Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya Mahkemelik mi Oldu?

Ünlü isim Acun Ilıcalı ile Survivor 2022 All Star’da yarışmacı olan Batuhan Karacakaya arasındaki tartışma ve sorunlar mahkemeye taşındı ve taraflar mahkemelik oldu.

Acun Ilıcalı Satın Aldığı Kulübün Maçına Gitmedi

Acun Ilıcalı ödül töreni için satın aldığı kulübün maçına gitmedi. Geliri Kas Hastalıkları Derneğine bağışlanacak olan ödül törenine katıldı.

Survivor Yasin'e Ağır Ceza

Survivor 2022 All Star'da yarışmacılar arasında tansiyon yükselmeye devam ediyor. Yasin ve Hikmet'e verilen ceza ne oldu?

Survivor All Star Sürgün Adası Kuralları Değişti! Acun ılıcalı Önemli Değişiklikleri Açıkladı!

Survivor 2022 All Star’n 2 Ocak Çarşamba yayınlanan bölümünde eleme konseyi heyecanı yaşandı ama kimse elenmedi. Acun Ilıcalı Sürgün Adası ile ilgili önemli değişiklikleri açıkladı

Survivor All Star Yarışmacısı Aycan Yarışmadan Ayrılacak mı?

Survivor All Star 2022 en iyiler arasında yeniden adaya gelen Aycan Yanaç Survivor'a veda mı edecek? Aycan Yanaç Yarışmadan Ayrılıyor mu?

Acun Ilıcalı'nın kızına aldığı hediye dudak uçuklattı

Medya patronu Acun Ilıcalı yaptığı programlar kadar aile ve özel hayatıyla da gündemde. Acun Ilıcalı bu kez kızına aldığı doğum günü hediyesiyle çok konuşulacak.

Olgun Şimşek Süslü Korkuluk için İmza Attı.

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek yeni projesi Süslü Korkuluk için imza attı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisinde kimi canlandıracak?

Acun Ilıcalı'yı korkutan haber! Kızının bulunduğu araç kaza yaptı

Acun Ilıcalı'nın kızının bulunduğu araç kaza yaptı. Acun Ilıcalı ve ailesini korkutan kaza nasıl oldu? Leyla Ilıcalı ve arkadaşı Yasmin'in olduğu araç nerede kaza yaptı?

Kırmızı Oda Ara İşini Biraz Uzattı! Gelecek Hafta da Yeni Bölüm Yok

Kırmızı Oda diğer diziler gibi yılbaşı arası vermesinin ardından, ara işini biraz uzattı. 14 Ocak Cuma akşamı da yayınlanmadı. Gelecek hafta da yeni bölüm yok. Yeni bölüm ne zaman?

Survivor All Star’ın Afişi Yayınlandı

Acun Ilıcalı sunumuyla her yıl yeni sezonu ile ekranların sevilen yarışması Survivor All Star 2022 bu sezonda seyircisi ile buluşacak.

Acun Ilıcalı’ya büyük şok

Acun Medya 3 yıl önceki şarkı yarışmalarında tam 10 şarkıyı izinsiz kullandı. işte bugün bu davayla ilgili gsıcak bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı, tazminata mahkum edildi.

Murat Dalkılıç Kıskançlık Krizine Girdi! Acun'u Sildi

Murat Dalkılıç, O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programında, Hande Erçel ve Kerem Bürsin'i ağırlayan Acun Ilıcalı'yı İnstagram üzerinden takip etmeyi bıraktı.

Acun Ilıcalı Küplere Bindi, Diskalifiye Etti!

Survivor 2020'de sona gelindikçe sinirler iyice gerildi. Yarışmanın dün yayınlanan 94. Yeni bölümünde yapımcı Acun Ilıcalı’yı yarışmacı Yunus Emre fena kızdırdı. İşte ayrıntılar!

O Ses Türkiye formatında değişikliğe gidildi

“O Ses Türkiye”nin ilk tanıtımı büyük ses getirdi. Programı hazırlayıp sunan Acun Ilıcalı açıkladı: O Ses Türkiye formatında değişikliğe gidildi.

Acun’un makyajlı halini paylaşan Seda Sayan sosyal medyayı salladı

Olayların kadını Seda Sayan bu sefer yaptığı paylaşımla ortalığı salladı. Sosyal medyada bir şekilde kendisinden bahsedilmesini sağladı