Demet Akbağ ile Güldürme Beni yaz ekranına neşe getirdi 2. Bölüm ne zaman?

Show TV’nin yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’ ilk bölümüyle beğenildi Diğer programlarının aksine gülmemeye dayalı programda yarışmacılar rakiplerini güldürmek için yarıştı

Acun Ilıcalı Kürtçeyi Yasakladı mı?

Sosyal medya ve bazı magazin basınında Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışmacısı Ersin’e Kürtçe konuşmayı yasakladığı yönündeki iddialara ünlü isim çok sert tepki verdi. İşte detaylar!

Ersin Korkut yeni köpeğine isim önerisi istedi, sosyal medya yıkıldı!

Survivor yarışmacısı ve oyuncu Ersin Korkut'un köpeği Mes ölmüştü. Korkut'a Dominik'teyken ölen köpeğinin yerine yeni bir köpek hediye edildi. İşte isim önerileri!

Şafak Sezer: Bir Daha O İsimlerle Çalışmam!

Ünlü komedyen ve oyuncu Şafak Sezer Kutsal damacana adlı filmde birlikte rol aldıkları Ersin Korkut ve Büşra Pekin’e sert ifadelerle yüklendi! İşte detaylar!

Survivor ekibiyle çok çarpıcı bir yarışma formatı geliyor!

Fenomen yarışma programı Survivor 2020 ekibiyle yeni bir yarışma formatı geliyor. Acun Media yapımcısı Acun Ilıcalı yeni yarışma ile ilgili detayları paylaştı. İşte yeni yarışma!

Şafak Sezer Hangi İki Ünlüye Çok Kızdı!

Şafak Sezer Serdar ortaç’ın İnstagram hesabından katıldığı canlı yayında Kutsal Damacana adlı filmde rol aldığı Ersin Korkut ve Büşra Pekin hakkında sert sözler söyledi.

Yılmaz Erdoğan’dan duygu dolu Ersin Korkut paylaşımı!

Survivor'da Ünlüler takımında yer alan fakat sakatlandığı için yarışmaya veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut'a kuzeni Yılmaz Erdoğan'dan duygu dolu mesaj geldi. İşte detaylar…

Acun Ilıcalı açıkladı! Ersin Korkut için Yılmaz Erdoğan devreye girdi!

Türkiye nefesini tuttu, gelişmeleri izliyor. Ersin Korkut için Yılmaz Erdoğan devreye girdi. Köpeğinin ölümüyle ilgili haberi Ersin Korkut’a kim söyleyecek?

Acun Ilıcalı Ersin'e kötü haberi verecek mi?

Survivor yarışmasında adada bulunan Ersin Korkut kötü bir haberle yüzleşmek üzere. Acun Ilıcalı Ersin Korkut'a köpeği ile ilgili kötü haberi verecek mi? Ilıcalı kararını açıkladı!

Survivor Ersin Korkut Diskalifiye mi Oluyor?

Tv 8’in başarılı yarışma programı Survivor’da şok bir gelişme yaşanıyor. Yarışmanın ünlüler kadrosunda yer alan Ersin Korkut diskalifiye mi ediliyor? İşte detaylar!

Survıvor 2020 Ersin Korkut Kimdir?

Ekranların en sürükleyici ve en uzun süren yarışma programı Survıvor 2020 !6 Şubat Pazar günü başladı. Seyirci Survivor 2020 Ersin Korkut kimdir, merak ediyor.

Survivor 2020’nin İlk Ünlü Yarışmacısı Belli Oldu!

Tv 8 ekranlarının başarılı yarışma programı Survivor 2020 için hazırlıklar bitmek üzere. Şubat 2020'de başlaması planlanan yarışmanın ilk ünlü ismi belli oldu. İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler'in yıldız oyuncusu Ersin Korkut Survivor'da yarışacak

Çok Güzel Hareketler Bunlar programının yıldız oyuncularından Ersin Korkut, Survivor 2020'de yarışacak yarışmacılardan biri oldu.