Yasemin Sakallıoğlu İsyan Etti

Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve komedyen olan ünlü isim Yasemin Sakallıoğlu ile bir takipçisi arasında sosyal medya hesabı üzerinden tatsız olaylar yaşandı.

15 kilo veren Büşra Pekin o rol için bakın kaç kilo aldı?

Ünlü oyuncu Büşra Pekin verdiği kiloların bir kısmını geri aldı. Dilber Ay filmi için hazırlanan Büşra Pekin bakın kaç kilo aldı? Büşra Pekin bu kez aldığı kilolarla gündemde...

Esra Ceyhan’ın Son Hali Görenleri Şaşırttı

Bir zamanların ünlü televizyon sunucusu, televizyon yayıncılığına damga vuran isimlerden biri olan Esra Ceyhan’ın son hali görenleri şaşırtıyor.

Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya Rolü İçin Kilo verdi

Ünlü ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Netflix’te yer alacak dizisi Şahmeran için kilo vermeye başladı. Oyuncu iki haftada 4 kilo verdi.

Cem Cücenoğlu’ndan Şaşırtan Değişim

Ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu’nun geçirdiği inanılmaz değişim sevenlerini çok şaşırttı. Ünlü oyuncu 150 kilodan 90 kiloya düştü.

Seren Serengil'den Akıllara Durgunluk Veren Bir İtiraf Daha!

Son dönemlerde geçirdiği hastalıklarla gündeme gelen Seren Serengil 8 yaşından beri hiç su içmediğini söyledi, bu sözleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. 

Seren Serengil: Çocuk Reyonundan Giyiniyorum

Magazin ve sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden sunucu ve şarkıcı Seren Serengil’den flaş bir açıklama geldi. Ünlü isim çocuk reyonundan giyinmeye başladığını açıkladı!

Seren Serengil 46 Kiloya Düştü Hastaneye Kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Seren Serengil’den gelen haber ünlü ismin sevenlerini korkuttu. 46 kiloya düştüğünü ve kilo vermeye devam ettiğini belirten Serengil yaza çıkamayabileceğini belirtti.

Hazal Kaya’dan Dizilerde Başrol Oynayan Kadın Oyuncular İçin Flaş Açıklama!

Güzel ve başarılı oyuncu Hazal Kaya dizi ve film sektöründe oyuncular arasında yapılan ağır ayrımcılıkla ilgili şok ifadeler kullandı. İşte Hazal Kaya’nın o flaş açıklamaları!

Survivor 2020’de Kim Kaç Kilo Verdi?

Tv 8 Ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programında ilginç bilgiler gün yüzüne çıktı. Yarışmada ilk günden bu güne kadar hangi yarışmacı kaç kilo verdi? İşte detaylar!