmüyorum’’ dedi.

Beğeni Karşılığı Fidan Bağışı Yapacağını Açıklayan Fenomene Tepki

Ünlü manken Deniz Akkaya ''Hep söylüyorum bu dönemin insanı like ve fav bağımlısı'' diyerek Fenomen Enes Batur'a tepkisini gizlemedi.

Ağrıları nedeniyle hastaneye giden Seren Serengil acil ameliyata alındı

Ünlü oyuncu ve programcı Seren Serengil acil ameliyata alındı. Seren Serengil'in durumu hakkında sevgilisi açıklama yaptı. Seren Serengil neden ameliyata alındı?

Deniz Akkaya'ya hapis şoku!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya arasında sular bir türlü durulmuyor. Ünlü fenomen bir programda açıklama yapan Deniz Akkaya’ya 3 ay tedbir kararı aldırmıştı

Corona'ya yakalanan Deniz Akkaya hastaneye kaldırıldı

Ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını söyleyen Deniz Akkaya pişmanlık içeren bir mesaj yayınladı

Deniz Akkaya Koronavirüse Yakalandı

Ünlü Manken ve sunucu Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda koronavirüse yakalandığını duyurdu. Deniz Akkaya sağlığının iyi olduğunu belirtti.

Deniz Akkaya'dan Skandal Açıklama, Tepkiler Büyüyor!

Deniz Akkaya'nın gündemde bomba etkisi yaratan sözleri: "SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var"

Selin Ciğerci’den Annelik Çıkışı!

Ünlü medya fenomeni Selin Ciğerci’nin bir televizyon kanalında yaptığı samimi açıklamalar bir anda sosyal medya ve magazin basınında ilk sıralara oturdu. İşte o açıklamalar!