Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve sezonun en büyük yapımların arasında gösterilen Gecenin Ucunda’nın yayın tarihi belli oldu.

Gecenin Ucunda Fragmanlarıyla Büyülüyor

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve heyecan ve merakla beklenen yeni dizi Gecenin Ucunda yayınlanan fragmanlarıyla göz dolduruyor.

Sarp Levendoğlu’nun Yeni Dizisi Belli Oldu!

TRT1’in sevilen yapımı ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’nun ‘Romen Diyojen’ karakterine son olarak hayat veren Sarp Levendoğlu diziden ayrıldıktan sonraki yeni projesi belli oldu

Gecenin Ucunda dizisi sete çıktı

Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu’nun başrollerini paylaştığı dram dizisi Gecenin Ucunda dizisi tüm oyuncuların yer aldığı bir programla sete çıktı

Gecenin Ucunda Dizisinin Oyuncu Kadrosu Tamamlandı! Dizi Ay Sonunda Sete Çıkıyor

Star Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan ve sezonun iddialı yapımlarından Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Gecenin Ucunda Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

Başrolünde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda dizisine yeni isimler katıldı.

Gecenin Ucunda Dizisinde Neslihan Atagül'ün Annesini Oynayacak İsim Belli Oldu

Neslihan Atagül ve Kenan Doğulu’nun başrolünde yer alacağı Gecenin Ucunda dizisinin kadrosuna usta isim Zuhal Olcay dahil oldu.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 9 Yıl Sonra Yeniden Aynı Dizide

Eylül yayın döneminde Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Neslihan Atagül’ün başrolünde yer alacağı dizinin erkek oyuncusu Kadir Doğulu oldu.

Gecenin Ucunda dizisine katılan Neslihan Doğulu’ya ilginç karşılama!

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun yapımcı olduğu Gecenin Ucunda dizisine katıldı. Ünlü oyuncu çekimleri temmuz ayında başlayacak dizide ‘’Macide’’ karakterine hayat verecek

Kadir Doğulu Eşi Neslihan Atagül’ün Yeni Dizisi Gecenin Ucunda’nın Yapım Ortağı Oldu

Neslihan Atagül’ün rol alacağı ve yeni yayın döneminde Star Tv’de ekrana gelecek diziye Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’nun yapım şirketi ortak oldu.

Neslihan Atagül’ün Projesi Belli Oldu! Yeni Dizi ‘Gecenin Ucunda’da Yer Alacak

Güzel oyuncu Neslihan Atagül Star Tv’de Sefirin Kızı dizisinde oynarken, hastalığı sebebiyle diziden ayrılmıştı. Şimdi yine kendi kanalında Gecenin Ucunda adlı yeni diziyle dönüyor

Kadir Doğulu Ayrılık iddialarını Yalanladı

Ekranların sevilen çifti Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül hakkında çıkan ayrılık haberi iddiaları, Kadir Doğulu tarafından yalanlandı.

Atagül ve Doğulu Çiftinden Güzel Haber

Mutlu evlilikleri ile sürekli gözleri üzerlerine çekmeyi başaran Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinden güzel haber var..

Yalı Çapkını Hangi Kanalda Yayınlanacak

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy Yalı Çapkını dizisi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Peki, Yalı Çapkını hangi kanalda yayınlanacak.

Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu ile ilgili çarpıcı açıklama!

Neslihan Atagül'den eşi Kadir Doğulu ile ilgili çarpıcı açıklama! Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun çok konuşulan kareleri hakkında konuştu.

Engin Akyürek Sefirin Kızı paylaşımında Neslihan Atagül'ü es geçti!

Engin Akyürek Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ü es geçti! Engin Akyürek'ten Sefirin Kızı için veda paylaşımı. Engin Akyürek kimdir?

Neslihan Atagül Oyunculuk Kariyerindeki Zor Günleri Anlattı

Son olarak Sefirin Kızı’nda rol alan güzel oyuncu Neslihan Atagül kendi dergisine hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Tuba Ünsal hastalığını açıkladı

Oyuncu Neslihan Atagül gibi Geçirgen Bağırsak Sendromu’na yakalanan Tuba Ünsal, sağlık durumunu merak edenlere hastalığını anlattı.

Neslihan Atagül'ün son paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu!

Neslihan Atagül'ün son paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu! Hastalığı ile hayranlarını üzen güzel oyuncu yaptığı paylaşımla herkesi sevindirdi.

Ferit Aktuğ Sefirin Kızı dizisine katıldı

Star Tv'de pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi iki başrol oyuncusunu kaybederek gündem olmuştu. Ünlü oyuncu Ferit Aktuğ taze kan olarak diziye katıldı.