Ahmet Kural ve Serkan Çayoğlu yeni TRT 1 dizisinde!

Yeni yıl ile birlikte TRT 1'den ekrana gelmeye başlayacak olan Kıbrıs Ada Kışı dizisine Ahmet Kural ve Serkan Çayoğlu dahil oldu.

Yeni Hayat 7. Bölüm İzle!

Ece’nin öz annesi Ferda, Nevin’in sırrını Adem’e ifşa edecek mi? Yasemin'in Adem'e aşık olduğunu fark eden Kunduzi'nin yeni planı ne? Yeni ortak kim ve amacı ne?

Yeni Hayat 6. Bölüm izle!

Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak olan Yeni Hayat 6. Son bölümde Timur'un suçlarını ortaya çıkartmak için Yasemin'i işbirliğine davet eden Adem, hangi cevabı alacak?

Yeni Hayat 5. Bölüm izle!

Kurtardığı Yasemin ile aralarındaki ilişki Timur’un ona şiddet uygulamadığını öğrenmesiyle aşka dönüşen Adem çıkmaza girmiştir. Yasak Aşk deşifre mi oluyor?

Yeni Hayat 3. Bölüm izle!

Zengin bir işadamı, şımarık bir kız, kocasından kurtulmak isteyen bir kadın... Bu üçlünün kirli işlerini düzeltmeye zorlanan bir koruma... Hepsi Yeni Hayat 3. Bölümde.

Yeni Hayat 1. Bölüm izle!

Yönetmeliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru ikilisinin yaptığı, Elif Usman tarafından kaleme alınan Yeni Hayat dizisi 1. Yeni bölümüyle Kanal D'de ekranlara geliyor.

Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi belli oldu! Ne zaman başlıyor?

Dizi severler korumalığını yaptığı kadına aşık olan eski özel harekatçının imkansız aşkını konu alan Yeni Hayat dizisinin ilk bölümü ne zaman?

Yeni Hayat dizisi yayın tarihi belli oldu!

Kanal D dizisi 'Yeni Hayat'ın yayın tarihi belli oldu. Eski Bordo bereli Yüzbaşı Adem’in korumalığını yaptığı kadına aşık olmasıyla başlayan serüven ne zaman yayınlanacak?

Serkan Çayoğlu'nun yeni imajı çok konuşulacak!

Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu Yeni Hayat projesi için imajını yeniledi. Serkan Çayoğlu'nun yeni imajı çok konuşulacak!

Kanal D dizisi Yeni Hayat'a bomba transferler!

Yeni dizilerle iddialı bir döneme girmeye hazırlanan Kanal D'de Yeni Hayat hazırlıkları devam ediyor. İşte, Kanal D dizisi Yeni Hayat'a bomba transferler!

Serkan Çayoğlu Yeni Hayat Dizisinin Kadrosuna Katıldı!

Kanal D ekranlarında 2020 yılının ilk aylarında izleyici ile buluşacak olan Yeni Hayat Dizisi ile ilgili çalışmalar hızlandı. Dizinin baş rolü için Serkan Çayoğlu ile anlaşıldı.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çiftinden şaşırtan evlilik açıklaması

Oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu tatil dönüşü objektiflere takıldı. Çok yakıştırılan ve sevilen çift, muhabirlerin evlilik sorularına ne cevap verdi?