Show TV’nin İddialı Dizisi Final Yapıyor

Televizyon kanallarından peş peşe erken final haberleri gelmeye devam ediyor. Baba ve Tuzak dizilerinin ardından bir erken final kararı da Show Tv’den geldi.

Tuzak Dizisi final yapıyor

Tv 8 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Tuzak Dizisinin yayın saati değişti ve yeni saati 22.30 oldu. Dizi 13. Bölümde final yapacak.

Baba Dizisi Final Yapıyor

Show Tv’nin sevilen dizisi Baba sonunda pes etti. Büyük umutlarla başlayan dizi reytinglere yenik düştü ve aralık ayı sonunda final yapma kararı aldı.

Duy Beni Dizisi Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında yaz aylarında başlayan Duy Beni dizisi ile kanal yönetimi tarafından final kararı alındı. Dizi 17 Kasım'da final yapacak.

Hangi Dizinin Final Kararından Vazgeçildi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yaz aylarında başlayan Balkan Ninnisi Dizisinin erken final kararından vazgeçildi. Dizi yayınına devam edecek.

Kasaba Doktoru ile İlgili Sürpriz Gelişme

TRT 1 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Kasaba Dokdoru’nun 26. Bölümünde planlanan final tarihi daha ileri bir tarihe ertelendi.

TRT 1’in Sevilen Dizisi Final Kararı Aldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekilen Balkan Ninnisi dizisi için kanal yönetimi tarafından erken final kararı alındı.

Duy Beni Dizisi Final mi Yapıyor?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Duy Beni dizisi final mi yapıyor? Dizi kaçıncı bölümde ekranlara veda edecek? İşte cevabı!

Mahkum'un Final Bölümü Cumartesi Günü Yayınlanacak

Fox Tv ekranlarının sevilen yapımı Mahkum için erken final kararı alındı. Dizinin son bölümü olan 31. Bölümünün ise Perşembe yerine cumartesi yayınlanacağı öğrenildi.

Fox Tv'nin Sevilen Dizisi Final Yapıyor

Fox Tv’nin sevilen ve ikinci sezonunda olan uyarlama dizisi gelen düşük reytingler sebebiyle erken final yapma kararı aldı. Haber dizinin sevenlerini oldukça üzdü.

Gül Masalı final yapıyor

Pastel Film imzalı yazlık dizi Gül Masalı için Atv yönetimi erken final kararı aldı. İlk bölümü 19 Haziran’da yayına başlayan dizi 17. bölümde final yapacak

TRT’nin Yeni Dizisi Final Yapıyor

Yaz sezonunda başlayan ve romantik komedi türünde ele alınan TRT 1’in yeni dizisi Mükemmel Eşleşme dizisinin final yapacağı öğrenildi.

Kusursuz Kiracı Dizisinden Erken Final Kararı!

Bir dizinin daha fişi çekildi! Fox TV’nin yeni sezon dizisi Kusursuz Kiracı erken final kararı aldı. Kusursuz Kiracı neden bitiyor? Kaçıncı bölümde final yapacak?

Yargı Dizisi 2. Sezonda Final Mi Yapacak? Şok İddia!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı için şok bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Reytingleri yüksek dizinin bu yıl 2. Sezonu ile final yapacağı konuşuluyor. Yargı 3. Sezon yok mu?

Seversin Dizisi Final Yapıyor

Kanal D İç Yapımlar Ekibi tarafından hazırlanan yaz sezonu dizilerinden romantik komedi dizisi seversin 20. Bölümde final kararı aldı.

Senden Daha Güzel Final Kararı Aldı

Fox tv ekranlarında yaz sezonu için hazırlanan ve Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünü paylaştığı senden Daha Güzel final kararı aldı.

Aziz Dizisi Final Yaptı

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları ekrana gelen başarılı dizi Aziz şok bir kanalla final yapma kararı aldı. Bu karar sektörde bomba etkisi yarattı.

TRT 1'in sevilen dizisi Kara Tahta final yapıyor

17 Ağustos Çarşamba akşamı 18. Bölümüyle TRT1 izleyicisini ekrana kilitleyen Kara Tahta aslında 10 Bölüm olarak hazırlanmıştı Ancak reytingleri yükselen dizi yaz boyunca devam etti

Filminin Başarısına Ulaşamadı! Ah Nerede Final Yapıyor

Yaz dizileri arasında en büyük iddiaya sahip olan ve Türk Sineması’nın en beğenilen filmlerinden Ah Nerede’den uyarlanan Ah Nerede dizisi erken final yapıyor.

TV8’in Günlük Dizisi ‘Canım Annem’ Final Yapıyor!

TV8 ekranlarının günlük dizisi ‘Canım Annem’ final yapıyor. Başrollerini Selin Sezgin, Erol Gedik ve Gece Işık Demirel’in paylaştığı ‘Canım Annem’ neden bitiyor? İşte detaylar