Netflix Mezarlık film serisinin yayın tarihi belli oldu

Abdullah Oğuz’un yapım ve yönetimini üstlendiği Mezarlık film serisi usta oyunculardan kuruldu Birce Akalay ve Olgun Toker’in başrolerini paylaştığı dizinin yayın tarihi belli oldu

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yayın tarih belli oldu

Yarışma kanalı olarak bilinse de Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda gibi reyting şampiyonu dizileri yayınlayan Tv8 çok ses getirecek yeni bir diziye başlıyor

Birce Akalay ve Olgun Toker’in Başrollerinde Olduğu ‘Mezarlık’ Dizisi Bomba Gibi Geliyor!

Uzun bir aradan sonra güzel oyuncu Birce Akalay’ın ve dizilerden tanıdığımız başarılı uyuncu Olgun Toker’in bir araya gelip başrolde yer aldığı Mezarlık dizisi bomba gibi geliyor.

Olgun Toker’in Yeni Projesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisine başarılı ve genç oyuncu Olgun Toker dahil oldu. Ünlü isim dizide Çınar karakterini canlandıracak.

Olgun Toker ve Selin Yenince Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinde

NTC Medya tarafından hazırlıkları devam eden ve Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine Olgun Toker ve selin Yenince dahil oldu.

Ünlü Oyuncu Olgun Toker Babasını Kaybetti

Ünlüler dünyasında son günlerde peş peşe gelen ölüm haberlerine ünlü oyuncu Olgun Toker’in babasının vefat ettiği haberi de eklendi.

Son Yaz sezon finaline iki şok ayrılıkla gidiyor

Sezonun en başarılı dizilerinden biri olan Son Yaz sezon finali yapıyor. Son Yaz sezon finaline giderken oyuncu kadrosunda da değişiklik olacak. İşte Son Yaz'dan ayrılan isimler…

Son Yaz Dizisine Bomba Transfer

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisinde Akgün karakterinin abisi diziye dahil oluyor. Akgün’ün abisini Olgun Toker canlandıracak.

Arıza Dizisinin Ünlü Oyuncusu Olgun Toker Koronavirüse Yakalandı

Show Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Arıza Dizisinin başarılı oyuncusu Olgun Toker koronavirüse yalandı. Arıza Dizisi çekimleri ertelendi!

Yetenekli Oyuncu Arıza Dizisi Yolunda!

Genç oyuncu Olgun Toker Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek ve Tolga Sarıtaş’ın başrolünde yer alacağı Arıza adlı diziyle görüşmelere başladı. İşte detaylar!