Sanat dünyasından duygusal deprem paylaşımları

Demet Akalın:Adana Maraş Diyarbakır.Rabbim yardımcımız olsun…7,4 deprem. Malatya’da 130 bina yıkılmış…artçılar varmış.nolur dikkat edin. Şu namazlar hürmetine Rabbim sen bizi koru”

Garsonun başından aşağı içki döken Demet Akalın'a tepki yağdı

Garsonun başından aşağı içki döken Demet Akalın günün en çok konuşulanı oldu. Demet Akalın'a yaptığı hareket nedeniyle tepki yağdı. İşte olayla ilgili tüm detaylar…

Demet Akalın'dan çok konuşulacak Ramazan paylaşımı!

Ramazan ayına sayılı günler kala TV kanalları Ramazan için projeleri ekrana getirmeye hazırlanıyor Şarkıcı Demet Akalın’dan Ramazan hocalarını kızdıracak anlamlı bir paylaşım geldi

Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt 510 Milyonluk Borçla Battı!

Demet Akalın’ın boşandığı eşi Okan Kurt’un 40 yıllık nakliyat şirketleri için mahkeme iflas kararı verdi. İflasına karar verilen iki şirketin borcu 500 milyon lirayı aştı

Demet Akalın’dan Ece Erken’e Küslük Bitiren Ziyaret

Yıllardır birbirine küs olan Ece Erken ile Demet Akalın, Ece Erken’in zor gününde barışarak küslüklerini bitirdiler. Demet Akalın Ece Erken’e taziye ziyaretine gitti.

Ünlü Modacı Gülşah Saracoğlu’ndan Demet Akalın Açıklaması

Magazin dünyasında yine bir aşk dedikodusu sayfaları doldurdu. Gülşah Saraçoğlu, şarkıcı Deha Bilimlier ile olan aşk söylentileri hakkında konuştu.

Gelinim Mutfakta'ın sunucusu bir kez daha değişti İşte yeni sunucu!

Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, Seda Sayan derken Kanal D'nin fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'ya nazar değiyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu sonunda belli oldu

Gelinim Mutfakta Zehra neden yok?

Gelinim Mutfakta Zehra neden yok? Kanal D'nin gündüz kuşağı programındaki Zehra, hafta başında programdan ayrılmak zorunda kaldı. İşte detaylar.

Songül Karlı'nın son görüntüsü şaşırttı!

Seda Sayan'ın izinden giderek 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Songül Karlı bir kez daha takipçilerini ikiye böldü

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler

Okan Kurt tartışması ile ilgili detaylar ortaya çıktı! İşte yeni görüntüler. Okan Kurt alıkonuldu. Okan Kurt ne iş yapıyor?

Alişan hakkında çıkan haberlere isyan etti

Ünlü şarkıcı Alişan hakkında yazılan haberlere isyan etti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını okuldan alan Alişan'ın özel park yeri kullandığı haberleri yapılmıştı.

Gelinim Mutfakta programının sunucusu nihayet belli oldu

Sürekli el değiştiren, çeşitli çözüm öneriler getirilen Gelinim Mutfakta programı sonunda sunucusuna kavuştu. Demet Akalın'ın yerine gelecek isim belli oldu ve ilk tanıtımı yapıldı

Sunucu Arayışları İçinde Olan Gelinim Mutfakta Programından İlginç Çözüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’ya sunucu dayanmıyor. Programı bundan sonra her hafta bir ünlünün sunacağı öğrenildi.

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim

Gelinim Mutfakta yeni sunucu belli oldu! İşte o isim. Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılan Demet Akalın'ın yerine kim geldi?

Gelinim Mutfakta programına sunucu dayanmıyor Demet Akalın da gitti

Fatih Ürek, Seda Sayan ve şimdi de Demet Akalın. Programa sunucu dayanmıyor. İzleyici sevilen program Gelinim Mutfakta'yı kimin sunacağı merak ediyor.

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi?

Gelinim Mutfakta bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 1 Ekim kim elendi? Gelinim Mutfakta Yaren kimdir? Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Salı puan durumu

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Salı puan durumu. Gelinim Mutfakta yeni bölüm izle. Gelinim Mutfakta Yağnur kimdir?

Gelinim Mutfakta haftanın kazananı kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta kım elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın kazananı kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta kım elendi? Gelinim Mutfakta canlı izle. Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta yeni bölüm izle. Gelinim Mutfakta final bölümü izle.

Demet Akalın’la Gelinim Mutfakta Başlıyor

Kanal D ekranlarında tam dört sezondur ekranlara gelen ve hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta bu sezon Demet Akalın’ın sunumuyla ekrana gelecek.