25 Mayıs 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Haftanın en çekişmeli günlerinden biri olan 25 Mays 2023 Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Aldatmak ve Al Sancak dizileri birbiriyle kıyasıya yarıştı.

Al Sancak’ın Yeni Bölümü Neden Yok?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin heyecanla takip ettiği Al Sancak dizisinin 20 Nisan tarihinde yayınlanması gereken 12. Bölümü ekranlara gelmeyecek.

Al Sancak Dizisinde Bir F 16 Pilotu

TRT 1 ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen Al Sancak dizisinin kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Dizide güzel oyuncu Gizem Güneş F 16 pilotu oluyor.

Nihat Altınkaya Ekranlara Dönüyor

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Olof karaktere hayat veren Nihat Altınkaya’nın yeni projesi belli oldu.

Uğur Güneş ‘e İtalyanlar’dan büyük ilgi

Uğur Güneş :"Bir Zamanlar Çukurova ‘nın İtalya’da bu kadar yoğun ilgi görmesi ve Yılmaz karakterinin bu kadar benimsenmesi beni çok mutlu etti ."

23 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Bir perşembe klasiği haline gelen Camdaki Kız, Fox Haber ve Al Sancak sıralaması 23 Mart Perşembe günü yayınlanan reyting sonuçlarına yansıdı. Yeni dizi Yüz Yıllık Mucize 6. oldu.

16 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Camdaki Kız, Esra Erol, FOX Haber, Al Sancak ve Aldatmak arasında rekabetin yaşandığı 16 Mart Perşembe günü ekran karnesi belli oldu. Total'de Esra Erol'da sürprizi yaşandı.

2 Mart 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

2 Mart Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi belli oldu. Camdaki Kız, Aldatmak, Al Sancak ve FOX Haber arasında kıran kırana bir rekabet yaşandı.

Dizi oyuncularından deprem bölgesine anlamlı ziyaret

6 Şubat depremlerinin yarası sarılmaya devam ediyor. 7’den 77’e tüm Türkiye tek yürek oldu. Yardım sürecinde dizi oyuncularından deprem bölgesine anlamlı bir ziyaret gerçekleşti

Al Sancak Dizisinin Teğmen Büşra’sı Kimdir?

Al Sancak Dizisinde yer alan genç oyunculardan Suna Ayar’ın canlandırdığı Teğmen Büşra karakterinin özellikleri neler ve Teğmen Büşra kim?

2 Şubat 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Gündüz kuşağı programı Esra Erol’da ile Camdaki Kız ve Al Sancak dizileri arasındaki heyecanlı yarışın nefes kestiği 2 Şubat 2023 Perşembe günü ekran karnesi belli oldu

Al Sancak Dizisinde Teğmen Aras Kimdir? İdris Nebi Taşkan Anlattı!

TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan yeni dizi Al Sancak dizisinde rol alan İdris Nebi Taşkan canlandırdığı Teğmen Aras karakterini anlattı.

Al Sancak Aslı Yüzbaşı Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan ve ikinci bölümüyle ekrana gelen Al Sancak dizisinde Aslı Yüzbaşı Kimdir? Aslı Yüzbaşı'yı kim canlandırıyor?

26 Ocak 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

TRT1 dizisi Al Sancak'ın zirveye yerleştiği 26 Ocak 2023 perşembe gününe ait reyting sonuçları açıklandı Müge Anlı ile Esra Erol arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor

Al Sancak 2. Bölüm izle

Al Sancak 2. Bölüm izle; 26 Ocak Perşembe günü 2. Bölümüyle ekrana gelen Al Sancak Dizisinin yayınlanan 2. Bölümünün detayları haberimizde!

'Al Sancak' dizi ekibi ilk bölümü birlikte izledi

Al Sancak dizisi için TRT genel müdürü Mehmet  Zahid Sobacı ev sahipliğinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde ilk bölüm izlemesi gerçekleştirildi

Gülsim Ali İlhan Al Sancak Dizisindeki Karakterini Anlattı

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Al Sancak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizide Nadya karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan karakterini anlattı.

Kuruluş Osman'dan Al Sancak'a transfer!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da büyük bir ayrılık yaşandı. Kuruluş Osman'dan ayrılan o isim Al Sancak dizisine transfer oldu.

Al Sancak 1. bölüm izle

Al Sancak 1. bölüm izle; 19 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Al Sancak Dizisinin ilk bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

“Al Sancak” tan etkileyici fragman

Fragmanda Uğur Güneş ‘in canlandırdığı Pençe Timi ‘nin  Yüzbaşı Ali ‘nin `Emredilen yerde savaşır, savaştığımız yerde kazanırız!`sözleri filmin özeti gibi adeta