Çöp Adam 22 Mart Çarşamba Akşamı Neden Yok?

Star Tv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı Çöp Adam 22 Mart akşamı neden yok? Dizi final mi yaptı?

Beklenen Oldu! Fox Tv İddialı Dizinin Fişini Çekti

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz dört bölüm ekrana gelen askeri dizi Dokuz Oğuz’un erlen final yapmasına karar verildi.

ATV'nin Yeni Dizisinden Final Haberi Geldi

henüz ikinci bölümle ekrana gelen ve pazar akşamları yayınlanmaya başlayan Başım Belada dizisi 5. bölümde final yapmaya karar verdi.

Dokuz Oğuz Dizisi Final mi Yapıyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden Dokuz Oğuz geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. Dizinin erken final yapacağı iddia ediliyor.

Aile Dizisi Kaç Bölüm Çekilecek?

İlk bölümüyle ekrana gelen Aile dizisi kaç bölüm olarak planlandı? Dizinin oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ dizinin kaç sezon sürmesini talep etti?

Başarılı Dizi Final Yaptı

İnternet yayın platformu Gain’de yayınlanan ve 3 sezondur devam eden başarılı komedi dizisi Ayak İşleri 30. Bölümle birlikte final yaptı.

O Kız Dizisinin Final Tarihi Değişti

Bu sezonun farklı yapımlarından Kanal D’nin sevilen dizisi O Kız’ın final tarihi öne alındı. 25. Bölümde final yapacağı açıklanan dizi 24. Bölümde ekranlara veda edecek.

Flaş! Kanal D’nin İddialı Dizisi Final Kararı Aldı

Kanal D ekranlarında bu sezon başında seyirciyle buluşmaya başlayan Erkan Petekkaya’nın başrolünde yer aldığı O Kız dizisi için final kararı alındı.

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncusundan Açıklama

Final yapıp yapmayacağı yılan hikayesine dönen ve oyuncuları bir bir ekipten ayrılan Arka Sokaklar oyuncusu Zafer Ergin finalle ilgili açıklama yaptı.

Doya Doya Moda programının birincisi belli oldu

Hülya mı Aleyna mı derken Doya Doya Moda yarışması bitti ve birinci belli oldu. Haftalardır devam eden Doya Doya Moda'da sezon finali büyük bir çekişmeye neden oldu

Bir dizi daha final yapıyor (Hayatımın Şansı)

Fox Tv ekranlarında NTC imzalı Hayatımın Şansı dizisinin erken finalle seyirciye veda edeceği öğrenildi. Dizi 9. Bölümle ekranlara veda edecek.

İddialı Dizi Final Yapıyor (Sipahi)

Show Tv ekranlarında yeni başlayan ve henüz 7. bölümü yayınlanan Sipahi dizisi 8. Bölümle birlikte ekranlara veda ediyor.

İyilik 27. bölüm izle (Final)

İyilik 27. bölüm izle; 20 Ocak Cuma akşamı 27. Ve Final bölümüyle ekrana gelen İyilik dizisinin final bölümünün detayları haberimizde!

Arka Sokaklar'dan Oyuncularına "Yeni Projeleri Değerlendirin"

Kanal D ekranlarında yayınlanan efsane dizi Arka Sokaklar bitiyor mu? Seyircinin ve sektörün merakla beklediği bu final kararı gelecek mi? İşte cevabı!

Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu

Tv 8 ekranlarında bu sezon başında yayınlanmaya başlayan Tuzak dizisinin final tarihi belli oldu. Dizinin 26. Bölümle birlikte ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Fox Tv’den Bir Final Haberi Daha Geldi

Dizilerini bir tırpan gibi biçen Fox Tv’den bir erken final kararı daha geldi. Kanal İyilik dizisinin 27. Bölümde final yapmasına karar verdi.

Bir Peri Masalı 13. Bölüm (Final) İzle

Bir Peri Masalı final bölümünde bebekleri olacağını öğrenen Onur ve Zeynep çok sevinir Başlarına gelen kötü şeylerin sorumlusunu arayan ikili aileleriyle büyük bir yüzleşme yaşar

O dizi için kötü haber geldi

Cuma akşamlarına damga vuran Yalnız Kurt 14 Ekim Cuma akşamı atv ekranlarındaki serüvenine yeniden başlamıştı Dizi için yapımcı Sinegraf Film’den kötü haber geldi

Darmaduman 9. Bölüm (Final) izle!

Aldıkları cevapla ümitleri yerle bir olan Kerem, Ece, Derin, Evren ve Yağız bir davet haberiyle heyecanlanırken hesap soran Harun kendini yabancı bir yerde bulur

Tozlu Yaka Dizisi ekranlara veda ediyor

Fox Tv’den bir erken final kararı daha. Kanal yaz sezonunda yayına giren Tozlu Yaka dizisinin final yapmasına karar verdi.