Camdaki Kız dizisinden final sinyalleri! 

Camdaki Kız bu akşam 26. bölümle ekrana gelecekti ancak sette artan koronavirüs vakaları nedeniyle yeni bölüme bir hafta ara verildi. Seyirci soruyor, yoksa final mi yapacak?

MasterChef Türkiye’nin Final tarihi Belli Oldu

Uzun ve heyecanlı süren haftalardan sonra MasterChef Türkiye’de sezon finaline gelindi. 16 adayla başlayan yarışmada final haftasına 4 yarışmacıyla giriliyor.

Kuruluş Osman neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kuruluş Osman bu hafta neden yok. Ekranın sevilen yapımlarından olan Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölüm hangi gün?

El Kızı İzleyicisine Kötü Haber! Final Tarihi Belli Oldu

NTC Medya tarafından hazırlanan be bu sezon Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan El Kızı dizisinin reytinglerinin düşüklüğü sebebiyle erken final yapmasına karar verildi.

Dünya Hali 20. Bölüm İzle (Final)

Dünya Hali 20. Bölüm İzle; 15 Aralık Çarşamba akşamı 20. Final bölümüyle ekrana gelen Dünya Hali’nin yayınlanan 20. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sana Söz 7. Bölüm İzle (Final)

Sana Söz 7. Bölüm İzle; 14 Aralık Salı akşamı 7. Final bölümüyle ekrana gelen Sana Söz Dizisinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Elbet Bir gün 6. Bölüm İzle (Final)

Fox Tv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Elbet Bir Gün 6. Final bölümüyle veda edıyor. Cemil, Mevsim’e yalan söyler. Evi terk eden Mevsim, Murat’tan yardım ister.

Ada Masalı 25. Bölüm İzle (Final)

Ada Masalı 25. Bölüm İzle; 11 Aralık Cumartesi akşamı 25. Final bölümüyle ekrana gelen Ada Masalı’nın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Misafir 5. bölüm izle

Misafir 5. bölüm izle; Yeni dizilerden biri olan Misafir 9 Aralık Perşembe akşamı ekranda olacak. Merakla beklenen Misafir 5. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Bu hafta 3 dizi final yapıyor!

Dizi sektöründeki kan kaybı sürüyor. Büyük umutlar ve pahalı prodüksiyonlarla ekrana gelen ancak reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen diziler bir bir ekrana veda ediyor

Sana Söz Dizisi İzleyicisine Kötü Haber! İddialı Dizi Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sana Söz Dizisi İzleyicisine Kötü Haber. 03 Medya tarafından hazırlanan iddialı dizi final yapıyor.

TRT’den Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi İle İlgili Flaş Karar

TMC tarafından TRT 1 için hazırlanan dönem dizilerinden Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin final tarihi açıklandı. Dizinin 31. Bölümde final yapmasına karar verildi.

Beklenen Oldu! Star Tv’nin Yeni Dizisi Final Yapıyor

Ve beklenen oldu. Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve ilk zamanlar pazar akşamları ekrana gelen sonra yayın günü değişen Benim Hayatım için de final kararı alındı.

Fox Tv’nin İddialı Dizisi Final Yapıyor

Perşembe akşamları ekrana gelmeye başlayan ve Fox Tv’nin iddialı yapımı olan Misafir için final kararı verildi. Dizinin 5. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

Yalancı 10. bölüm izle

Yalancı 10. bölüm izle; 23 Kasım Salı Yalancı final bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin başrolde olduğu Yalancı 10. bölüm (final) izle...

Fox Tv Bir Dizinin Daha Finalini İstedi

Fox Tv ekranlarında erken final kararları devam ediyor. Bu sezon Pazar akşamlarında beklediğini bulamayan kanal 3. dizisinin de filan yapmasına karar verdi.

Ada Masalı final mi yapıyor? İşte o tarih!

Ekranın sevilen yapımlarından biri olan Ada Masalı için de son karar verildi. Uzun süredir ekranda olan Ada Masalı final mi yapacak? Ada Masalı hayranlarını üzecek gelişme…

Ceren Moray Erken Final Yapan Yalancılar ve Mumları Hakkında Konuştu

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve ancak 5. Bölümde erken final yapan Yalancılar ve Mumları’nın usta oyuncusu Ceren Moray dizinin final yapmasıyla ilgili konuştu!

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı Final Yapıyor

Show Tv ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen ve Süreç Film tarafından hazırlanan Yalancı Dizisinin 10. Bölümde final yapacağı öğrenildi.

O Ses Türkiye Final Yapıyor

Tv 8‘in efsane yarışma programı O Ses Türkiye’den kötü haberler gelmeye devam ediyor. Düşük reytingin ardından şimdide programın final yapacağı iddia edildi.