Camdaki Kız Dizisi Bu Sezon 2 Haneli Reyting Elde Eden İlk Dizi Oldu

Camdaki Kız dizisini bu sezon yeni bir başarıya imza attı. Yeni sezonda ilk kez 2 haneli reytingi elde eden dizi olmayı başardı.

Kitapları dizi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun  terapi seansları doldu

Terapi seansları yoğun ilgi gören 74 yaşındaki Gülseren Budayıcıoğlu'nun ve sahibi olduğu Madalyon Terapi Merkezi bir yıllık rezervasyonları tamamen doldu

Yalı Çapkını Hangi Kanalda Yayınlanacak

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Yalı Çapkını dizisi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Peki, Yalı Çapkını hangi kanalda yayınlanacak.

Gülseren Budayıcıoğlu'na mahkemeden şok!

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin uyarlandığı eserlerin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, bir çalışanından dolayı mahkemeye zorla getirilecek.

Nihal Yalçın Ekranlara Bomba Bir Dönüş Yaptı

İstanbullu Gelin dizisinde oyunculuğu ile beğeni toplayan Nihal Yalçın, Kırmızı Oda dizisi ile ekranlara bomba gibi bir dönüş yaptı.

Kırmızı Oda 42. Bölüm İzle (Sezon Finali)!

Mitra'ya "Babamın birlikte olduğu kadın sen misin?" diye soran Zafer, Mitra'ya veda eder. Manolya hanıma eşine âşık olduğunu söyleyen Zafer, eşiyle yeni bir yaşama başlayacak mı?

Yeni Gülseren Budayıcıoğlu projesi için çalışmalara başlandı

Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız hikayelerinin sahibi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir kitabı daha diziye dönüşüyor. İşte o yeni dizi…

Camdaki Kız 9. Bölüm izle (Sezon finali)

Sedat ve Nalan'ın düğün günü gelmiştir. Kendisine sürekli sert davranan Feride’nin yumuşadığını gören Nalan şaşkındır. Annesinin tavrını değiştiren sebep ne?

Camdaki Kız'ın başrol oyuncusu ilk kez konuştu!

Usta yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun birçok eseri bu sezon birçok diziye uyarlandı. Bunlardan biri de Burcu Biricik ve Nur Sürer’in başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisi oldu.

Camdaki Kız dizisinden yeni görüntüler

Kendine bir yoldaş arayan iki gencin evlilik masasında buluştuğu bu ilişki, iki yaralı gönlü tedavi edecek mi? Arayış içindeki ikili masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek mi?

Masumlar Apartmanı'na transfer iddiası! Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı diziye mi geçiyor?

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de hem aynı yazar hem de aynı yapım şirketinin bir ürünü. Hal böyle olunca izleyici 3 dizi arasında geçiş bekliyor

Kırmızı Oda’nın Yazarından Mesaj Var!

Tv 8 ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisi’nin uyarlandığı kitabın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu ilk bölümün ardından konuştu!

TRT 1’den İki Yeni Program Daha!

TRT 1 program ve dizilerin bir bir iptal olduğu bu günlerde iki yeni programı ekrana taşıyor. Hafta içi her gün ekrana gelecek iki programla seyirciyi ekranına çekmeye çalışıyor.

“Camdaki Kız” Televizyona Uyarlanıyor!

Sezon yeni ve iddialı bir yapımla daha tanışmak üzere. Camdaki Kız adlı romandan uyarlanacak olan yeni dizinin senaryo çalışmaları başladı. Detaylar haberimizde!