Oğlum dizisi final tarihi belli oldu

Tarihi dönem dizilerinin altın çağını yaşadığı günümüzde uyarlama diziler birer birer final yapıyor. Buna son olarak Kore dizisi My Son’dan uyarlanan Oğlum dizisi eklendi.

Oğlum dizisi çocuk oyuncusu Metehan Parıltı rolünü anlattı

Oğlum dizisinin çocuk oyuncusu Metehan Parıltı, oyunculuğa nasıl başladığını ve Çocuk Bayramı hakkındaki görüşlerini MAG Okurlarıyla paylaştı. İşte o röportajdan satır başlıkları.

Oğlum dizisi için final kararı verildi

Güney Kore’de yayınlanan My Son dizisinden uyarlanan Oğlum dizisinin kaderi de ülkemizdeki diğer uyarlama dizilerinden farklı olmadı. Oğlum dizisinin fişi çekildi

Ünlü Oyuncu Songül Öden'den Çarpıcı Açıklama 'Bir Kurgunun İçinde Yaşayamam'

Şu sıralar Oğlum dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Songül Öden katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu.

Oğlum dizisinin oyuncusu kaza geçirdi

Ekrana gelmeye başlayan yeni dizi Oğlum setinde üzücü bir olay gerçekleşti. Zeynep karakterini canlandıran, Oğlum dizisinin oyuncusu kaza geçirdi. İşte sağlık durumu…

‘Oğlum Dizisi’ İlk Bölümden Eleştiri Oklarının Hedefi oldu! Oğlum Dizisi Yayından Kaldırılmalı Mı?

Show Tv’nin yeni dizisi ‘Oğlum’ 9 Şubat çarşamba akşamı yayınlanan ilk bölümüyle ekrana gelmeye başladı. Daha ilk bölümden eleştiri yağmuruna tutulan dizi yayından kaldırılmalı mı?

Oğlum dizisinin konusu nedir? Oğlum oyuncu kadrosunda kimler var? Oğlum ne zaman başlıyor?

Yeni dizi Oğlum'un yayın tarihi belli oldu. Usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı Oğlum dizisinin konusu nedir? Oğlum kadrosunda hangi oyuncular var? İşte, tüm detaylar…

Oğlum Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Transfer

9 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle Show Tv’de ekrana gelecek olan Oğlum dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu Nazan Kesal dahil oldu.

Show TV’nin iddialı dizisi Oğlum’un afişi yayınlandı

Tanıtımlarıyla ilgi gören Oğlum dizisinin afişi dizi severleri heyecanlandırdı. “Suçlu çocuk yoktur” sloganıyla yayın hayatına başlayacak olan dizi bir umut hikayesini anlatacak

Oğlum Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında uzun süredir tanıtımları yayınlanan ve seyircinin merak ve heyecanla beklediği yeni dizilerden Oğlum’un yayın tarihi belli oldu.

Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'a sürpriz oyuncu!

Fakir bir ailenin oğlu Kaan ile zengin bir ailenin teknoloji bağımlısı oğlu Cem’in hikayesini bir pedagogun gözünden anlatan Oğlum dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı

Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Oğlum Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şu sıralar seyircinin merakla beklediği ve Ay yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları süren Oğlum Dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

Oğlum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Maddi zorluklar yaşayan bir ailenin oğlu Kaan ile 12 yaşında ki teknoloji bağımlısı oğlu Cem’in hikayesini bir pedegogun gözünden anlatacak olan Oğlum dizisi nerede çekiliyor?

Oğlum Dizisi Tuğrul (Feyyaz Duman) Kimdir?

. 2022 Ocak ayında yayınlanacak olan Oğlum dizisi, biri 6 diğeri 12 yaşında Cem ve Kaan adlı iki çocuğun hikayesini ekrana getirecek. Kadroya son olarak Feyyaz Duman katıldı