Mevlana Dizisinde Yusuf Çim'in Partneri Kim Oldu?

TRT Dijital’de yayınlanacak olan ve üzerinde uzun zamandır çalışılan Mevlana Dizisinde Sultan Veled’i canlandıracak Yusuf Çim’in partneri belli oldu.

Mevlana dizisine bomba isim! Şems-i Tebrizi rolünü canlandıracak

Çekimleri başlayan yeni dizi Hz. Mevlana için cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin önemli rollerinden olan Şems-i Tebrizi için bomba bir isimle anlaşma sağlandı. İşte o isim…

Mevlana dizisine flaş transferler yapıldı

13. yüzyıla damgasını vuran büyük Türk mutasavvıfı Hz. Mevlana'nın tasavvufi karakterini ve hayatını anlatan Mevlana dizisinin oyuncu kadrosu her geçen gün genişliyor

Mevlana Dizisinin Gürcü Hatun’u Kim Oldu?

TRT ekranlarında yayınlanacak olan zerinde uzun süre çalışılan Mevlana dizisinin çekimleri devam ediyor. Dizide merakla beklenen Gürcü Hatun’u kimin canlandıracağı ise belli oldu.

Mevlana dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Merakla beklenen yeni dizi Hz. Mevlana'nın oyuncu kadrosu netleşti. Mevlana dizisinin başrolü olacak isim de belli oldu. Mevlana karakterini hangi oyuncu canlandıracak?

TRT’nin Merakla Beklenen Yeni Dizisi Mevlana’nın Çekimleri Başladı

TRT Dijital’de ekrana gelecek olan ve uzun bir süredir hazırlıkları devam eden Mevlana Dizisinin çekimleri Konya’da kurulan platoda başladı.

Mevlana Dizisinde Flaş Ayrılık

Köprü Film tarafından TRT Dijital için hazırlıkları süren Mevlana Dizisinde rol alacağı açıklanan Timuçin Esen’in diziden ayrıldığı öğrenildi.

TRT’de Ekrana Gelecek Mevlana Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

TRT’de ekrana gelecek olan Mevlana Dizisi için hazırlıklarda sona gelindi. Mevla’yı Timuçin Esen’in canlandıracağı dizinin yakında sete çıkacağı öğrenildi.

Ahu Türkpençe ekrana dönüyor

Uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncu Ahu Türkpençe yeni bir projenin kadrosunda yer alıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Ahu Türkpençe de dahil oldu.

Mevlana Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

TRT 1ekranlarında gelecek sezon yayınlanacak olan ve hazırlıkları devam eden Mevlana adlı dizisi için sürpriz isimlerle anlaşmaya varıldı.

TRT 1’de Yeni Bir Dizinin hazırlıkları Başladı: Nizami Alem!

TRT 1 Eylül yayın dönemi için şimdiden hazırlıklarına başladığı iki yeni dönem dizisiyle bir anda dikkatleri üzerine çekti. Nizami Alem ve Mevlana dizileri Eylül’de TRT 1’de!