Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle (Final)

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle; 14 Ekim Perşembe akşamı 5. ve final bölümüyle ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı’nın 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yalancılar ve Mumları Erken Final Yapan Uzak Şehrin Masalı’nın Yerinde Yayınlanacak

Uzak Şehrin Masalı Fox Tv’de ekrana geldiği henüz ikinci haftada erken final kararı aldı. Bu dizinin yerine ise Yalancılar ve Mumları yayın akışına konuldu.

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamı ekranlara gelmeye başlayacak olan sezonun yeni dizlerinden olan Uzak Şehrin Masalı’nda kim kimdir? İşte cevabı!

Teşkilat Dizisine Güçlü Rakip Geldi!

Yeni sezonda diziler başlarken diziler arası rekabet artıyor. Teşkilat dizisinin karşısında Pazar akşamları çok güçlü bir rakip var

Yeni Dizi Uzak Şehrin Masalı’nın Yayın Tarihi Belli Oldu

Yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Uzak Şehrin Masalı’nın yayın tarihi belli oldu. Dizi yeni yayın döneminde Teşkilat ile rekabet edecek.

Uzak Şehrin Masalı’nın Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın dönemine ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı heyecanla karşılandı.

Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare geldi

Yeni sezonda heyecanla beklenen dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kareler geldi. Uzak Şehrin Masalı'nda Aslıhan Güner ve Barış Kılıç başrolde yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen yeni dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı Kars’ta çekimlere başladı.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Barış Kılıç Uzak Şehrin Masalı Kadrosunda

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 25 Film tarafından hazırlıkları süren Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Barış Kılıç’ta dahil oldu.

Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Aslıhan Güner çok farklı bir dizi projesiyle yeni sezonda ekranda olacak.