Prestij Meselesi Filmi yeniden vizyonda

Sinema sektörünün bu sezon ki en çok merak edilen ve en çok masraf yapılan filmi Prestij Meselesi deprem sebebiyle verdiği aradan sonra yeniden vizyona giriyor.

Sinema salonlarında deprem 13 film vizyona giremedi

6 Şubat’ta yaşanan depremler sadece 11 ilimizi felakete sürüklemedi, sinema ve dizi setlerinin de vurdu. Durma noktasına gelen sinema salonlarında tam 13 film ertelendi.

Mahsun Kırmızıgül'den çarpıcı deprem yorumu! Hayatımın tokadını yedim

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül Kahramanmaraş ve bölgede yaşanan depremin ardından soluğu Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta aldı.

Mahsun Kırmızıgül Prestij Meselesi Filmini Vizyondan Çekti

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve sezonun en iddialı filmi olan Prestij Meselesi Filmi ülkemizde yaşanan deprem dolayısıyla vizyondan çekilme kararı aldı.

Defne Samyeli kendi gençliğini oynadı

Merakla beklenen Prestij Meselesi adlı film 3 Şubat’ta sinema seyircisiyle buluşuyor. Filmde ünlü isim yer alan 50 yaşındaki Defne Samyeli kendi gençliğini oynuyor.

Mahsun Kırmızıgül’den garip iddia Filmimi Tanrı yazdı

Mahsun Kırmızıgül bir kez daha sahneye çıktı. Kendi yazıp yönettiği ‘Prestij Meselesi’nin çekimlerini tamamlayan ünlü yönetmen yeni filmi için garip bir iddiada bulundu

Eser Yenenler imajını değiştirdi Eşi bile tanıyamadı

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi gündemi meşgul ediyor. Her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı Prestij filminde bu defa da Eser Yenenler şoku yaşandı

Prestij Meselesi Filminde Biran Damla Yılmaz Mahsun Kırmızıgül'ün Eşini Canlandıracak

Dev bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve merakla beklenen Prestij Meselesi sete çıktı. Filmde güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz Mahsun Kırmızıgül’ün ilk eşine hayat verecek.

Mahsun Kırmızıgül'ün Gençliğini Oğlu Oynayacak

Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlıkları süren Prestij Meselesi adlı filmde ünlü isim Mahsun Kırmızıgül’ü oğlu Mahmut canlandıracak.

Prestij Meselesi Filminde Haluk Levent'i Kim Canlandıracak?

Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlıkları süren ve 90’lı yıların müzik dünyasını anlatacak olan prestij Meselesi adlı filmin hazırlıkları sürüyor.

Ünlü Oyuncu Aslıhan Güner Prestij Meselesi Filminde

Ünlü ve güzel oyuncu Aslıhan Güner bu sezon üç filmle birden sevenlerinin karşısında olacak. Aslıhan Güner’in rol alacağı son film Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi oldu.

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Prestij Meselesi’ Filmine 2 Flaş İsim

Fantezi müzik sanatçısı Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Müzik ile çalıştığı dönemleri sinema perdesine aktaracağı ‘Prestij Meselesi’ filmine 2 önemli oyuncu dahil oldu. İşte o isimler

Mahsun Kırmızıgül’ün Hayatı Film Oluyor!

Mahsun Kırmızıgül Prestij Müzik şirketinde geçirdiği yıllarını anlatacağı bir ‘Prestij Meselesi’ filmine hazırlanıyor. Kırmızıgül’ün 20’li yaşlarını ise kendi oğlu canlandıracak