Kırmızı Oda 48. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 48. Bölüm İzle; 22 Ekim Cuma akşamı 48. Yeni Bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan 48. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Koronavirüs Kırmızı Oda'da: 14 kişi korona oldu

Ekranların en çok izlenen yapımlarından Kırmızı Oda setinde koronavirüs şoku yaşanıyor. Kırmızı Oda dizisi ekibinden 14 kişi koronavirüse yakalandı.

Ayta Sözeri Kırmızı Oda’nın Doktoru Manolya Hanım’dan Korktuğunu İtiraf Etti

Tv 8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle seyredilen dizisi Kırmızı Oda’nın oyuncusu başrol oyuncusu Binnur Kaya’dan korktuğunu açıkladı.

Kırmızı Oda 47. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 47. Bölüm İzle; 15 Ekim Cuma akşamı 47. Bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan 47. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kırmızı Oda 46. bölüm izle

Kırmızı Oda 46. bölüm izle; Kırmızı Oda 46. Bölüm 8 Ekim Cuma akşamı seyirciyle buluşuyor. Binnur Kaya'nın başrolde olduğu Kırmızı Oda 46. bölüm izle!

Ayta Sözeri Kırmızı Oda’nın Kadrosuna Katıldı

Tv 8 ekranlarının sevilen ve başarılı dizi Kırmızı Oda’da bu hafta bir sürpriz yaşanıyor. Diziye Keklik karakteriyle katılan Ayta Sözeri’yi Doktor Hanım sarılarak karşılaşıyor.

Kitapları dizi olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun  terapi seansları doldu

Terapi seansları yoğun ilgi gören 74 yaşındaki Gülseren Budayıcıoğlu'nun ve sahibi olduğu Madalyon Terapi Merkezi bir yıllık rezervasyonları tamamen doldu

Kırmızı Oda 45. Bölüm izle

Kırmızı Oda 45. Bölüm izle; Kırmızı Oda yeni bölüm 1 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Sevilen dizi Kırmızı Oda 45. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Kırmızı Oda’ya Sürpriz Oyuncu

Tv 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın Kırmızı Oda’da oynaması için Alişan’ın eşi Buse Varol’a teklif götürdüğü iddia edildi. Ünlü isin dizide Elif karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Gülseren Budayıcıoğlu'na mahkemeden şok!

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerin uyarlandığı eserlerin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, bir çalışanından dolayı mahkemeye zorla getirilecek.

Nihal Yalçın Ekranlara Bomba Bir Dönüş Yaptı

İstanbullu Gelin dizisinde oyunculuğu ile beğeni toplayan Nihal Yalçın, Kırmızı Oda dizisi ile ekranlara bomba gibi bir dönüş yaptı.

Kırmızı Oda 44. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 44. Bölüm İzle; 24 Eylül Cuma akşamı 44. Bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan 44. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kırmızı Oda’da İlayda Alişan’ın Partneri Belli Oldu

Tv 8 ekranlarının sevilen ve çarpıcı dizisi Kırmızı Oda’da genç oyuncu İlayda Alişan’ın partneri belli oldu. Genç oyuncu Erdem Şanlı İlayda Alişan’a dizide eşlik edecek.

Kırmızı Oda 43. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 43. Bölüm İzle; 17 Eylül Cuma akşamı 43. Yeni bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan yeni bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kırmızı Oda’dan Üç Kuruş’a Bomba Transfer

Son olarak Kırmızı Oda’da Hamdi Baba karakterini canlandıran başarılı oyuncu Diren Polatoğulları Üç Kuruş dizisinde Katil İrfan’ı canlandıracak.

Erkan Petekkaya Ve Binnur Kaya Ödül Töreninde

Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu seçilen usta oyuncu Binnur Kaya’ya Ödülünü Erkan Petekkaya verdi. Erkan Petekkaya Binnur Kaya’nın önünde diz çöktü.

Kırmızı Oda’ya İki Ünlü İsim Katıldı

Tv 8 ekranlarının başarılı yapımlarından Kırmızı Oda yeni sezonu 17 Eylül Cuma akşamı açıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna iki usta isim daha dahil oldu.

Kırmızı Oda’nın Yeni Bölüm Oyuncuları Belli Oldu

Geçtiğimiz Sezon’un en başarılı yapımlarından biri olan Kırmızı Oda yeni sezona hazır. Dizinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular ise belli oldu.

Kırmızı Oda’ya Bomba Oyuncu

Geçen sezonun başarılı ve reytingi yüksek dizilerinden Kırmızı Oda yeni sezona yine iddialı hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu İlayda Alişan katıldı.

Kırmızı Oda'ya sürpriz transfer! 

Erkan Petekkaya, Melisa Sözen, Pınar Deniz ve Burcu Biricik gibi iddialı konuk oyuncularıyla reytingleri zorlayan diziye bu sezon iddialı isimler eklenecek.