İstanbul İçin Son Çağrı Filminin Çekimleri New York'ta Devam Ediyor

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ bir kez daha aynı sette ve aynı aşkın içinde yer alacak. İstanbul İçin Son çağrı Filmi’nin çekimleri New York’ta devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat Yine Aynı Sette

Aşk-ı Memnu ile bir araya gelen ve dizide yasak bir aşkı yaşayan iki karakteri canlandıran Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yıllar sonra yeniden aynı sette buluşuyor.

Kenan Doğulu'dan müzik yasağına tepki!

Ankara'da düzenlenen “EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı” uzun süre konuşulacak. Geceye katılan Kenan Doğulu müzik yasakalrına tepki gösterdi

Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere aynı dizide bir araya gelebilir!

Disney Plus, yeni dizisi için bomba isimlerle görüşüyor. Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere'ye teklif götürüldü.

''Bihter Ziyagil'' Değilim. Kanal D'nin Aşk-ı Memnu Sevdası Beren Saat'e İsyan Ettirdi.

Kanal D'nin eski dizilerinin arasında yer alan Aşk-ı Memnu ünlü oyuncuyu isyan ettirdi. Tekrar bölümleriyle gündemden düşmeyen Aşk-ı memnu büyük merakla izlenmeye devam ediyor.

Beren Saat'in yaptırdığı estetik hayranlarını ikiye böldü

Beren Saat, 4 milyonluk yeni reklam filmi öncesi ön dişlerini yaptırdı. Birçok hayranı beğeni yorumları yaparken çoğu hayranı "Doğallığını bozdun" şeklinde eleştiride bulundu

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yıllar sonra yine aynı projede!

Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan ve 2008-2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisine damgasını vuran Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat tekrar bir araya geliyor?

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi. Hangi oyuncu ne kadar ücret alıyor?

Beren Saat’ten hayatını kaybeden ilk aşkına vefa

Ünlüler dünyasında ilişkiler kısa sürede bozulur ve vefa sadece bir semt ismi olarak kalır. Az da olsa istisnalar yaşanmıyor değil. İşte bunlardan biri de Beren Saat’ten geldi

Beren Saat ve kayınvalidesi uzun zaman sonra aynı karede!

Beren Saat ve kayınvalidesi uzun zaman sonra aynı karede! Beren Saat ile kayınvalidesi barıştı mı? Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Ünlü İsimlerden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Ünlü isimler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla mesajlar yayınladılar. Ünlüler kadınların önemini mesajlarında belirttiler.

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin Kaşesi Dudak Uçuklattı

Dizi sektöründe ücret adaletsizliği yine kendini gösterdi. Şarkıcı Aleyna Tilki ilk oyunculuğunda bölüm başına 250 Bin TL alırken yılların oyuncusu Beren Saat 150 Bin TL aldı.

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Sürprizi

Ünlü oyuncu Beren Saat’ten hayranlarını şaşırtan ama bir o kadar da sevindiren bir sürpriz geldi. Ünlü oyuncunun İngilizce albüm çıkaracağı öğrenildi!

Kenan Doğulu ve Beren Saat’ten Sürpriz Karar!

Ünlü çift Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun sürpriz projesi hayranlarını heyecanlandırdı. Çiftin birlikte ortak bir albüm çalışması yaptıkları öğrenildi.

Beren Saat uzun süren ilişkisinin sırrını açıkladı!

Canlandırdığı karakterlerle başarıyı yakalayan ünlü oyuncu Beren Saat Kenan Doğulu ile evliliğinin sırrını açıkladı. Beren Saat'ten evliliği ile ilgili çok özel açıklamalar…

Dizi tarihinde bir ilk Beren Saat istedi Atiye'nin günü değişti

Yer aldığı dizileri hatır sayılır oranda izlenirliğini artıran başarılı oyuncu Beren Saat’in bu talebi oyuncu kaprisi değil. Netflix de bu gerçeği gördü ve yayın günü değişti.

Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten aylar sonra ilk!

Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten aylar sonra bir ilk yaşandı. 6 yıllık evli çift Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılık haberlerine inat, uzun süre sonra ilk kez birlikte tatile çıktı

Beren Saat'ten Atiye müjdesi geldi, diziseverler heyecanlandı

Başrol oyuncusu Beren Saat, Netflix dizisi Atiye'nin yeni sezonu için açıklama yaptı. Atiye önümüzdeki sezona ne zaman başlıyor?

Beren Saat'ten çarpıcı açıklamalar: Çok incindim!

Ünlü oyuncu Beren Saat'in katıldığı programdaki açıklamaları oldukça çarpıcıydı. Beren Saat kendisine yönelik paylaşımlar ve ithamlar sebebiyle çok incindiğini söyledi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan bir kez daha ayrılık haberi!

Evlilikleri yılan hikayesine dönen Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan bir kez daha ayrılık haberi geldi. 2014 yılında evlenen ikilinin ayrılma kararı, gündeme bomba gibi düştü.