Ünlü oyuncu Engin Öztürk bıçak altına yattı

Uzun süredir bel ağrılarıyla boğuşan Engin Öztürk ağrıları dayanılmaz hale gelince acilen ameliyata alındı.Acıbadem Hastanesi’nde operasyon geçiren Öztürk ertesi gün taburcu oldu

Tv 8'in Yeni Dizisi Sıfırıncı Gün'den İlk Kareler Gelmeye Başladı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Sıfırıncı Gün dizisinden ilk kareler gelmeye başladı.

Tv 8’in Yeni Dizisi Sıfırıncı Gün Sete Çıktı

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve bir polisin hikayesini anlatacak olan Sıfırıncı Gün Makedonya’da çekimlere başladı.

Engin Öztürk'ün Yeni Projesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizinin hazırlıklarına başlandı. Sıfırıncı Gün adlı polisiye yapımda başrolü Engin Öztürk oynayacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk Yayın Tarihi Belli Oldu

Annenin Sırrıdır Çocuk yayın tarihi belli oldu. Dizi ne zaman yayına başlayacak? İlk Bölüm ne zaman? Dizinin konusu nedir? Oyuncu Kadrosunda kimler var?

Annenin Sırrıdır Çocuk hangi gün yayınlanacak? Yayın tarihi belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Annenin Sırrıdır Çocuk için geri sayım başladı. Annenin Sırrıdır Çocuk hangi gün yayınlanacak? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Yeni dizi Annenin Sırrıdır Çocuk için hazırlıklar tamamlanıyor. Oyuncu kadrosu netleşen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin afişleri yayınlandı. İşte diziyle ilgili tüm detaylar…

Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu başrolde buluşuyor

Ekranın iki sevilen ismi Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu başrolde buluşuyor. Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu hangi projede yer alacak? İşte, tüm detaylar…

Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası

Yaşanan afetlere duyarsız kalmayan oyunculardan biri de Yılmaz Erdoğan oldu. Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası organize ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 33. bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 33. bölüm izle; Sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Heyecan dolu yeni bölüm için detaylar haberimizde.

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm; Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölümle bu akşam ekranda olacak. Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Full HD izle!

Netflix dizisi 50 Metrekare’nin başrolleri belli oldu!

En ünlü internet platformu Netflix yeni bir diziyi seyirciyle buluşturacak. Netflix dizisi 50 Metrekare’nin başrolleri belli oldu! Bakın hangi isimler var...

Hakan: Muhafız'a yeni sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Dünya çapında büyük ilgi gören Netflix dizisi Hakan: Muhafız'ın yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda karşımıza çıkan yeni oyuncular kimler, hangi rollerde izleyeceğiz?

Hakan Muhafız dizisinin yayın tarihi belli oldu

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi Hakan Muhafız'ın 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Yeni sezonda oyuncu kadrosuna Engin Öztürk'ün eklendiği dizi ne zaman yayınlanacak?

Yüzleşme Ömer Aladağ (Engin Öztürk) kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yüzleşme oyuncu kadrosunda yer alan Engin Öztürk kimdir? Ömer karakteriyle ekranlara gelecek olan Engin Öztürk ile ilgili tüm merak edilenler

Yüzleşme dizisi Levent (Yiğit Kirazcı) kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyemeye başlayacağımız intikam dolu dizi Yüzleşme'nin yayın tarihi yaklaşıyor. Dizi oyuncularından Yiğit Kirazcı kimdir? Nasıl bir karaktere hayat verecek?

Yüzleşme dizisi Ömer (Engin Öztürk) kimdir?

Kanal D ekranlarına yeni bir dizi geliyor. Geçtiğimiz günlerde her fragmanında ayrı bir karakterin hikayesine rastladığımız dizide Ömer Karadağ karakterini kim canlandıracak?