Kasaba Doktoru gün değiştirdi

Cuma günleri izleyiciyi ekrana kilitleyen Kasaba Doktoru dizisinde bir değişiklik yaşandı. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce'nin oturduğu Kasaba Doktoru 32. bölümde final yapacak

Kasaba Doktoru ile İlgili Sürpriz Gelişme

TRT 1 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Kasaba Dokdoru’nun 26. Bölümünde planlanan final tarihi daha ileri bir tarihe ertelendi.

Kasaba Doktoru 19. Bölüm İzle

Kasaba Doktoru 19. Bölüm İzle; TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelen uyarlama dizi Kasaba Doktoru bu akşam 19. Yeni bölümüyle ekranlarda.

Kasaba Doktoru Yeni Sezonu 2 Eylül’de Açıyor

Eylül yayın döneminin yaklaşmasıyla birlikte dizilerin yayın tarihleri de belli olmaya başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru’nun başlama tarihi belli oldu.

Kasaba Doktoru 2. Sezon çekimleri başladı

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği Güney Kore yapımı Dr. Romantic dizisinden uyarlanan Kasaba Doktoru Hakan, Leyla ve Ömer ismindeki 3 doktorun fedakarlıklarını anlatıyor

Ozan Akbaba oyuncusu olduğu Kasaba Doktoru'nu ve rolünü anlattı

ARC Film yapımı Kasaba Doktoru adlı dizide Hakan Hoca rolüyle gönüllerde taht kuran Ozan Akbaba, BeMan dergisine röportaj vererek hakkında merak edilenleri yanıtladı

Sevilen dizi Kasaba Doktoru’nun sezon finali tarihi değişti

Kasaba Doktoru dizisi izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı Dizinin 11. bölümde sezon finali yapacağı açıklanmıştı ancak gördüğü rağbet üzerine final tarihi ertelendi

Kasaba Doktoru oyuncusu Deniz Can Aktaş: Oyunculuk yapmazsam sürünürüm”

Best Model yarışmasıyla adını duyuran Deniz Can Aktaş, ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına katılarak hayallerini, oyunculuk serüvenini ve aşk hayatını anlattı

Kasaba Doktoru'na Usta Oyuncu Sıra Dışı Bir Karakterle Katılıyor

TRT 1 ekranlarında yeni başlayan ve Cuma akşamları yayınlanan Kasaba doktoru dizisinin oyuncun kadrosuna yılların tecrübeli ismi Asuman Kostak dahil oldu.

Kasaba Doktoru Leyla Erpek kimdir?

TRT1 dizisi Kasaba Doktoru'nda güzelliği ve işine bağlılığıyla hem hastanenin hem de beldenin umudu haline gelen Doktor Leyla Erpek dizi severlerin gözdesi oldu

TRT 1'in Yeni Dizisi Kasaba Doktoru'nun Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacağı gün sabırsızlıkla beklenen ve uzun süredir hazırlıkları süren Kasaba Doktoru’nun yayın tarihi belli oldu.

TRT'nin Yeni Dizisi Kasaba Doktoru’nun İlk Tanıtımı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında nisan ayı başlarında ekrana gelmesi beklenen yeni dizi Kasaba Doktoru’nun ilk tanıtımı TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlandı.

TRT 1’in Yeni dizisi Kasaba Doktoru’nun Oyuncuları Kim ve Konusu Ne?

TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden olan ve çekimlere başlayan uyarlama dizi Kasaba Doktoru'nda kimler rol alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

Dört yeni dizi ekrana geliyor: 'Kasaba Doktoru' 'Kiracı' 'Adı Sevgi' 'Kara Tahta'

Televizyon ekranları dört yeni dizi ile şenlenecek. Dört yeni dizi ekrana gelmeye hazırlanıyor. 'Kasaba Doktoru', 'Kiracı' ve 'Adı Sevgi' dizileri seyirciyle buluşacak.

Kasaba Doktoru’na Flaş Transfer! Sinan Albayrak Kadroya Katıldı

ARC Yapım tarafından TRT 1 için hazırlıkları süren ve birbirinden usta isimlerin yer aldığı Kasaba Doktoru’na usta oyuncu Sinan Albayrak Başhekim Yalçın karakteriyle dahil oldu.

Ödüllü Oyuncu Vildan Atasever Hangi Diziyle Anlaştı?

TRT 1 için hazırlıkları süren ve ARC Film tarafından Güney Kore menşeli Dr. Romantic’ten uyarlanan Kasaba Doktoru’na Vildan Atasever dahil oldu.

Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş TRT’nin Yeni Dizisinde Buluşuyor

En son Menajerimi Ara dizisinde başarılı bir performans ortaya koyan genç oyuncu Deniz Can Aktaş ile Çukur dizisinin Nehir’i, Hazal Subaşı TRT’nin yeni dizisinde partner oluyor.

Ozan Akbaba’nın Yeni Projesi Belli Oldu

Birbirinden başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ardından yeni projesine imza attı.

Ozan Akbaba Ekranlara Bomba Gibi Dönüyor

Bir dönem Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas karakteriyle adeta efsane olan ünlü oyuncu Ozan Akbaba yeni dizisiyle ekrana bomba gibi dönüyor.