Uğur Aslan’dan İtiraf: Şöhretten Şikayet Etmem

Yargı dizisinin Eren Komiser’i Uğur Aslan dizinin sezon finalinin ardından kendini sahnelere attı ve sevenleriyle sahnelerden buluştu.

Eren'le İşi Bitsin Sema Ergenekon Onu Kapının Önüne Koyar!

Yargı’nın Eren Komiseri ve Afara Programının başarılı sunucusu Uğur Aslan hem Yargı dizisini hem de Afara programını anlattı.

Uğur Aslan ile Afara'nın 2. Bölüm Konukları Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Cuma gece yarısı ilk bölümü yayınlanan Afara’nın ikinci bölüm konukları belli oldu.

Uğur Aslan yeni programı Afara’yı anlattı

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın, sunuculuğunu Uğur Aslan’ın sunacağı “Afara” canlı yayınla 15 Nisan Cuma gecesi saat 00.15’te Kanal D’de Uğur Aslan Afara'yı şu sözlerle anlattı

Uğur Aslan İle AFARA – 15 Nisan Cuma Günü Başlıyor! Afara’nın ilk Konukları Kimler Olacak?

Uğur Aslan Kanal D’de yeni programa başlayacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Uğur Aslan ile Afara Programının yayın tarihi belli oldu. 15 Nisan Cuma Kanal D ekranlarında…

Uğur Aslan’dan Yeni Program ‘Afara’ Kanal D’de Başlıyor!

Kanal D’nin başarılı dizisi ‘Yargı’nın Eren komseri Uğur Aslan’dan ‘Afara’ programı geliyor. Uğur Aslan’ın sunumuyla ‘Afara’ müzik ve eğlence programı Kanal D ekranlarında başlıyor

Uğur Aslan Bir Arabesk Müzikali Adlı Konseri ‘’Afara’’ ile Turnede – 17 Mayıs’ta…

Yargı dizisi’nin Eren Komserini canlandıran Uğur Aslan, oyunculuğunun yanısıra sesinin güzelliğiyle de biliniyor. Bir Müzikal Albüm çıkaran Aslan ‘Afara’ ile Turneye devam ediyor.

Yargı Dizisinin Komiseri Uğur Aslan kimdir?

Kanal D'de yayınlanan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Yargı Dizisi bu sezon seyirciyi ekrana bağlıyor. Peki dizide Eren Komiser karakterini canlandıran Uğur Aslan kimdir?

Eren Komiser Uğur Aslandan Hayranlarını Sevindirecek Haber

Kanal D ekranlarında her Pazar akşamı yayında yerini alan Yargı dizisinin beğenilen oyuncusu Uğur Aslan’dan hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Yargı'nın komiseri Uğur Aslan'dan özel açıklamalar: Farkına varılmamış olmak üzücü

Yargı dizisinde Eren Komiser karakteriyle beğeni toplayan Uğur Aslan katıldığı programda çok özel açıklamalar yaptı. Uğur Aslan "Farkına varılmamış olmak üzücü" dedi.

Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan diziyi anlattı

Pazar akşamları yayınlanan başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisi konuşulmaya devam ediyor. Gerilim dizisi Yargı'nın Eren Komiseri diziyi anlattı

Yargı kadrosuna bomba transfer

Yeni sezon için hazırlanan iddialı yapımlardan biri olan Yargı dizisinin oyuncu kadrosu güçleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Yargı kadrosuna bomba transfer…

Çukur'da şok ayrılık!

Ekranların son dönemlerde en çok izlenen dizisi olan Çukur yeni sezona da bomba gibi giriyor. Fenomen dizi Çukur'da yaşanan ayrılık ise dizinin hayranlarını üzecek!

Uğur Aslan Emir karakteriyle Çukur dizisine katıldı

Başarılı oyuncu Uğur Aslan'dan hayranlarını sevindiren gelişme. Uğur Aslan, Emir karakteriyle reyting rekortmeni Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Kuruluş Osman Nizamettin (Uğur Aslan) Kimdir?

Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman'ın 2. bölümü izleyicisinden tam not aldı. İzleyenler karakterleri merak ediyor. Kuruluş Osman Nizamettin (Uğur Aslan) kimdir?