Ömer dizisinden Simay Barlas sürprizi

Aziz dizisinde Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşan başarılı oyuncu  Simay Barlas, Star TV’nin sevilen yeni dizisi Ömer dizisinin 4. bölümüne dahil  oluyor

Ömer'in karakter afişleri yayınlandı

Ömer dizisi 9 Ocak Pazartesi saat 20.00'de başlıyor Dzide Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, tüm zorlukların karşısına aşkı koyan Ömer ve Gamze karakterlerini canlandırıyor

Selahattin Paşalı 'nın Ezan Okuduğu Ömer Dizisi Fragmanı Sosyal Medyaya Bomba Gibi Düştü

Yıllar önce ayrıldığı mahallesine geri dönen olan Gamze’ye gönül veren Ömer’in büyük aşkının nerelere varacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz

Gökçe Bahadır Ünlü Markanın Yüzü Oldu

Evlilik Hakkında Her Şey’in Avukat Azra’sı Gökçe bahadır dünyaca ünlü bir markanın reklam yüzü oldu ve bu markayla sözleşme imzaladı.

Gökçe Bahadır’ın Gelinliğinin Fiyatı Ne Kadar

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu Gökçe Bahadır dün Müzisyen Emir Ersoy ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.

Gökçe Bahadır bugün evleniyor! Gökçe Bahadır düğünü ile ilgili detayları açıkladı

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır bugün nikah masasına oturuyor. Heyecanlı olduğunu söyleyen Gökçe Bahadır düğün töreni ile ilgili detayları açıkladı.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihleri ne zaman?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır evleniyor. Emir Ersoy ile Gökçe Bahadır'ın nikah tarihleri de belli oldu. İşte tüm detaylar…

Kulüp 3. sezon ne zaman çıkacak?

Yeni sezonu yayınlanan dizinin yeni bölümlerini izleyenler "Kulüp 3. sezon ne zaman çıkacak" gibi sorular soruyor. İşte yanıtı.

Evlilik Hakkında Her Şey (Bora) Serkan Altunorak Kimdir?

Fox Tv'nin yeni sezonda en sevilen dizilerinin arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey isimli diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fox Tv'nin sevilen dizisinden kötü haber geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ile ekranda yerini alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlara bir süre ara verdi.

Salih Bademci Büyük Çıkış Yaptı

Yakışıklı oyuncu öyle bir çıkış yaptı ki rol arkadaşlarını geride bıraktı. Günün en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.

Engin Hepileri o dizinin kadrosuna katıldı

Ünlü oyuncu Engin Hepileri'nin yeni projesi belli oldu. Sevilen oyuncu dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosuna katıldı. Engin Hepileri Sinem Uslu ile partner olacak.

Yiğit Kirazcı Kendini Rolüne Fena Kaptırdı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ki performansı ile dikkat çeken isim Yiğit Kirazcı kendisini Yıldırım karakterindeki rolüne kaptırdı.

Neslihan Yeldan Ekranlara Geri Dönüyor

Ünlü oyuncu Neslihan Yeldan son projesi Sen Çal kapımı dizisi ardından çok beğenilerek şimdi yeni proje ile ekranlara gelecek.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Fox Tv’de kısa süre sonra izleyicisinin karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı yayınladı.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizi Çekiminden Yeni Pozlar

FOX TV’de yeni başlayacak seyirci karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her şey Dizisi çekiminden yeni kareler yayınlandı.

Fox'un yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in yayın tarihi belli oldu

Toplumun kanayan yarası olan evlilik sorunlarına derinlemesine inceleyen ve boşanma davalarını irdeleyen uyarlama dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in yayınlanacağı gün belli oldu.

Gökçe Bahadır Dizinin Yayın Tarihini duyurdu!

Fox TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Herşey dizisinin yayın tarihini başrol oyuncusu Gökçe Bahadır duyurdu.

Gökçe Bahadır'ı Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Öyküsü Derinden Etkiledi!

Güzel ve yetenekli oyuncu Gökçe Bahadır Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaryosundan etkilenerek kabul ettiğini dile getirdi.

Ayrılık Dizisi Sete Çıkıyor Ali Dizinin Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu

Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak diziler bir bir sete iniyor. Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ayrılık 6 Ağustosta set başı yapacak.