Hekimoğlu 27. Bölüm İzle

1 Kasım Salı günü yayınlanacak Hekimoğlu dizisindeki Vaka İpek ve Ateş'in yine tansiyonlarını yükseltecek. Dizinin detayları Hekimoğlu 27. Bölüm izle haberimizde!

Hekimoğlu 26. Bölüm İzle!

24 Kasım Salı akşamı 26. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin 25. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 25. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 25. Bölüm İzle; 17 Kasım Salı akşamı 25. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin 25. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu dizisinin başrolü koronavirüse yakalandı!

Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen de koronavirüs salgınına yakalananlar arasında yerini aldı. Kamu spotlarında rol alan Timuçin Esen'in son durumu ne?

Hekimoğlu 24. bölüm izle

Hekimoğlu 24. bölüm izle; Hekimoğlu dizisi 3 Kasım Salı akşamı 24. bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Hekimoğlu 23. bölüm izle!

Selin ve Ateş arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Genç bir adam Hekimoğlu’nun evinin önünde nöbet tutmaktadır. Genç adamı Hekimoğlu’nun başına musallat eden bu sürpriz ne?

Hekimoğlu 22. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 22. Bölüm İzle! Takıntılı doktor Ateş Hekimoğlu'nun maceralarının yeni bölümünü HD ve Tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 21. Bölüm İzle!

Hekimoğlu 21. Bölüm İzle! Takıntılı doktor Ateş Hekimoğlu'nun maceralarının yeni bölümünü HD ve Tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 20. bölüm izle

Hekimoğlu 20. bölüm izle; Hekimoğlu dizisi yeni bölüm HD ve tek parça olarak bu sayfada yer alıyor. İzlemek için tüm detaylar.

Hekimoğlu 19. bölüm izle

Hekimoğlu 19. bölüm izle; Hekimoğlu, 29 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek yeni bölüm tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izlenebilir.

Hekimoğlu 18. bölüm izle!

Dr. House karakterini Timuçin Esen oynadığı Hekimoğlu 18. Yeni bölümde amansız hastalığa yakalanan küçük hasta iyileşebilecek mi?

Hekimoğlu 17. Bölüm izle

Hekimoğlu 17. Bölüm izle; Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun 15 Eylül Salı akşamı yayınlanan bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 16. Bölüm izle!

Hekimoğlu Zeynep’in şartını kabul edecek mi? Yeni adaylarla görüşen Ateş, ekibini zamanında kurup işleri yoluna koyabilecek mi? Hastaneye gelen garip hasta kurtulabilecek mi?

Hekimoğlu 15. bölüm izle!

İstifa eden Zeynep'i Hekimoğlu ikna edebilecek mi? Hastanede Hekimoğlu'nu bekleyen büyük sürpriz ne? hepsi ve daha fazlası haberimizde.

Hekimoğlu yeni sezon tanıtımı yayınlandı! İlk Bölüm ne zaman?

Hekimoğlu hayranlarını heyecanlandıran yeni sezon tanıtımı izleyiciden tam not alırken meraklıları soruyor, Hekimoğlu yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Hekimoğlu Dizisine sürpriz oyuncu!

Yayınlandığı ilk sezonda 14 bölüm yayınlanmasına rağmen reytinglerde birinciliğini kimseye kaptırmayan uyarlama dizi bir yandan ekibe usta isimleri dahil etmeyi sürdürüyor

Belçim Bilgin Hekimoğlu dizisine dahil oldu!

Hekimoğlu dizisi kadroya eklediği güçlü isimlerle iddiasını sürdürüyor. Hekimoğlu dizisinin konusu ve ekibe konuk oyuncu olarak katılan Belçim Bilgin kimdir,?

 Hekimoğlu Dizisinde Önemli Değişiklik!

Kanal D'de seyirciyle buluşan sezonun başarılı yapımlarından Hekimoğlu Ramazan Bayramı’nın ardından setlere dönmeyi planlıyor. Ancak dizide önemli değişiklikler var. İşte detaylar!

Sevilen dizi Hekimoğlu final mi yaptı?

Ekranların son dönemde çekilmiş iddialı dizilerinden bir olan Hekimoğlu'nda sevenlerini üzen gelişmeler yaşanıyor. Sevilen dizi Hekimoğlu final mi yaptı? İşte detaylar...

Hekimoğlu’nda Ayrılık!

Kanal D’nin sevilen yapımı Hekimoğlu’nda seyircinin heyecanla takip ettiği kavganın kazananı sonunda belli oldu ve kaybeden hem hastaneye hem diziye veda etti. İşte detaylar!