Kanal D dizisi Yargı ödüle doymuyor

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk dizisi Yargı dizisi başarısını kazandığı ödüllerle perçinliyor

Yargı’nın Pars Savcı’sı Arda ile Omuz Omuza’ya Konuk Oluyor

Kanal D’de yayınlanan Arda ile Omuz Omuza’ya bu haftaki yine Kanal D’de yayınlanan Yargı Dizisinin başarılı karakteri Savcı Pars’ı canlandıran Mehmet Yılmaz Ak konuk oluyor.

Pars Savcının Göz Damlası Sırrı Çözüldü

Yargı’nın pars savcısının sürekli kullandığı göz damlası dikkatleri çekti. Pars Savcı neden göz damlası kullanıyor. İzleyenler tarafından çok merak edilen olayın sırrı çözüldü.

Yargı'nın Savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'tan ayrılık haberi geldi

Yargı dizisinde canlandırdığı Savcı Pars karakteriyle beğeni toplayan oyuncu Mehmet Yılmaz Ak'tan ayrılık haberi geldi. Pınar Deniz'den sonra Yargı'daki ikinci ayrılık vakası…

Yargı Dizisi Savcı Pars (Mehmet Yılmaz Ak) kimdir?

Sevilerek izlenen ‘Yargı’ dizisinin dikkat çeken performanslarından Savcı Pars kimdir? Dizinin sevilen oyuncusu ‘Savcı Pars’ karakterine hayat veren ismi Mehmet Yılmaz Ak kimdir?

Yargı Dizisinin Pars Karakteri İlgi Odağı Oldu

Kanal D ekranlarının yeni sezonda seyircisi ile buluşan dizisi Yargı'da oyunculuğuyla dikkat çeken yeni bir isim ortaya çıktı.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Yargı’ya Bomba Transfer

Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Yargı Dizisine son olarak Ramo’da rol alan başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak dahil oldu

Mehmet Yılmaz Ak, Ramo dizisinde hangi rolü oynayacak?

Murat Yıldırım’ın başrol oynadığı Ramo dizisine bomba transfer yapıldı. İçerde, Halka, Çukur dizilerindeki performansıyla dikkat çeken Mehmet Yılmaz Ak, artık Ramo dizisinde...

Kurşun Dizisi Vural (Mehmet Yılmaz Ak) Kimdir?

Fox Tv'de yayınlanan Kurşun dizisi'ne yeni bir oyuncu daha katıldı. Dizinin güçlü kadrosuna son olarak Çukur'da rol alan Mehmet yılmaz Ak Vural karakteriyle girdi. İşte detaylar!

Halka dizisi Özcan (Mehmet YIlmaz Ak) kimdir?

Halka dizisine 6. bölümüyle dahil olan Özcan karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak kimdir? Mehmet Yılmaz AK hangi dizilerde oynadı?