Alişan’a taziyeye gitmeyen Demet Akalın kendini savundu

Alişan’ın kardeşi koronadan dolayı vefat etti. Alişan ile beraber televizyonda program yapan Demet Akalın neden Alişan’a taziye gitmedi? Taziye yerine konsere mi gitti?

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.

Demet Akalın'ın yeni programı herkesi çok şaşırttı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni sezon için bir program anlaşması yaptı. Kavgalı olduğu kişinin programını yapmaya başlayacak Demet Akalın herkesi çok şaşırttı.

Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu belli oldu

Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu belli oldu. Gelinim Mutfakta yeni sezon izle. Gelinim Mutfakta sezon finali izle.

Seda Sayan ile Demet Akalın tartışması yapım şirketine açıklama yaptırdı

Ünlü iki isim Seda Sayan ile Demet Akalın sosyal medya üzerinden atışmıştı. "Ekmeğimden ettin" tartışması yapım şirketine açıklama yaptırdı. İşte yaşananlar ve o açıklama…

Demet Akalın ve Seda Sayan Arasında Gerginlik

Magazin dünyasında son günlerde ünlü iki isim arasında sert ve gergin bir tartışma başladı. Demet Akalın ve Seda Sayan arasında neler oluyor? İşte cevabı!

Şevval Şahin - Demet Akalın kavgası büyüyor

Her şey Kainat Güzellik Yarışması'nda tacın yeni sahibinin belli olmasıyla başladı. 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile Andrea Meza'nın güzelliği kıyaslanmaya başladı

Demet Akalın'ın yeni hali görenleri şaşkına çevirdi!

Demet Akalın'ın yeni hali görenleri şaşkına çevirdi! Demet Akalın kaç kilo? Demet Akalın kaç yaşında? Demet Akalın haberleri.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ameliyat oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 4 saat süren bir operasyon geçirdi. Sosyal medya hesabından hastaneden fotoğraf paylaşan Akalın neden ameliyat oldu.

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki!

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki! Demet Akalın'dan tatile gidenlere karşı tepki. Demet Akalın kimdir?

Rasim Öztekin'in kaybı medyayı fena sarstı

Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Mart ayı raporuna göre mart ayında vefat eden Rasim Öztekin ile çok sayıda haber yapıldı.

Cem Yılmaz, Demet Akalın’ı yine kızdırdı

Sivri dilli komedyen cem Yılmaz, kızı Hira'nın para kaptırmasıyla gündeme gelen Demet Akalın'ı nasıl kızdırdı? Birbirlerini tiye alan iki ünlüden hangisi galip çıktı?

Demet Akalın'ın suçladığı fenomen açıklama yaptı

İletişim kurduğumuz sosyal medya uygulamaları bazen can yakabiliyor. İşte böyle bir durum ünlü şarkıcı Demet Akaalın'ın başına geldi. Demet Akalın nasıl soyuldu?

Alişan ve Buse Varol aynı dizide oynamaya hazırlanıyor

Alişan ve eşi Buse Varol aynı dizide oynamaya hazırlanıyor. Buse Varol'un doğum günü için gittikleri mekan çıkışında konuşan çift rol alacakları dizi hakkında açıklama yaptı.

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Cevap!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Dünya Starı olacağım sözlerini eleştiren Demet Akalın’a bu kez de Aleyna Tilki’den cevap geldi.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama! Demet Akalın, Aleyna Tilki sözleri ile ateş püskürdü. Demet Akalın'ndan Aleyna Tilki açıklama.

Demet Akalın’ın Tek Taş Yüzüğünün Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Ünlü sunucu ve şarkıcı Demet Akalın’ın geçtiğimiz hafta sonu Dubai’ye yaptığı tatilin yankıları dinmek bilmiyor. Ünlü ismin parmağındaki tek taşın fiyatı adeta dudak uçuklattı.

Bebek maması yiyor, iddiası Demet Akalın'ı fena kızdırdı

Sağlık sorunlarıyla boğuşan Demet Akalın gündemden bir türlü düşmüyor. Önce corona virüsü önemsemediği için eleştirilen ünlü şarkıcı şimdi de plasenta yiyor, iddiası ortaya atıldı

Demet Akalın’dan Çılgın Sedat’a Destek

Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan ve büyük maddi hasar oluşan Çılgın Sedat’ın yardımına ünlü isim Demet Akalın ve Alişan yetişti.

Demet Akalın'dan sahte ilaç tepkisi

Demet Akalın adının karıştığı sahte ilaç tanıtımıyla ilgili gündemde. Habertürk yazarı Kübra Par'ın "sahte ilaç reklamları" ile ilgili haberde ismini karıştırmasına tepki gösterdi