Hekimoğlu 51. Bölüm İzle (Final)

Hekimoğlu 51. Bölüm İzle (Final); 25 Mayıs Salı 51. Final bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin yayınlanan 51. final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 50. Bölüm İzle

Hekimoğlu 50. Bölüm İzle; 18 Mayıs Salı akşamı 50. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan 50. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu’nun Final Tarihi Belli Oldu

Kanal D ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen ve bir fenomen haline gelen Hekimoğlu dizisinin 51. Bölümle birlikte final yapacağı öğrenildi.

Hekimoğlu 49. Bölüm İzle

Hekimoğlu 49. Bölüm İzle; 11 Mayıs saıakşamı49.yeni bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu Dizisinin yayınlanan 49. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu’nda Sürpriz Konuk Oyuncu

Kalan D ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu’na usta oyuncu Murat Kılıç Konuk oluyor. Hekimoğlu 11 Mayıs Salı akşamı Kanal D’de

Hekimoğlu 48. Bölüm İzle

Hekimoğlu 48. Bölüm İzle; 4 Mayıs Salı akşamı 48.bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan 48. bölümünü tekparça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 47. bölüm izle

Hekimoğlu 47. bölüm izle; Hekimoğlu dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Hekimoğlu Dizisinde Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Doktor Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu Damla Colbay diziye veda ediyor.

Reyting sonuçları belli oldu! 20 Nisan 2021 Salı en çok izlenen program hangisi oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 20 Nisan 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok izlenen hangisi oldu?

Hekimoğlu 46. Bölüm İzle

Hekimoğlu 46. Bölüm İzle; 20 Nisan Salı akşamı 46. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan46. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 45. bölüm izle

Hekimoğlu 45. bölüm izle; Hekimoğlu dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Hekimoğlu dizisinde koronavirüs şoku

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun setinde mutantlı virüs şoku yaşandı. Hekimoğlu dizisinde Doktor Ateş’in ekibinden hangi oyuncu koronaya yakalandı?

Hekimoğlu 44. Bölüm izle

Hekimoğlu 44. Bölüm izle; 6 Nisan Salı akşamı 44. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan 44. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hekimoğlu 43. Bölüm İzle

Hekimoğlu 43. Bölüm İzle; 30 Mart Salı akşamı 43. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan 43. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Dolapdere Memoli’nin Ailesi Hekimoğlu’nda

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisizinde Kaan Yıldırım’ın canlandırdı Mehmet Ali karakterinin anne babası bir kez daha diziye konuk oluyor.

Hekimoğlu 42. Bölüm İzle

Amerika'dan gelen İpek ve Ateş, uçakta karmaşık bir hastalıkla uğraşıyor. Hastanede ise Orhan ve ekibi zor bir hastaya çare olabilecek mi? Zamana karşı yarış Hekimoğlu 42. Bölümde

Hekimoğlu Ekranlara Veda Ediyor

Kanal D ekranlarında Salı akşamları seyirciyle buluşan fenomen dizi Hekimoğlu’nun final yapacağı öğrenildi. Dizi Mayıs ayı sonunda final yapıyor.

Hekimoğlu 41. Bölüm İzle

Oldukça geç yaşta hamile kalan Berrak stüdyosunda çalışırken inme geçirir. Vakayı almak için İpek ile Ateş tartışıyor. Hekimoğlu tatil planları yaparken Berrak kurtarılabilecek mi?

Hekimoğlu 40. Bölüm izle

Konuk oyuncu olarak Alişan Uğur’un dahil olduğu Hekimoğlu 40. yeni bölüme savant sendromu genç piyanist damga vuruyor. Efe’yi Hekimoğlu çılgın metotlarıyla kurtarabilecek mi?

Hekimoğlu 39. Bölüm İzle

Hekimoğlu 39. Bölüm İzle; 2 Mart Salı akşamı 39. Bölümüyle ekrana gelen Hekimoğlu dizisinin yayınlanan 39. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!