Usta Oyuncu Vahide Perçinden Şok Karar!

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aldatmak dizisiyle yeniden seyirci karşısına çıkan usta oyuncu Vahide Perçin Altın Kelebek Ödüllerinden çekildiğini açıkladı.

Ünlülerden savaş tepkisi: Koskoca dünyaya sığamadık!

Birçok ünlü sosyal medya hesaplarından “Savaşa hayır” mesajları yayınlayarak insani görevlerini yaptı. Sağduyulu ünlüler ellerindeki tek imkân olan mesaj atarak isyan etti

Işın Karaca’dan Gülşen’e Tepki

Sahne kostümleriyle ilgili tartışmalar dinmek bilmiyor. Bu sefer de ünlü şarkıcı Işın Karaca Gülşen’in sahne kostümüyle ilgili konuştu.

Aleyna Tilki ile Yakalanan Haldun Demirhisar Kimdir?

Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edilen Haldun Demirhisar Kimdir? Daha önce bazı ünlülerle aşk ilişkisi olduğu iddia edilen Haldun Demirhisar ile Aleyna Tilki aşk mı yaşıyor?

Afganistan bayrağını gören Işın Karaca ateş püskürdü!

Afganistan bayrağını gören Işın Karaca ateş püskürdü! Işın Karaca'dan Türkiye'de ki Afgan mültecilere sert tepki. Işın Karaca sosyal medya hesabı.

Tuğba Özay Işın Karaca’ya Ateş Püskürdü

Orman yangınında ön plana çıkan ve zor zamanlar geçirmesiyle gündemde yer alan eski manken Tuğba Özay kendisine yorum yapan Işın Karaca’ya çok sert yüklendi.

Ünlü Şarkıcı Işın Karaca Vergi Borcunu Kapatmaya Çalışıyor

Konserlerin yeniden başlamasıyla birlikte pek çok şarkıcı sahne almaya başladı. Sahne alanlardan ünlü isim Işın karaca kazandığı paralarla ilk olarak vergi borcunu kapatıyor.

Estetik yaptıran Işın Karaca'nın son hali olay oldu

Işın Karaca sosyal medyadan estetik öncesi ve sonrasına ait yüz fotoğraflarını paylaştı. Karaca, "Fransız askısı diye adlandırılan müdahalenin yeni sürümü" ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Cevap!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Dünya Starı olacağım sözlerini eleştiren Demet Akalın’a bu kez de Aleyna Tilki’den cevap geldi.

Ünlü Sanatçı Işın Karaca’nın Acı Günü

Son zamanlarda magazin ve sosyal medyanın gündeminde olan ünlü şarkıcı Işın Karaca anneannesini kaybetti. Ünlü şarkıcı kaybının ardından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Ünlü Oyuncu Merve Boloğur Şarkı Çıkarıyor

Oyuncu Merve Boloğur magazin basını ve sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Boloğur şimdide sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak şarkıcı olmak istediğini belirtti.

'Geçinemiyoruz' diyen ünlülere o ünlü isimden tepki geldi!

Konserleri ve programları salgın sebebiyle iptal edilen birçok ünlü çalıştıkları mekanların açılması için çağrı yaptı. 'Geçinemiyoruz' diyen ünlülere o ünlü isimden tepki geldi!

Demet Akalın ve Işın Karaca Arasında Eski Eş Krizi!

Ünlüler arasında kavga, kriz, küslük hiç eksik olmuyor. Şimdilerde de Işın Karaca ve Demet Akalın arasında küslük yaşanıyor. İşte haberin detayları!

Şok! Şok! Hangi ünlü 14 günlük karantinaya uymadı!

Koronavirüs önlemleri kapsamında, özellikle yurtdışından gelenler için uygulanan 14 gün izole kuralına uymayan ünlü şarkıcı yok artık dedirtti. Bakın o ünlü şarkıcı kim?