Adım Farah dizisinde Kerimşah'ın babası ortaya çıkıyor

Feyyaz Duman öncelikle sesi ile diziye katkıda bulunacak. Gelecek hafta sezon finalinde Feyyaz Duman diziye çok hızlı bir şekilde giriş yapacak.

26 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba gününün merakla beklenen reytingleri belli oldu. 26 Nisan Çarşamba gününüm reytinglerinde Kuruluş Osman liderliği bırakmadı.

19 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

19 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları belli oldu. Merakla beklenen ve birbirinden iddialı dizilerin yarış içinde yer aldığı 19 Nisan reyting sonuçlarında neler oldu?

5 Nisan 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

5 Nisan Çarşamba gününün ekran karnesi açıklandı. Dün akşam Kraliçe, Adım Farah, Kuruluş Osman yeni bölümleriyle ekrana gelirken zirve yine değişmedi

Adım Farah’taki Kaan Akıncıyı canlandıran Oktay Çubuk kimdir?

Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde tam burslu okudu ve dereceyle bitirdi.

29 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Her Çarşamba yaşanan ikincilik koltuğu mücadelesi bu hafta yaşanmadı. Kuruluş Osman’ın yayınlanmadığı 29 Mart Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi belli oldu.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir Evliliğinde Kriz mi Var?

Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evliliğinde sorun mu var? Çiftin evlilikleri nasıl gidiyor? İşte bu soruların cevabı!

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Merak edilen 15 Mart 2023 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Kuruluş Osman ve Adım Farah arasında yaşanan rekabette günün galibi her zamanki gibi Kuruluş Osman oldu.

8 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Kuruluş Osman, Adım Farah ve Fox Ana Haber arasında büyük bir çekişmeye neden olan 8 Mart Çarşamba reytingleri belli oldu. Yeni başlayan Adım Farah sürprizi yaşandı.

Adım Farah’ın Gönül’ü kimdir?

Biraz telaşlı biraz da sakar olan Gönül özel bir hastanede hasta ilişkileri departmanında çalışıyordur. İnsanlara yardım etmeyi sevdiğinden bundan dolayı mutludur.

Adım Farah dizisi kim kimdir?

Kaçak yaşayan bir doktorun oğlu için verdiği mücadeleyi anlatan ve başrollerini Engin Akyürek ile Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah dizisinde kim kimdir?

Adım Farah Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı yeni uyarlama dizi Adım Farah 1 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Adım Farah Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan uyarlama dizi Adım Farah'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Aile ve Adım Farah Dizilerinin Yayın Tarihleri Belli Oldu

İki dev yapım yayına girmek için gün saymaya başladı. Show Tv’nin Aile dizisi ve Fox Tv’nin Adım Farah dizisi peş peşe yayına girecek.

Adım Farah dizisine sürpriz oyuncu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve heyecanla beklenen Adım Farah dizisine Şahmaran’dan bomba bir transfer gerçekleşti.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek Suudi Arabistan’a gitti

Demet Özdemir ve Engin Akyürek Adım Farah dizisinde başrol oynuyor İkili, Joy Awards ödül törenine katılmak için Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’a gitti

Demet Özdemir ile Engin Akyürek partner oldu

Adım Farah dizisi sete çıktı ve ilk kareler gelmeye başladı. Diziyi merakla bekleyen seyirciler Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i birbirine çok yakıştırdı.

Demet Özdemir'in oğlunu kim canlandıracak?

Uzun süredir hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı.

Farah Zeynep Abdullah o diziden rahatsız oldu

Masumlar Apartmanı dizisiyle hayran kitlesini artıran ardından Bergen filmiyle yıldızı parlayan Farah Zeynep Abdullah kendisine aynı adıtaşıyan dizide oynamak istemedi

Benim Adım Farah dizi çekimleri başladı

Yeni sezonun en dikkat çekici dizilerinden olmaya aday olan Benim Adım Farah ‘ı diziseverler dikkat ve merakla bekliyorlar