Kadir Doğulu Serra Arıtürk’le nikah kıydı iddiasına cevap verdi

Ses sanatçısı Onur Akay, Kadir Doğulu'nun evli olmasına rağmen rol arkadaşı Serra Arıtürk'e imam nikahı kıydığını iddia etti Peki bu iddia doğru mu? Kadir Doğulu nasıl tepki verdi?

Operasyon geçirdiği iddialarına Oğuzhan Koç’tan ilginç cevap!

Ses sanatçısı Onur Akay, Demet Özdemir’in isteği üzerine Oğuzhan Koç’un yağlarını aldırdığını iddia etti. İddialar üzerine ünlü şarkıcıdan cevap yanıt gecikmedi

Onur Akay Hapse Girdi

Magazin basınında ve sosyal medyada yaptığı ünlülerle ilgili paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Onur Akay zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

Arabesk Müziğin Ünlü İsmi Hayatını Kaybetti

Arabesk müziğinin efsane isimlerinden olan ve 80’liyllara damgasını vuran şarkıcılardan Efkariye lakaplı Nurperi Işıközü hayatını kaybetti.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci’nin boşanması ardından bomba iddia!

Sosyla medya fenomeni Selin Ciğerci ve Ünlü futbolcu Gökhan Çıra’nın boşanmasının ardından ortaya atılan bomba iddia duyanları şaşkına çevirdi.

Bülent Ersoy'a babasından kötü haber!

Önce ekibi Kıbrıs'ta zorla alıkonulan Bülent Ersoy'a bir kötü haber de rahatsızlanan babası Fikret Erkoç'tan geldi. Diva'nın yaşadığı felaketli günler devam ediyor

Usta oyuncu Nusret Çetinel hayatını kaybetti

Ünlü kişilerin kavgalarını, hastalığa yakalandıklarını ve ölümlerini haber vermesiyle adı felaket tellalına çıkan Onur Akay, oyuncu Nusret Çetinel'in hayatını kaybettiğini duyurdu

Ünlü oyuncudan flaş hamle!

Ünlüler dünyasından verdiği haberlerle adı felaket tellalına çıkan ses sanatçısı Onur Akay bu sefer ödeyeceği 50 bin dolarlık tazminat davası ile haber oldu.

Diriliş’in Korkut’u Hüseyin Özay vefat etti

Felaket tellalı olarak anılan Onur Akay, paylaşımlarına devam ediyor. Ünlü ses sanatçısı Onur Akay, aynı zamanda yakın dostum dediği Hüseyin Özay'ın hayatını kaybettiğini açıkladı

Tüdanya'ya yardım etmek isteyen Seda Sayan'a büyük şok!

Önümüzdeki günlerde yeni başlayacak olan sabah programına hazırlık yapan Seda Sayan, ilk olarak Tüdanya'yı konuk etmek istedi. Ona yardım etmek isterken ummadığı bir şok yaşadı.

Nil Burak ameliyata alındı

Bir dönemin en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Nil Burak'tan kötü haber geldi. Pop müziğin tanınan isimlerinden biri olan Nil Burak hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı.

Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a suç duyurusu!

Meltem Miraloğlu tıpkı dizideki gibi çok genç yaşta 80 yaşındaki Amerikalı işadamı ile evlendi ve Amerika’ya yerleşti. Ancak tartışmalar hiç bitmedi.

Meltem Miraloğlu vasiyet anlaşmasıyla geri döndü

Amerika'da yaptığı evliliğiyle magazin gündeminde sık sık yer alan Meltem Miraloğlu'ndan yeni bir haber daha geldi. Meltem Miraloğlu vasiyet anlaşmasıyla geri döndü.

Nuri Alço taburcu oluyor

Koronavirüse yakalanan Nuri Alço'dan sevindiren haber geldi. Covid- 19 testi pozitif çıkan Nuri Alço hastaneye kaldırılmıştı. Durumu iyi olan Nuri Alço taburcu oluyor.

Usta oyuncu Toygun Ateş’ten kötü haber

Sanatçılarla ilgili verdiği ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle sanat camiasında 'felaket tellalı' lakabı ile tanınan ses sanatçısı Onur Akay, yine kötü bir haber verdi

Ünlü Şarkıcı Hale Hanzade Hayatını Kaybetti!

70’li yılların ünlü şarkıcılarından Şeytan Tüyü ve Duymaz Olaydım ile tanınan ünlü isim Hale Hanzade kanser sebebiyle hayatını kaybetti.

Yeşilçam oyuncusu Oktay Yavuz'dan kötü haber: Yoğun bakıma kaldırıldı!

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Oktay Yavuz Almanya'da bir hastanenin yoğun bakım servisine kaldırıldı. Durumu ağır olan Yavuz'un nefes darlığı çektiği bildirildi.

Kuruntu Ailesi'nde de rol alan usta oyuncu vefat etti!

Televizyon ve sinema dünyası bir usta oyuncuyu daha kaybetti. Sevilen dizi ve sinema oyuncusu ve aynı zamanda tiyatrocu olan usta isim Sükan Kahraman vefat etti.