Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! 3. Sezon Ne Zaman?

Atv’nin sevilen dizisi ‘Kardeşlerim’de sezon finali tarihi belli oldu. NG Medya tarafından yayınlanan Kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finali yapacak? 2. Sezon ne zaman?

Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Üç kız kardeş dizisinde rol alan başarılı ve ünlü oyuncu Reha Özcan Burdur’da tiyatro oyunu için bulunduğu sırada köpeklerin saldırısına uğradı.

Kardeşlerim 53. Bölüm İzle!

Güneşi örnek al kendine; korkma batmaktan, yılma doğmaktan!" sloganıyla ekrana gelen Kardeşlerim 53. son bölümü yine birbirinden çarpıcı gelişmelere sahne oluyor

Kardeşlerim dizisine sürpriz isim!

Bir NGM yapım olarak Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisi başarısnı yeni oyuncuları kadrosuna katarak gösteriyor. İşte son katılan oyuncu haberimizde

‘Üç Kız Kardeş’ Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarının Salı akşamları ekrana gelen reyting rekormeni dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu. Süreç film imzalı Üç Kız Kardeş dizisi ne zaman final yapacak?

Yeniden başlayacak olan Seksenler dizisinde sürpriz gelişme!

Seksenler dizisi ekran yolculuğuna Ramazan arası vermişti Yeniden başlayacak olan dizide sürpriz bir gelişme yaşandı 504. bölümde ayrılan oyuncu geri döndü

Üç Kız Kardeş’in Somer’i ‘Berker Güven İle Oyunculuk Kampı’nı Haziran Ayında Açıyor!

Türkiye’nin sevilen yazarlarından İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanmış ‘Üç Kız Kardeş’in Somer’i Berker Güven oyunculuk deneyimlerini aktaracağı bir kamp açıyor…

Kardeşlerim dizisinde Kaan ve Süsen öldü mü?

Kardeşlerim dizisinde Kaan ve Süsen öldü mü? Sevilen bu iki isim diziden ayrılacak mı? Kardeşlerim’den Eren Ören ve Lizge Cömert ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Dizisinin Kaan'ı Diziden Ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisinin sevilen ve başarılı karakterlerinden Kaan’ı canlandıran genç oyuncu Eren Ören diziden ayrıldı mı? İşte cevabı!

Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal başrollerde buluştu

Sevilen iki oyuncu aynı projede buluşuyor. Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal yeni dizinin başrollerinde buluştu. İşte diziyle ilgili tüm detaylar…

29 Mart Salı 2022 Reyting Sonuçları

29 Mart Salı reyting sonuçları TİAK'ın açıkladığı verilere göre belli oldu. Dünün reytinglerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

Üç Kız Kardeş Dizisine İki Yeni Oyuncu Katılıyor

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları ekrana gelen dizisi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

Kardeşlerim Dizisinin Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizi Kardeşlerim’e yeni bir oyuncu katılıyor. Evrim Doğan diziye Gönül olarak giriyor.

Survivor Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Efsane yarışma programı Survivor’dan Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisine flaş transfer. Survivor Anıl tetik Üç Kız Kardeş dizisinde.

Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya Kimdir?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan ve İclal Aydın’ın çok satan romanından uyarlanan Üç Kız kardeş dizisinde Türkan karakterini canlandıran Özgü Kaya Kimdir?

Anıl Tetik Üç Kız Kardeş Dizisinde

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinde flaş bir oyuncu değişikliği yaşandı ve Hakan karakteri için Anıl Tetik’le anlaşıldı.

Üç Kız Kardeş’in yazarı İclal Aydın diziden bahsetti

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünü yaptığı Hürriyet Bizimle programına konuk olan İclal Aydın hem yazdığı hem başrol oyuncusu olduğu Üç Kız Kardeş dizisini anlattı

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle

Üç Kız Kardeş 1. bölüm izle: Üç Kız Kardeş dizisinin ilk bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar sizlerle.

Adnan Zaman Kardeşlerim Dizisinde Fırtınalar Estirecek

Sevilen dizi Kardeşlerim cumartesi akşamları heyecanla seyredilirken dizide fırtınalar estirecek yeni bir karakter hikayeye dahil oluyor.

Kardeşlerim dizisinin Harika’sı Gözde Türker rolünü anlattı

Drama dizisi Kardeşlerim ilgi görmeye devam ediyor. Dizide oynadığı Harika' karakteriyle dikkat çeken Gözde Türker, rolünü anlattı