Betül Arkın, eşine böyle veda etti "Dünyayı kurtardın kendini kurtaramadın"

300 film çevirerek dünya çapında efsane olan Cüneyt Arkın 85 yaşında aramızdan ayrıldı. Usta oyuncu için bugün Atatürk Kültür Merkezi'nde bir tören düzenlendi

Yeşilçam’ın Ünlü ismi Türk Rambosu Sönmez Yıkılmaz Hayatını Kaybetti

Yeşilçam’ın emektar oyuncularından biri daha hayatını kaybetti. Türk Rambosu olarak bilinen Sönmez Yıkılmaz 82 yaşında hayata veda etti.

Mine Mutlu’nun Hayatı Dizi Oldu! Kızı ‘’Annemin Sırları Ortalığa Saçıldı’’ Diyerek Dava Açtı

Mine Mutlu’nun hayatı dizi olmuştu. Dizide, Mine Mutlu’yu Selin Şekerci canlandırırken, Mutlu’nun kızı; ‘’Annemin sırları iznimiz olmadan açığa çıkarıldı, şikayetçiyiz’’ dedi.

Yeşilçam hayranlarına müjde efsane film Ah Nerede dizi oluyor!

Yeşilçam hayranlarına müjde geldi. Senaryo çalışmaları başlayan ve haziran ayında yaz dizisi olarak planlanan Ah Nerede dizisinin yapımcılığını Onuncu Ev üstlendi

Yeşilçam Dizisi Gazel (Bige Önal) Kimdir?

1960’lı yıllarda geçen ve o dönem Türkiye’de sinemanın kalbi olan Yeşilçam’ı konu alan Yeşilçam dizisi prodüktör Semih Ateş’in ve onun yanında çalışan Gazel'in gizemini anlatıyor

Usta Oyuncu Ali İnce Hayatını Kaybetti

Yeşilçam’ın emektarlarından biri olan ve pek çok filmde rol alan, set amirliği yapan Ali İnce 62 yaşında hayata veda etti.

Nuri Alço’dan Flaş İtiraf! İdamla Yargılandım

Yeşilçam’ın en ünlü kötü adamlarından olan Nuri Alço katıldığı bir yayında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alço bir dönem idamla yargılandığını açıkladı.

Hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in sağlık durumuyla ilgili son bilgi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Yeşilçam'ın emektarlarından Fatma Girik aniden rahatsızlanmış ve Bodrum'daki Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Yeşilçam Yasta: Kartal Tibet Hayatını Kaybetti

Yeşilçam Yasta. Bir devir kapandı. Usta oyuncu, yönetmen ve senarist Kartal Tibet 88 yaşında hayata veda etti. Kartal Tibet sinemaya yaklaşık 200 filmle katkıda bulundu.

Hülya Koçyiğit o fotoğrafla eleştirilere hedef oldu

73 yaşına rağmen güzelliği ve dinçliğiyle gençlere taş çıkaran Hülya Koçyiğit öyle bir gaf yaptı ki sosyal medyada alay konusu oldu

Yeşilçam’ın Kötü Adamı Coşkun’dan Samimi İtiraflar

Yeşilçam’ın kötü adamı Coşkun Göğen yaptığı açıklamalarla o günleri anlattı. Coşkun Göğen hayatında bir kere iyi adam oynadığını ve bir daha oynamamaya tövbe ettiğini belirtti.

Ünlü Sinema Sanatçısı Ertuğ Koruyan Hayatını Kaybetti

Türk Sineması değerli bir ismini daha kaybetti. Uzun yıllar Yeşilçam filmlerinde yardımcı rollerde yer alan usta oyuncu Ertuğ Koruyan kalp krizi sebebiyle hayata veda etti.

Yeşilçam Dizisinden İlginç Tanım

22 Nisan’da BluTv’de başlayacak olan Yeşilçam Dizisi ilginç konusu kadar ilginç tanıtımıyla da merak uyandırdı. Dizinin tanıtımı görenleri eski günlere götürdü.

Emel Sayın'dan o haberlere tepki: Neden yaptıklarını anlamıyorum

Türk Sanat Müziği'nin duayen isimlerinden biri olan Emel Sayın hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Bir video yayınlayan Emel Sayın, "Neden yaptıklarını anlamıyorum" dedi.

Selin Şekerci Yeşilçam Dizisini ve Karakterini Anlattı

Üzerinde uzun süredir çalışılan ve seyirci tarafından da heyecanla beklenilen Yeşilçam adlı dizi 22 Nisan’da BluTv’de başlıyor. Oyuncu selin Şekerci dizideki karakterini anlattı.

Yeşilçam’ın Ünlü Oyuncusu Koronavirüs Nedeniyle Yoğun Bakıma Alındı

Türk Sineması’nın ve televizyon dizilerinin usta isimlerinden, onlarca yapımda rol alan emektar oyuncu Muharrem Erdemir koronavirüs sebebiyle entübe edildi.

Çağatay Ulusoy'dan ayrılık açıklaması

Özellikle Netflix’te Hakan Muhafız dizisiyle dikkat çeken oyuncu Çağatay Ulusoy, arkadaşından ayrıldığı ve Duygu Sarışın’ın evi terk ettiği yönündeki iddialara cevap verdi

Selda Akkor'dan çok özel açıklamalar: Asmalı Konak rekorunu hiç bir dizi kıramadı

Usta oyuncu Selda Akkor'dan çok özel açıklamalar geldi. Selda Akkor, "Asmalı Konak rekorunu hiç bir dizi kıramadı" dedi.

Çağatay Ulusoy’un dizisi Yeşilçam’ın yeni tanıtımı beğenildi

BluTV’nin bu sezona damga vurması beklenen özel yapımı ‘Yeşilçam’dan yeni tanıtım geldi. Çekimleri halen süren dizinin oyuncu kadrosu da şekillendi.

Ünlü Oyuncu Devrim Nas Ekranlara Dönüyor

Bir zamanların en popüler dizilerinden biri olan Doktorlar’da Doktor Arslan’ı canlandıran başarılı oyuncu Devrim Nas ekranlara dönüyor.