Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil programdan kovuldu mu?

Dün hastanelik olan Seren Serengil’in bugün çıkamadığı Söylemezsem Olmaz programından kovulduğu ve program yapımcısıyla tartıştığı iddia edildi Serengil kanaldan kovuldu mu?

Hadise ile Seren Serengil birbirine girdi

Magazin programı sunan Seren Serengil bir süredir kavgalı olduğu şarkıcı Hadise ile bir kez daha birbirine girdi Hadise’nin makyajsız pozlarına yaptığı yorumla Hadise’yi kızdırdı

Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu | 13 Mart Pazar

Ünlü oyuncu Şafak Sezer’le birlikte pazar akşamları Star Tv’de müzik eğlence programı sunan İbrahim Tatlıses yine çok konuşulacak bir programa imza atıyor İşte o ünlü isimler

Bergen’in Katili Eski Eşi Halis Serbest’ten Şok İfadeler: ‘’Yaptığım Hiç Birşeyden Pişman Değilim’’

Beyaz Tv’de ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest ‘’yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim’’diyerek şok edecek itirafta bulundu.

Seren Serengil'i fotoğraf paylaştığına pişman ettiler

Ekranın dikkat çeken isimlerinden olan Seren Serengil'in paylaşımı olay oldu. Takipçilerinin 'sil çabuk' yorumları Serengil'i yaptığı fotoğraf paylaşımına pişman etti.

Can Tanrıyar’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan ve Tamar Oner ile evli bulunan Can Tanrıyar’ın dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Dumping Sendromuna Yakalanıp Ölümden Dönen Seren Serengil'in Son Durumu

Seren Serengil hastaneden taburcu oldu! ’dumping sendromu’na yakalanan serengil, geçirdiği riskli ameliyattan sonra, ölümden döndüğünü açıkladı. Serengil’in sağlık durumu iyi.

Seren Serengil'den kötü haber Hastaneye kaldırıldı!

Zayıflamak için geçirdiği ameliyat sonrası sıfır beden olarak bilinen Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, sık sık rahatsızlanarak hastaneye yatırılıyor

Seren Serengil'den Aygün Aydın'a Tepki Gecikmedi

Türk milletine yönelik hakaret içerikli paylaşımları ile soruşturması devam eden Aygün Aydın'a, Seren Serengil'den tepki geldi.

Deniz Akkaya'dan Seren Serengil'e çok ağır sözler! 

Hafta içi gündüz kuşağında Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'a veda eden Deniz Akkaya açtı ağzını yumdu gözünü.

Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü

Magazin programı sunmaya başlayan Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü. Yayına katılmayan Akkaya programdan neden ayrıldı?

Tuğba Coşkun, Seren Serengil'den korunma talep etti, mahkeme ne dedi?

Katıldığı programlarda sivri çıkışlar yaparak dikkatleri üzerine çekmek isteyen Seren Serengil bir kez daha sosyal medyaya malzeme oldu. Bu seferki muhatabı Tuğba Coşkun oldu

Seda Sayan bu sefer de Seren Serengil’e yüklendi 

Zaman zaman ünlü isimlerle sert tartışmalara giren Seda Sayan bu sefer de programına en büyük rakibi Gülben Ergen'i konuk aldığı için kendisini eleştiren Seren Serengil'e yüklendi

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e ağır sözler

Yakalandığı manken hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil, kafayı Gülben Ergen'e taktı. Gülben'in kendisini muhatap kabul etmemesine bozulan Serengil, ağzını bozdu

Ameliyat olan Seren Serengil ile ilgili ilk açıklama geldi

Ameliyat olan Seren Serengil ile ilgili ilk açıklama geldi. Seren Serengil ameliyatı. Seren Serengil son durumu. Seren Serengil kimdir?

Seren Serengil ameliyat oldu

Uzun süredir damping sendromuyla boğuşan ve kilo alamadığı için ölümle burun buruna kalan Seren Serengil, bir kez daha ameliyat masasına yattı.

Kızını arayan anneye Seren serengil'den şaşırtan yorum

Geçtiğimiz günlerde bir fotoğrafının altında kayıp kızını aradığını söyleyen yaralı gönül bir anneye hiç kimsenin  beklemediği bir çıkışla ilginç bir yanıt verdi.

Seren Serengil’in Büyük Pişmanlığı

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası hızla kilo veren ve 46 kiloya kadar düşen ünlü isim Seren Serengil sosyal medya hesabından sevenlerine uyarılarda bulundu.

Tepki çeken Seda Sayan geri adım attı Yanlış anlaşıldım

Magazin dünyası üç gündür iki eski dostun birbirine yaptığı saldırıyla çalkalanıyor. Kazananı olmayan savaşta en büyük darbeyi ikiliyi barıştırmak isteyen Seren Serengil gördü.