Sıfırıncı Gün’den üzücü haber

Senaryosunu Atasoy Koç’ un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu dizi 6. Bölümünde final yaparak ekranlara veda edecek

‘Atatürk’ Dizisinde Enver Paşayı Canlandıracak İsim Belli Oldu!

Disney Plus Türkiye için Ulu Önder Atatürk’ün hayatının dizi olarak çekileceği ‘Atatürk’ dizisinde Enver Paşayı oynayacak isimde de belli oldu. Enver Paşayı kim canlandıracak?

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Bir Ayrılık haberi Daha Geldi

Fox Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve 22. Bölümde final yapacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi.

Evlilik Hakkında Her Şey Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fox Tv'nin sevilen dizisinden kötü haber geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ile ekranda yerini alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlara bir süre ara verdi.

Engin Hepileri o dizinin kadrosuna katıldı

Ünlü oyuncu Engin Hepileri'nin yeni projesi belli oldu. Sevilen oyuncu dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosuna katıldı. Engin Hepileri Sinem Uslu ile partner olacak.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Çekiminden Yeni Pozlar

FOX TV’de yeni başlayacak seyirci karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her şey Dizisi çekiminden yeni kareler yayınlandı.

Gökçe Bahadır'ı Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Öyküsü Derinden Etkiledi!

Güzel ve yetenekli oyuncu Gökçe Bahadır Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaryosundan etkilenerek kabul ettiğini dile getirdi.

Sarp Akkaya Ayrılık Dizisine Katıldı

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Ayrılık usta oyuncu sarp Akkaya’yı kadrosuna dahil etti.

Sarp Akkaya Baba Oldu

Dizi ve sinema dünyasının başarılı oyuncularından olan ünlü isim Sarp Akkaya ile eşi Sinem Yalçınkaya’nın Kaan adında bir erkek bebeleri dünyaya geldi.

Sarp Akkaya Çukur’un Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Show Tv ekranlarının sevilen ve fenomen dizisi Çukur dört sezon sonunda final yapma kararı alırken son üç bölüm için bomba bir ismi kadrosuna dahil etti.

EXXEN’in yeni dizisi iptal oldu

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Şubat ayında çekimlere başlanması planlanan dizi, 'Kaybedenler Kulübü'nün spinn-off projesi olma özelliği taşıyan dizi TMC Film engeline takıldı.

Sarp Akkaya’dan Ahmet Hakan’a Yanıt!

Magazin basını ve sosyal medya oyuncu Sarp Akkaya’nın gazeteci Ahmet Hakan’a verdiği yanıtı konuşuyor. Peki Sarp Akkaya Ahmet Hakan’a ne yanıt verdi?

Sarp Akkaya Ferhat İle Şirin Dizisi'nin Kadrosuna mı Katılıyor?

Fox Tv'nin başarılı dizisi Ferhat ile Şirin birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı bir proje olarak dikkatleri çekiyor. Sevilen diziye yeni bir oyuncu daha katılıyor. İşte detaylar!