Aslıhan Güner ve Mert Kılıç Komutan Filmini Anlattı

Türkiye’de çekilmiş en üst seviyedeki Aksiyoın filmlerinden biri olan ve başrolünde ünlü çift Aslıhan Güner ile Mert Kılıç’ı buluşturan Komutan Filmi 7 Ekim’de vizyona giriyor.

Ünlü Oyuncu Aslıhan Güner Prestij Meselesi Filminde

Ünlü ve güzel oyuncu Aslıhan Güner bu sezon üç filmle birden sevenlerinin karşısında olacak. Aslıhan Güner’in rol alacağı son film Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi oldu.

Komutan Filminin İlk Tanıtımı Aslıhan Güner'in Sesiyle Geldi

Ünlü oyuncular Aslıhan Güner ve eşi Mert Kılıç’ın birlikte rol aldığı ve merakla beklenen Komutan Filmi’nin ilk tanıtımı yayınlandı.

Komutan Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Sinema Severlerin heyecanla beklediği ve çekimleri tamamlanan Aslıhan Güner ile Mert Kılıç'ın başrolünde yer aldığı Komutan Filminin vizyona giriş tarihi belli oldu.

Aslıhan Güner in yeni projesi belli oldu

Ülkemizin ilk tek kişilik filmi Tek''in çekimleri başladı. Filmin tek oyuncusu Tamer Levent görülüyordu. Ancak setten gelen karelerde bir oyuncu daha olduğu ortaya çıktı

Komutan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ünlü çift Mert Kılıç ve Aslıhan Güner’in birlikte rol aldığı ve çekimleri uzun zaman önce tamamlanan Komutan Filminin vizyon tarihi ne zaman?

Ünlü Oyuncu Aslıhan Güner'in Yeni Projesi Belli Oldu

Son dönemlerin başarılı kadın oyuncularından biri olan başarılı ve güzel oyuncu Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinden Ayrılan Gonca Vuslateri Doğru Zamanda Karar Vermiş

Uzak Şehrin Masalı düşük reytingler ile final kararı aldı. Başarılı oyuncu doğru zamanda doğru karar vererek yeni bir projeye başlıyor.

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Aslıhan Güner’e İlk Şive Eleştirisi Geldi

Fox TV’nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Aslıhan Güner’in başrolde olduğu dizide güzel oyuncuya ilk şive eleştirisi geldi.

Uzak Şehrin Masalı’nın Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın dönemine ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanı heyecanla karşılandı.

Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kare geldi

Yeni sezonda heyecanla beklenen dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden ilk kareler geldi. Uzak Şehrin Masalı'nda Aslıhan Güner ve Barış Kılıç başrolde yer alıyor.

Uzak Şehrin Masalı Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen yeni dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı Kars’ta çekimlere başladı.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Barış Kılıç Uzak Şehrin Masalı Kadrosunda

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve 25 Film tarafından hazırlıkları süren Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Barış Kılıç’ta dahil oldu.

Uzak Şehrin Masalı dizisine bomba transfer!

Aslıhan Güner'in başrol oynayacağı 25 Film yapımı Uzak Şehrin Masalı dizisine ses getiren bir transfer yapıldı. FOX ekranlarında yayınlanacak dizide erkek başrol kim olacak?

Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Aslıhan Güner çok farklı bir dizi projesiyle yeni sezonda ekranda olacak.

Kuzey Yıldızı dizisinin final tarihi değişti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final tarihi değişti. Evlerinize Karadeniz esintisi getiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk ne zaman final yapacak?

Kuzey Yıldızı 56. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 56. bölüm izle; Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20 Mart Cumartesi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sevilen dizisinin yeni bölümü bu defa herkesi hüzünlendirecek…

Aslıhan Güner’den sağlık durumuyla ilgili açıklama

Ciddi şekilde rahatsızlık çekmesine rağmen mesleğine duyduğu sevgiyle çekimlere ara vermeden sete çıkan Aslıhan Güner, sağlık durumunu açıkladı