Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’dan şaşırtan karar!

Son günlerde verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra 2019 yılında evlenip ikiyıl sonra boşanmıştı İkili yeniden evlenme kararı aldı

İnternet fenomeni Selin Ciğerci askeri birliği karıştırdı

Selin Ciğerci eski eşiyle tekrar evlenmeye karar verdi. Bedelli askerlik için Gökhan Çıra’yı askere uğurlayan Selin Ciğerci, tezkere günü yaptıklarıyla yine gündem oldu

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye 2. Kez Evlilik Teklifi

2019 yılında evlenen ve ancak 2021 yılında anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci Gökhan Çıra çifti yeniden evlenmeye karar verdi.

Selin Ciğerci hakim karşısına çıktı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci nihayet hakim karşısına çıktı. "Onu sadece rezil etmek istedim" diyen Ciğerci kimi kastetti?

Selin Ciğerci Sevgilisiyle Görüntülendi

Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini noktalayan Selin Ciğerci yeni bir aşka yelken açtı. Yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı

Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü

Magazin programı sunmaya başlayan Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü. Yayına katılmayan Akkaya programdan neden ayrıldı?

Selin Ciğerci İmaj Değiştirdi

Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci son günlerde fiziki görünümünde yaptığı değişikliklere bir yenisini daha ekledi ve saçlarının rengini değiştirdi.

Selin Ciğerci hangi programa jüri oldu?

oda yarışması 1 Başka Güzel programı 4 Ekim Pazartesi günü Show Tv ekranlarında başlıyor.  Jüri üyeliği için Selin Ciğerci ismi gündeme geldi

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci’nin boşanması ardından bomba iddia!

Sosyla medya fenomeni Selin Ciğerci ve Ünlü futbolcu Gökhan Çıra’nın boşanmasının ardından ortaya atılan bomba iddia duyanları şaşkına çevirdi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Boşandı

Yaklaşık 2 yıldır evli olan magazin dünyasının ünlü isimlerinden ünlü futbolcu Gökhan Töre ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci boşandı.

Deniz Akkaya'ya hapis şoku!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya arasında sular bir türlü durulmuyor. Ünlü fenomen bir programda açıklama yapan Deniz Akkaya’ya 3 ay tedbir kararı aldırmıştı

Simge Sağın Selin Ciğerci’den 150 Bin TL İstedi

Son zamanların ünlü isimlerinden olan ve hemen her gün sosyal medyada haber olan Selin Ciğerci’nin Simge Sağın’ın istediği 150 Bin TL’ye verdiği yanıt olay oldu. İşte ayrıntılar!

Selin Ciğerci Gözyaşlarına Boğuldu!

Ünlü sosyal medya fenomeni selin Ciğerci son zamanlarda gündemden düşmüyor. Ünlü isim şimdi de tehditle suçlanıyor. İşte haberin detayları!

Selin Ciğerci’den Annelik Çıkışı!

Ünlü medya fenomeni Selin Ciğerci’nin bir televizyon kanalında yaptığı samimi açıklamalar bir anda sosyal medya ve magazin basınında ilk sıralara oturdu. İşte o açıklamalar!

Ünlü fenomen Selin Ciğerci'ye canlı yayında büyük şok!

Ünlü fenomen Selin Ciğerci canlı yayında büyük şok yaşadı. Hiç beklemediği bir anda neye uğradığını şaşıran ünlü fenomen ne yaşadı ve olay sonrası nasıl bir tepki gösterdi?

Gökhan Çıra kimdir?

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin yaptığı evlilik büyük dikkat çekmiş durumda. Peki Selin Ciğerci'nin evlendiği Gökhan Çıra kimdir? İşte ayrıntılar...