Songül Karlı'nın son görüntüsü şaşırttı!

Seda Sayan'ın izinden giderek 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Songül Karlı bir kez daha takipçilerini ikiye böldü

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler. Okan Kurt alıkonuldu. Okan Kurt ne iş yapıyor?

Alişan hakkında çıkan haberlere isyan etti

Ünlü şarkıcı Alişan hakkında yazılan haberlere isyan etti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını okuldan alan Alişan'ın özel park yeri kullandığı haberleri yapılmıştı.

Gelinim Mutfakta programının sunucusu nihayet belli oldu

Sürekli el değiştiren, çeşitli çözüm öneriler getirilen Gelinim Mutfakta programı sonunda sunucusuna kavuştu. Demet Akalın'ın yerine gelecek isim belli oldu ve ilk tanıtımı yapıldı

Sunucu Arayışları İçinde Olan Gelinim Mutfakta Programından İlginç Çözüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’ya sunucu dayanmıyor. Programı bundan sonra her hafta bir ünlünün sunacağı öğrenildi.

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim. Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan Demet Akalın'ın yerine kim geldi?

Gelinim Mutfakta programına sunucu dayanmıyor Demet Akalın da gitti

Fatih Ürek, Seda Sayan ve şimdi de Demet Akalın. Programa sunucu dayanmıyor. İzleyici sevilen program Gelinim Mutfakta'yı kimin sunacağı merak ediyor.

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi?

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi? Gelinim Mutfakta Yaren kimdir? Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Salı puan durumu

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Salı puan durumu. Gelinim Mutfakta yeni bölüm izle. Gelinim Mutfakta Yağnur kimdir?

Gelinim Mutfakta haftanın kazananı kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta kım elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın kazananı kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta kım elendi? Gelinim Mutfakta canlı izle. Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta yeni bölüm izle. Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Demet Akalın’la Gelinim Mutfakta Başlıyor

Kanal D ekranlarında tam dört sezondur ekranlara gelen ve hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta bu sezon Demet Akalın’ın sunumuyla ekrana gelecek.

Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali

Demet Akalın söz vermişti! Yangında evini kaybeden teyzenin evinin son hali. Demet Akalın, orman yangınları için yaptığı yardımlar.

Gelinim Mutfakta yeni sezon tarihi belli oldu!

Gelinim Mutfakta yeni sezon tarihi belli oldu! Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kimdir? GElinim Mutfakta yeni bölüm izle! Gelinim Mutfakta hangi kanalda?

Demet Akalın sordu AB cevap verdi

Zaman zaman yaptığı çıkışlarla dikkat çeken ve sosyal medyayı aktif kullanan Demet Akalın, orman yangınları karşısında ciğerleri yananlardan biri. Duyarlı davranışı sonuç verdi.

Tüdanya'ya yardım etmek isteyen Seda Sayan'a büyük şok!

Önümüzdeki günlerde yeni başlayacak olan sabah programına hazırlık yapan Seda Sayan, ilk olarak Tüdanya'yı konuk etmek istedi. Ona yardım etmek isterken ummadığı bir şok yaşadı.

Demet Akalın Yangında Mağdur Vatandaşlar İçin Yardım Kampanyası Düzenledi

Türkiye’nin çeşitli yerlerini esir almış olan yangında zor duruma düşen vatandaşlar ve çalışanlar için yardım kampanyası başlattı.

Alişan’a taziyeye gitmeyen Demet Akalın kendini savundu

Alişan’ın kardeşi koronadan dolayı vefat etti. Alişan ile beraber televizyonda program yapan Demet Akalın neden Alişan’a taziye gitmedi? Taziye yerine konsere mi gitti?

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.

Demet Akalın'ın yeni programı herkesi çok şaşırttı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni sezon için bir program anlaşması yaptı. Kavgalı olduğu kişinin programını yapmaya başlayacak Demet Akalın herkesi çok şaşırttı.