Prestij Meselesi Filminde Haluk Levent'i Kim Canlandıracak?

Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlıkları süren ve 90’lı yıların müzik dünyasını anlatacak olan prestij Meselesi adlı filmin hazırlıkları sürüyor.

Mahsun Kırmızıgül’ün Hayatı Film Oluyor!

Mahsun Kırmızıgül Prestij Müzik şirketinde geçirdiği yıllarını anlatacağı bir ‘Prestij Meselesi’ filmine hazırlanıyor. Kırmızıgül’ün 20’li yaşlarını ise kendi oğlu canlandıracak

Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir?

Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir? Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in genç sevgilisi en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Özcan Deniz'e velayet şoku

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında süren velayet davasında karar çıktı. Özcan Deniz'in Feyza Aktan'a açtığı davadaki karar Özcan Deniz aleyhine oldu.

Ünlü Modacıdan Evlilik Sözleşmesiyle İlgili İtiraf

Ünlü modacı stilist Ivana Sert evlilik sözleşmesi ile ilgili Özcan Deniz'in sözlerine karşılık şaşırtan cevaplar verdi.

Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı yaklaşırken ünlülerin çıkacağı sahneler ve alacağı ücretler merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ünlü isimlerin alacağı ücretler ve sahne alacağı yerler.

Berdan Mardini imaj değiştirdi görenler kime benzetti?

Kendisini aldatan eşinden ayrılan Berdan Mardini, yeni imajını Instagram hesabından paylaştı. Berdan Mardini'nin fotoğraf karelerini gören hayranları şaşkınlıklarını gizleyemedi

Özcan Deniz’e şok suçlama!

İstanbul 21 Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasındaki davaya çelişkili ifadeler damga vurdu.

Özcan Deniz'den kadınları kızdıracak açıklama!

Özcan Deniz'den kadınları kızdıracak açıklama! Özcan Deniz ile Feyza Aktan davası. Özcan Deniz dayak yedi iddiası. Feyza Aktan kimdir?

Özcan Deniz'e tokat atan Feyza Aktan'dan görüntülerle ilgili açıklama geldi

Ünlü oyuncu Özcan Deniz'le eski eşi Feyza Aktan arasındaki polemik devam ediyor. Özcan Deniz'e tokat atan Feyza Aktan'dan görüntülerle ilgili açıklama geldi.

Özcan Deniz Oğluna Seslendi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz eski eşiyle yaşadığı sorunlar sebebiyle mahkemedeki duruşmasının ardından sosyal medya hesabından oğluna seslendi.

Özcan Deniz eski eşinden dayak yedi!

Özcan Deniz eski eşinden dayak yedi! Özcan Deniz eski eşi kimdir? Özcan Deniz boşandı mı? Özcan Deniz kaç yaşında? Özcan Deniz ile ilgili haberler

Özcan Deniz aradığı aşkı sonunda buldu

Feyza Aktan’la tartışmalı bir şekilde boşanan, Star Tv’ye hazırladığı dizisi erken final yapan ünlü şarkıcı Özcan Deniz parada ve evlilikte bulamadığı mutluluğu nihayet buldu.

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in mesajlarını paylaştı

Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki kavga devam ediyor. Gerilimin bir türlü düşmediği ikili arasında bu sefer de Feyza Aktan, Özcan Deniz'in mesajlarını paylaştı

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar!

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar! Feyza Aktan hakkında çarpıcı açıklamalar. Özcan Deniz kimdir?

İrem Helvacıoğlu'ndan Özcan Deniz hakkında çarpıcı açıklamalar!

İrem Helvacıoğlu'ndan Özcan Deniz hakkında çarpıcı açıklamalar! İrem Helvacıoğlu'ndan Özcan Deniz'e sert tepki. İrem Helvacıoğlu kimdir?

Özcan Deniz'den şok sözler

Şarkıcı, yorumcu, oyuncu ve yapımcı Özcan deniz, oğlunu kendisine göstermeyen eski eşini suçladı. Hayranları Özcan deniz'in söylediği medea Kompleksini merak ediyor

Oğlundan haber alamayan Özcan Deniz'den suç duyurusu

Özcan Deniz'den eski eşine suç duyurusu. Özcan Deniz'in eski eşi kimdir? Özcan Deniz rol adlığı dizi. Seni Çok Bekledim izle.

Seni Çok Bekledim 13. Bölüm izle (Final)

Seni Çok Bekledim 13. Bölüm izle; Seni Çok Bekledim 28 Nisan Çarşamba akşamı final bölümüyle ekranda olacak. Seni Çok Bekledim 13. Bölüm izle!

Seni Çok Bekledim dizisinin final tarihi açıklandı

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrolde olduğu Seni Çok Bekledim'den kötü haber geldi. Seni Çok Bekledim dizisinin final tarihi açıklandı. İşte diziyle ilgili tüm detaylar…